Як викликати ревнощі у своєї дружини і чи варто це робити?

Хтось з чоловіків не знає, як заспокоїти кохану і зробити так, щоб вона перестала ревнувати. А інші представники сильної підлоги роблять все можливе для того, щоб викликати у дружини такі почуття. Про те, як змусити ревнувати жінку і які наслідки можуть виникнути, – в нашій статті.

Визначте головну мету

Ревнощі – це таке почуття, яке може або зміцнити відносини, або їх остаточно зруйнувати. Буває так, що з роками почуття між подружжям остигають, відносини стають вже менш пристрасні, і в якийсь момент здається, що вона розлюбила тебе остаточно. Тому багато чоловіків, які бояться втратити свою кохану, намагаються викликати ревнощі, щоб зберегти стосунки і внести в них колишню теплоту.

Іноді почуття ревнощів допомагає навіть повернути колишню дружину. Що б там не було, перш ніж змушувати її ревнувати, слід визначити для себе, у чому полягає ваша головна мета, чого ви хочете добитися таким чином.

Найпоширеніша причина – це залучення уваги. У тому випадку якщо ваша друга половинка втратила до вас колишньої інтерес, стала менше приділяти вам часу, все рідше відповідає взаємністю на ваші ніжності і ласки, то ревнощі цілком може допомогти повернути її увагу. Почавши вас ревнувати до інших представниць прекрасної статі, вона може розгледіти в вас ті риси і переваги, які раніше не помічала.

Є така категорія чоловіків, які таким чином хочуть перевірити щирість почуттів своєї партнерки, тобто якщо він побачить, що вона його ревнує, то однозначно переконається в тому, що дружина його щиро любить.

Інша категорія чоловіків переслідує зовсім інші цілі: вони намагаються викликати ревнощі дружини лише для того, щоб внести в звичні стосунки якусь «родзинку», новизну. З роками відносини між подружжям розвиваються за одним і тим же сценарієм, і кожен день схожий на попередній. А якщо змусити її ревнувати, то цілком можна не тільки освіжити почуття, але і внести у відносини пристрасть, нові емоції і відчуття. До речі, ревнощі допомагає багатьом подружжям закохатися один в одного з новою силою, допомагає поглянути на свою другу половинку по-іншому і допомагає відновити почуття.

Якщо жінка перестала стежити за собою, додала у вазі і стала абсолютно байдуже ставитися до власної зовнішності, то ревнощі цілком може струснути її. Тому багато чоловіків, побачивши такі зміни у своєї коханої, намагаються викликати у неї ревнощі, щоб у подружжя з'явилася мотивація та прагнення стати ще краще, ніж раніше.

Повернути кохану – це може стати ще однією метою, заради якої чоловік наважується на такий крок. У тому випадку якщо ініціатором розлучення була саме жінка, то колишній чоловік намагається змусити її ревнувати і робить все можливе для того, щоб знову повернути її.

Змусити її відчувати те, що відчуває він, – це ще одна причина, по якій чоловік може зважитися на те, щоб викликати ревнощі у дружини. Іноді жінки бувають занадто ревнивими, навіть якщо чоловік ідеальний і не дає жодних підстав для цього. Тому, щоб показати їй, як він себе почуває в такі моменти, чоловік робить все можливе, щоб вона опинилася в такій же ситуації.

Як викликати ревнощі?

Для того щоб змусити свою другу половинку ревнувати, можна використовувати один з методів, про які ми розповімо далі. Варто окремо згадати про те, що всі ці способи однаково дієві як для чоловіків, так і для жінок. Отже, для початку визначте для себе мету, тобто вирішіть для себе, для чого ви це робите, а після – дійте. Почніть частіше розповідати дружині про інших жінок, наприклад, про колег по роботі, спільних знайомих або друзів. У своїх оповіданнях згадуйте про достоїнства і успіхи цих дам. Такі розмови повинні зачепити вашу дружину і викликати в неї почуття ревнощів, адже жодна жінка не зможе байдуже поставитися до того, що в її присутності захоплюються іншими.

Якщо дружина стала до вас більш байдуже ставитись, то, напевно, ви не втрачаєте ні єдиного шансу для того, щоб похвалити її, подякувати і висловити їй своє захоплення, а вона тим часом байдуже приймає подяки та компліментів. Щоб викликати ревнощі своєї другої половинки, ви повинні повністю змінити своє ставлення до неї, тобто перестаньте хвалити її за смачний обід, за чистоту в будинку, за випрасувану сорочку і т. д. Достатньо лише сухо подякувати її, сказавши тільки: «спасибі». Через пару днів вона точно помітить ці зміни в вас, і ви досягнете своєї мети.

Крім того, можна кардинально змінити не тільки своє ставлення чи поведінку, але і спосіб життя в цілому, наприклад, несподівано для неї почати займатися спортом, стежити за харчуванням, позбавлятися від шкідливих звичок і т. д. Купіть собі нову сорочку або парфум, довше затримуйтеся біля дзеркала в передпокої перед роботою. Такі зміни в вас чоловіка точно помітить і почне ревнувати, думаючи про те, що ви намагаєтеся для іншої жінки.

Незважаючи на те що минулих почуттів вже немає, багато подружжя однаково активно контролюють своїх чоловіків. Якщо ваша дружина в день по кілька разів дзвонить вам, щоб дізнатися, як ви і де зараз знаходитесь, то просто не відповідайте на частину її численних дзвінків, для того щоб змусити її ревнувати. Пропустіть кілька дзвінків, повідомлень, а коли візьмете трубку, то просто повідомте, що зараз зайняті і передзвоніть пізніше. Такі зміни по відношенню до неї не залишаться непоміченими, і дружина почне ревнувати.

Під час тихого сімейного вечора намагайтеся приділяти увагу своїй другій половинці, а свого мобільного телефону. Частіше перевіряйте пошту, відкрийте свою сторінку в соціальних мережах, загадково посміхайтеся, читаючи навіть самі звичайні і нудні пости. Повірте, ваша друга половинка таке не упустить з уваги – вона обов'язково помітить це, і в підсумку ви досягнете свого. Перебуваючи в гостях разом з дружиною, намагайтеся частіше спілкуватися з іншими дівчатами, особливо в ті моменти, коли вона пильно стежить за вами. Ваше спілкування з іншими або, можливо, легкий флірт, безневинна усмішка, комплімент іншій жінці в присутності подружжя обов'язково змусять її ревнувати і поглянути на вас іншими очима.

Якщо всі вищевказані методи не діють на вашу другу половинку, то доведеться вдаватися до крайніх заходів. А це сліди помади на одязі або ж аромат чужих жіночих парфумів. Такі «докази» помітить будь-яка жінка. І після того як дружина влаштує вам сцену ревнощів, намагайтеся вести себе спокійно і ні в якому разі не виправдовуйтеся, інакше зіпсуєте весь результат своєї праці.

Наслідки

Використавши всі вищевказані способи, ви дійсно зможете легко викликати ревнощі у своєї другої половинки. Але варто задуматися над тим, які наслідки можуть бути, адже варто лише перегнути палицю, і в підсумку результат може виявитися зовсім іншим.

Наприклад, якщо ви спочатку знаєте про те, що ваша дружина дуже ранима, все сприймає близько до серця, часто ображається на дрібниці і дуже вразлива, то такі дії з вашого боку можуть серйозно поранити. У підсумку, викликавши її ревнощі, ви можете ще більше зруйнувати все те, що так хочете зберегти. Тому, перш ніж зважитися на такий крок, добре подумайте і, лише переконавшись у тому, що ревнощі допоможе вам повернути колишні почуття, дійте.

У наступному відео вас чекає лекція про психології ревнощів від Михайла Лабковского.