Характеристика Риб, народжених у рік Коня

Щоб краще розбиратися в оточенні і пізнати самого себе деякі люди вдаються до допомоги гороскопів. Існує думка, що знак Зодіаку і рік народження впливають на характер, поведінку і долю людини. У даній статті ми детальніше зупинимося на людях знака Риби, народжених у рік Коня.

Загальна характеристика

Люди, народжені під знаком, якому протегує водна стихія, і до того ж в рік Коня, мають особливо м'який характер. Для них властиві доброта, взаєморозуміння, врівноваженість. За рахунок цього, ці особи легко розташовують до себе незалежно від ситуації в суспільстві або навколо них.

При цьому представники даного зодіакального поєднання мають яскраво виражений темперамент, який не можна залишити без уваги. Вони чудові лідери за рахунок того, що здатні заражати своїми думками та ідеями оточуючих.

Цими позитивними якостями Риби, народжені в рік Коня, постійно привертають увагу протилежної статі.

Дане поєднання у сфері астрології вважається складним і навіть парадоксальним у певних питаннях. Дві протилежні стихії, що зустрічаються в одній людині, можуть наділити його абсолютно різними рисами характеру.

Такі люди без проблем можуть стати душею компанії завдяки чудовому почуттю гумору, веселого настрою і грайливо вподоби. Деякі представники часто відчувають сильну потребу в яскравих позитивних відчуттях і емоціях.

Додаткові відомості

Варто відзначити, що Риби вважаються духовних знаком Зодіаку. Для них дуже важлива моральна складова; при цьому рік Вогненної Коні робить сильний вплив на людину, пробуджуючи в ньому заряд енергії і оптимістичний настрій.

Представники цього астрологічного дуету поєднують в собі дві різні сутності: водяний знак Зодіаку і вогненний рік. Враховуючи цю особливість, Коні-Риби можуть мати абсолютно різноманітні професії та хобі, які, здавалося б, складно поєднувати.

Люди з даної категорії бажають, щоб їх оточували лише впевнені в собі, розвинені, незалежні та успішні особистості. Така компанія потрібна Рибам, які народилися в рік Коня, щоб вчитися новому, пізнавати себе та досягати висот.

Поєднання цілеспрямованості та енергійності допомагає їм домагатися поставлених цілей, при наявності сильного і щирого бажання.

Чоловіки. Особливості характеру

Представники сильної статі, що належать до вищезазначеного поєднанню року і знака, вважаються фантазерами. Вони часто мріють, витають у хмарах і занурюються у власні думки. При цьому роздуми наскільки сильно поглинають їх, що мрії так і залишаються мріями, а завзятості втілити їх в реальності недостатньо.

Жінкам, при виборі такої людини у свої супутники, необхідно знати певні особливості. Чоловіки Риби-Коні лише зрідка домагаються великих успіхів у сфері бізнесу. Це ж стосується матеріального забезпечення. Деякі вважають, що такі люди абсолютно не підходять для ведення серйозного бізнесу або накопичення великих грошових сум.

Незважаючи на зазначену вище інформацію, чоловікам не чуже працьовитість і старанність. Завдяки позитивному мисленню і особливостей характеру вони можуть, у разі необхідності, підлаштуватися під різні ситуації.

Жінки. Особливості характеру

Представниці прекрасної половини людства вважаються чудовими дружинами, матерями і супутницями життя. Вони поєднують в собі ніжність, романтичність і відданість. Жінки настільки зациклюється на шлюбі та сім'ї, що вважають служіння чоловікові і дітям своїм життєвим призначенням, забуваючи про себе і власних бажаннях.

Дівчата починають планувати своє життя і замислюватися про майбутнє з ранніх років. В юні роки вони починають мріяти про ідеального чоловіка, красивої весільної церемонії і дітей. У своїх мріях у молодої леді все розплановано починаючи з того, як буде виглядати весільну сукню, і закінчуючи іменами майбутніх дітей. З настанням дорослого життя, жінки стикаються з тією проблемою, що їх мрії далекі від реальності.

Дівчата, народжені під поєднанням цього знаку і роки, відрізняються особливою чутливістю і романтизмом.

Як правило, такий світогляд часто не відповідає дійсності, що стає причиною багатьох проблем.

Романтичні відносини

У чоловічої половини людства з даними астрологічним поєднанням відносини складаються чудово. Будувати особисті взаємини у них виходить легко і невимушено. Представники сильної половини ведуть себе як справжні джентльмени. Вони уважні, ввічливі і галантні. Дівчата не можуть встояти перед романтикою і чарівністю.

У відносинах, для жінок характерна виражена слабкість, м'якість і незахищеність. Саме цими особливостями характеру, вони привертають до себе увагу впевнених і надійних чоловіків. З противагу цьому, представники сильної половини людства намагаються захистити свою обраницю, давши їй впевненість і опіку.

З юних років чоловіки помічають, що вони буквально обкутані увагою з боку протилежної року. В цей час у них закладається певний образ ідеальної обраниці. Таку дівчину Риби-Коні можуть шукати з року в рік.

Чоловік у шлюбі

Головним завданням у своєму житті представники цього зодіакального дуету вважають створення міцної і щасливої родини. На початку свого життєвого шляху чоловіки цінують свободу і незалежність, але при зустрічі коханої дівчини, їх звичний світ перевертається. На перше місце для них виходить любов, розвиток особистих взаємин, а також турбота про близьку людину.

З таким чоловіком нескладно ужитися в одному будинку. Вони спокійні і рідко висловлюють своє невдоволення в бік дружини або коханої дівчини, з якою живуть під одним дахом. Такі люди шукають золоту середину, йдуть на поступки і компроміси. З ними завжди можна знайти спільну мову в будь-яких питаннях.

З появою дітей для них приходить найвище щастя. Всі свою увагу і сили вони переправляють в їх бік. Малюки ростуть і розвиваються в умовах любові, миру, розуміння і підтримки. Заради коханих людей вони переносять на другий план особисті інтереси і різні захоплення. Навіть після важкого трудового дня, чоловік ніколи не залишить свою дружину без належної уваги.

Після весілля представники сильної статі стають впевненими господарями у своєму домі.

Вони багато працюють над облаштуванням житла, доводячи його до ідеалу, трудяться в розміреному темпі.

Жінки в шлюбі

Представниці слабкої статі, які поєднують в собі знак Риби і рік Коня, вважають ідеальним подружжям. Вони успішно поєднують в собі ролі матерів, дружин, коханок та надійних партнерів у сімейному побуті. Поєднуючи в одній особистості пристрасть, вірність, темперамент і надійність, вони стають мрією практично для кожного чоловіка.

Такі ж якості вони шукають у своїх обранцях. Ідеальний чоловік для такої леді – впевнений чоловік, на якого можна покластися в будь-якій ситуації. Також він повинен бути люблячим батьком і пристрасним коханцем.

В процесі вибудовування сімейних відносин жінкам не виходить повністю приховувати свої почуття і емоції. Деколи, почуття спалахують дуже яскраво і щоб відносини між чоловіком і дружиною були гармонійними, чоловікові необхідно бути максимально спокійним, стійким і врівноваженим.

Ставши дружиною, жінки зосереджуються на турботі про чоловіка і своїх дітей, часом, часто забуваючи про себе. Всі свої сили вони витрачають на домашній затишок, виховання дітей і догляд за обранцем.

Інтимна сторона питання

Чоловіки Риби, які народилися в рік Коня, вважаються неймовірно чутливими та емоційними коханцями. Їх характеризують як уважних і турботливих партнерів, які здатні одночасно втілювати свої бажання в ліжку, і одночасно думати про потреби дівчини. У деяких випадках коханці на перший план виводять бажання партнерки. Таким чоловікам ідеально підійде уважна коханка, яка буде приділяти йому належну увагу, а не концентруватися на власних бажаннях і задоволенні.

Дівчата, народжені під вищевказаним астрологічним дуетом, поєднують м'якість і ніжність разом з пристрастю і емоційністю. Першу характеристику леді отримали від водної стихії, а другу – від року вогненної Коні.

Їм необхідно партнер, який оцінить старання коханки в ліжку і дасть їй все необхідне.

Жінки у роботі

В робочій сфері для жінок на перший план виходить матеріальне благополуччя, після якого йде інтерес до роботи і підйом по кар'єрних сходах. Багато розцінюють роботу як інструмент для власного забезпечення і задоволення матеріальними благами, не більше. Якщо вдається поєднати працю з гарним заробітком, то на займаній посаді Риба-Кінь доб'ється великих успіхів.

Чоловік у роботі

Що щодо кар'єри і фінансів, то тут представники обох статей дуже схожі між собою. Представники сильної половини людства також не ставлять перед собою життєву мету досягти високих успіхів у роботі, але якщо у чоловіка з'явиться бажання налагодити матеріальне забезпечення, то це може стати причиною розвитку і підйому у кар'єрі.

Незважаючи на таке ставлення, вони здатні легко підніматися, змінюючи попередню посаду на нову, з додатковими привілеями і збільшеним доходом. Як правило, легко дістаються гроші викликають бажання витрачати їх необдумано і просто, але Риб-Коней це не стосується.

Вони вміють поводитися з грошима, грамотно розраховувати витрати.

Їх не лякають сумнівні і ризиковані проекти. Якщо підійти до роботи з належним старанням і уважністю, вони здатні зірвати джекпот. А от від «гарячих» і великих проектів ним краще відмовитися. Перед тим як братися за роботу, рекомендується уважно вивчити тематику і зробити усвідомлений, обдуманий вибір.

За рахунок здатності аналізувати власні помилки і вчитися на них, з представників цього астрологічного тандему виходять чудові помічники і заступники. На них можна покластися в разі необхідності навіть у самих серйозних питаннях.

Детальніше про Рибах ви дізнаєтесь із наступного відео.