Варто викликати ревнощі у дівчини і як це краще зробити?

Заздрість – погане почуття. Але в складних ситуаціях вона може бути навіть корисною. Наприклад, коли настає охолодження відносин або взагалі незрозуміло, що відбувається між двома людьми і хто вони один одному.

Як викликати ревнувати?

У нинішньої дівчата

Якщо ви зустрічаєтеся вже дуже довго, то можете помітити, що з часом вас обох засмоктує болото рутини. Вже не вистачає колишнього азарту, кудись пропав мисливський інстинкт, і його замінили серіали і нудний побут. Або ж ваша дама — від природи людина з флегматичним характером, а вас приваблює буря, блискавки та інші природні катаклізми. В такому випадку ревнощі – той самий вогник, який зможе знову розпалити ваш вогнище любові. Головне – не переборщити, а то ризикуєте залишитися один.

Щоб змусити ревнувати дівчину, потрібен, власне, об'єкт для ревнощів. Краще всього, якщо суперниця буде вигаданою, так як не варто підставляти інших людей. Придумайте і розкажіть історію про зустріч в автобусі, коли на вас дивилася млосним поглядом прекрасна незнайомка, відмітьте деталі її зовнішності, які привернули вашу увагу і, звичайно ж, дуже сподобалися. Придумайте будь-яку історію, в якій на вас поклала око інша жінка.

Якщо ж уява у вас нерозвинене, то розкажіть про реальну людину, наприклад, історію про колезі з роботи, яка або розумна, або гарна, або придумайте щось своє. Не варто наділяти обрану особу всіма якостями ідеальної жінки. По-перше, у вашої дівчини виникне питання, чому ви все ще з нею, а не біжите підкоряти свій ідеал. По-друге, ви ж не хочете, щоб ваша улюблена відчувала, що недостатньо хороша для вас. Це може викликати багато комплексів — не вбивайте самооцінку близької людини.

Попросіть кого-небудь подзвонити вам і поговорити пару хвилин. Під час розмови ведіть себе так, щоб ваша дівчина зрозуміла, що дзвонила інша. Чи можете вийти в іншу кімнату, а повернутися в прекрасному настрої, з посмішкою і сяючими очима. Але не забудьте очистити журнал дзвінків, так як, якщо ви будете на сьомому небі від щастя після дзвінка «Лехі з автомайстерні», це викличе деякі питання.

Важливо: якщо ваша друга половинка і без того ревнива, то будьте готові до невеликого скандалу.

Варіант для особливо небезпечних хлопців: спробуйте дівчині натякнути, що йдете з іншого в ресторан або в оперу (куди завгодно). Більш м'який варіант – назвати спільне проведення часу з іншою жінкою діловою зустріччю або зустріччю по роботі, так як вони дійсно іноді трапляються в житті.

Існують і більш жорсткі варіанти, наприклад, прийти з роботи набагато пізніше звичайного або поставити паролі на всі свої телефони і ноутбуки, але це істотно підірве довіру між вами, а довіра у відносинах – найважливіше.

Наступний хороший крок – піти куди-небудь великою компанією, в якій є вільні дівчата. Приділяйте їм увагу, але не переходьте межі дозволеного, щоб не поставити свою супутницю в незручне становище. Просто скажіть пару – трійку компліментів, уважно слухайте, звертайте на себе всю увагу жіночої половини. Не вибирайте конкретну мету, будьте чарівні зі всіма. Тоді ваша дівчина зрозуміє, яким ви можете бути чудовим.

Ідеальний варіант – випадково відкрита і продемонстрована листування в соціальних мережах з іншою дівчиною. Багатьом людям пишуть фейкові сторінки, так що не пропустіть свій шанс дати зрозуміти своїй дамі, що ви дуже привабливі для інших жінок. Якщо навіть фейки не пишуть, то таку сторінку можна створити, сховавши по інший бік екрану свою подругу чи себе самого.

Важливо пам'ятати, що ви і тільки ви знаєте характер своєї другої половинки і тільки ви знаєте, чи готова вона вбивати від одного телефонного дзвінка або спокійно відпускає в сауну з колишньою однокласницею. Так що захід впливу і жорстокість способів визначаєте ви.

Не варто намагатися викликати ревнощі у цілеспрямованою і самодостатньою дівчини – вона може серйозно задуматися про те, а навіщо їй взагалі людина, яка приносить не радість, а сумніви і негативні емоції. З такою жінкою набагато простіше сісти і обговорити ситуацію, що склалася.

У колишньої подруги

Якщо ви і ваша колишня дівчина маєте якісь загальні кола впливу або періодично стикаєтеся, то для початку потрібно спілкуватися і фліртувати у неї на очах з іншого. Якщо все зайде далеко, то можна і почати відносини з цією дівчиною, знову ж таки, донісши ці відомості до вашої колишньої. Тільки не забудьте попередити нову даму про свої наміри.

Не поспішайте видаляти номер колишньої пасії і блокувати її – можна «помилково» відправити миле повідомлення, а потім, через певну кількість часу (вистачить п'яти – семи хвилин), відправити слідом друге і вибачитися за прикре непорозуміння.

Ще один помічник у цій справі – соціальні мережі. Так, деякі дівчата люблять переглядати сторінки своїх колишніх хлопців і шукати ознаки, що вказують на те, як він страждає. Обернути ситуацію на свою користь – більше щастя, радісних постів про нові почуття і фото з іншими дівчатами.

Тепер про те, чому не варто блокувати всі сторінки вашої екс-дівчата. Якщо ви налаштовані змусити її ревнувати, то зверніться до неї за порадою, наприклад, можна запитати, який подарунок можна подарувати нової коханої. Намагайтеся наповнити своє повідомлення ніжністю по відношенню до нової жінці.

Знайте: якщо ви розлучилися з причини того, що дівчина втратила до вас інтерес, то ці способи можуть не спрацювати. Вона може навіть порадіти за вас. У такому випадку варто задуматися про причини охолодження почуттів і подумати, а може, проблема у вас?

На відстані

Буває, що ваше спілкування відбувається лише через інтернет і телефонні дзвінки. Нічого страшного, якщо вам не вистачає вогника ревнощів, то цього цілком достатньо, особливо для відносин на відстані.

Можуть спрацювати ті ж способи, що і в звичайних відносинах: пара компліментів іншій дівчині, випадково видають ваше захоплення, час, проведений в компанії інших жінок (і фотографії!). При цьому необов'язково реальне існування об'єкта захоплення або проведеної зустрічі – просто згадайте про це в листуванні. Решту зробить фантазія вашої другої половинки.

Соціальні мережі – неймовірно потужна річ. Створіть сторінку невідомої красуні, додайте в друзі самі себе і залиште кілька схвальних коментарів та лайків на своїй сторінці. Така активність не залишиться непоміченою. При бажанні можна замінити фейковую сторінку реальною, але робіть це на свій страх і ризик.

Можете надіслати фотографію абсолютно будь-якої дівчини, оцінити її зовнішні дані або багатий внутрішній світ, а в кінці сказати, що це ваша нова колега. Варіант для продовження – викласти фотографію, де ви разом з цією дівчиною. Ну а якщо саме з цього не виходить, то з будь-якої іншої.

Якщо ваша дівчина звикла, що ви приходите з роботи в сім вечора, а о восьмій сідайте за комп'ютер і відправити її їй сердечка – змінити плани і спробуйте написати набагато пізніше. Ваша непередбачена затримка змусить даму серця ставитися до вас не як до належного, а як до когось, у кого є своя життя, досить цікава і без неї. Ваша цінність і важливість після цього тільки зростуть.

Додайте в друзі кілька нових дам, натякнувши при цьому, що пише одна з них, але не уточнюється, хто саме, – невелике розслідування і спроба знайти суперницю змусить вашу улюблену оцінити їх сильні і свої слабкі сторони, а якщо в кінці експерименту ви розповісте своїй другій половинці, яка вона чудова і як сильно ви її любите, то відповідна позитивна реакція буде набагато сильніше.

Всі поради для звичайних відносин працюють і для відносин по листуванню. Головне – включити фантазію і не перестаратися.

У того, хто подобається

У цьому випадку ревнощі не є чудодійним засобом і може спрацювати тільки за умови, що дівчина або приховує свої почуття до вас, або сама не здогадується про них. Якщо ви перепробували всі (і навіть ревнощі), а уваги до вас не стало більше, то змиріться – ви не подобаєтеся цій дівчині, і краще, що ви можете зробити, – поважати її вибір і припинити переслідування.

Похваліть іншу дівчину, особливо якщо об'єкт зітхання звик до ваших компліментів тільки на свою адресу. Це буде раптово, і, якщо у дівчини є до вас хоча б симпатія, вона неодмінно зацікавиться іншою дівчиною і тим, які у вас стосунки.

Прийти разом в людне місце і почати надавати знаки уваги іншим дамам. Така, здавалося б, безневинна річ здатна дуже швидко розкрити справжні почуття до вас. Знову ж таки, тут працюють всі поради, як якщо б ви були у відносинах, — тільки вам дозволено набагато більше при флірті і спілкуванні з іншими.

Зменшіть кількість спілкування. На всі питання отмалчивайтесь або відповідайте натяками, які дозволять подумати, що у вас стало менше часу із-за того, що його займає інша дівчина. Або загубіться на пару днів і не відповідайте на дзвінки. Після урочистого повернення спілкуйтеся знову натяками, що вказують на повні романтикою дні з іншого. Плюс такого відсутності – ваша потенційна дама занудьгує і зрозуміє, що їй дуже не вистачає.

Якщо ваша кохана ще і ваша подруга, то спробуйте показати листування з іншою дівчиною, запитаєте ради, розкажіть про те, що йдете на побачення з іншого, щоб вона пораділа за одного.

Можливість втратити людину, який симпатичний, змусить дівчину розкрити справжнє ставлення до вас навіть проти її волі. Раптово зіпсований настрій (який зіпсувався після ваших планів), смуток – ось ознаки, які вказують на справжні почуття. Або спробуйте по-дружньому оцінити нову дівчину і поділитися враженнями.

Про те, як змусити ревнувати свою дівчину, дивіться у наступному відео.