Ревнива дівчина: причини і ознаки ревнощів, як себе вести?

Коли дівчина надто ревнива, то буває дуже складно побудувати з нею рівні і повноцінні стосунки. Ревнощі заважає взаємним почуттям, вона провокує сварки і конфлікти, породжує недовіру один до одного. Перш ніж боротися з ревнощами, варто зрозуміти, чому пані ревнує.

Основні причини

Багато хто впевнений у тому, що якщо дівчина ревнує, значить, це добре. Адже ревнощі – це свідчення її щирих і сильних почуттів по відношенню до хлопця. Але часом ревнощі буває надто сильною, і починає заважати відносинам. Крім того, деякі дівчата ревнують свою другу половинку до всіх підряд: до його подрузі, сестрі, мамі і т. д. Ревнощі у таких осіб проявляється постійно і без приводу, і вони можуть приревнувати до друзів хлопця або навіть до його роботи. Що робити в такому випадку? Для початку варто розібратися в причинах.

Деколи зрозуміти, чому дівчина ревнує хлопця, просто неможливо. За явними ознаками жіночих ревнощів може ховатися все, що завгодно. Наприклад, у неї може бути один привід для ревнощів, а думаючи про це, вона вигадує другий і третій, після починає сама себе накручувати, і в підсумку хлопець просто не розуміє, чим завинив перед нею.

Головна причина полягає в тому, що хлопець часто веде себе дивно і провокаційно. Приміром, він завжди фліртує з представницями протилежної статі. Це можуть бути далекі родички, знайомі, колеги або просто сторонні дівчини. Звичайно, така поведінка змушує дівчину випробовувати ревнощі, і як би вона не намагалася перебороти в собі це почуття, все одно спокійно реагувати на подібні ситуації не виходить.

Що стосується дивної поведінки, то воно може полягати в наступному: хлопець весь час з кимось переписується, спілкується в соціальних мережах, а як тільки з'являється його дівчина, ховає мобільний телефон. Таким потайливим поведінкою він точно провокує свою кохану на ревнощі. У підсумку дівчина буде змушена таємно від вас переглядати телефонні повідомлення і підозріло ставитися до всіх ваших знайомих в інтернеті.

Наступну причину ревнощів варто шукати в її невпевненості в собі. Таке теж буває. Якщо дівчина в собі сумнівається, вважає себе недостатньо красивою, постійно думає про те, що ви гідні більшого, то в результаті вона починає ревнувати вас до всіх підряд.

Крім того, дівчина цілком може ревнувати вас тільки тому, що ви не приділяєте їй достатньо часу. Наприклад, вона дзвонить вам на роботу, чує поруч з вами жіночі голоси і ваше виправдання про те, що зараз ви зайняті. У такій ситуації скандалу не уникнути. Таку ж ревнощі дівчата можуть відчувати в тому випадку, якщо ви завжди відповідаєте на дзвінки матері, сестри, колеги, і у вас завжди є для них час.

Ще одна поширена причина бере свої корені з самого дитинства дівчини. Тобто, вона росла в такій атмосфері, де постійно присутня ревнощі, недовіра, підозри чи навіть зради. Коли дівчинка росте і спостерігає такі відносини батьків, то вона мимоволі переносить їх на своє особисте життя, тому що для неї це було нормою.

У будь-якому випадку якщо дівчина відчуває ревнощі, значить, є на те причини. Багато дівчат є справжніми власниками і, починаючи відносини, намагаються створити свій затишний маленький світ, в який не хочуть нікого впускати. Тому ваша звичайна поведінка, спілкування з іншими дівчатами сприймається як особиста зрада.

Зіткнувшись з ревнощами, потрібно шукати не тільки причини, але і можливості, щоб все правильно пояснити та усунути їх.

Що робити?

Перш ніж почати діяти, хлопець обов'язково повинен з'ясувати для себе причини. Дійсно проблема полягає тільки в ній, в її неправильному сприйнятті дійсності або ж це ваша вина, і ви самі постійно провокуєте сварки?

Якщо причина дійсно в вас, то варто почати з себе, тоді ревнощі вашої другої половинки поступово зійде нанівець, і між вами знову запанує повна довіра.

Змінювати себе, а не її, потрібно в тому випадку, якщо:

  • ви постійно затримуєтеся на роботі і не попереджаєте про те, що будете пізно;
  • ви приділяєте їй мало часу, і навіть вихідні проводите з друзями, колегами або просто спілкуєтеся в соціальних мережах;
  • ви ніколи не питаєте її про те, як пройшов її день, не цікавитеся її захопленнями, роботою;
  • на вулиці, в ресторані або в магазині ви постійно розглядає дівчат;
  • ви ніколи не відповідаєте на її телефонні дзвінки, повідомлення, і забуваєте дарувати квіти навіть на свята.

Задумайтеся, якщо причина її ревнощів саме в цьому, то виправити ситуацію ви зможете легко.

Якщо вам дорогі ваші стосунки, і ви хочете жити спокійно, без сцен ревнощів і скандалів, то перше, що потрібно вашій дівчині, – це увага і турбота з вашого боку. Насправді зробити це набагато простіше, ніж здається. Почніть з малого. Наприклад, просто відповідайте на її телефонні дзвінки в протягом дня і при цьому не розмовляйте з нею роздратовано. Якщо ж не можете взяти трубку, то передзвоніть пізніше, коли у вас буде час. Надсилайте їй протягом дня хоча б одне Смс-повідомлення з самим простим питанням: «Як ти? Як проходить твій день?» Як би банально це не звучало, але дівчата дійсно сприймають такі дрібниці як турботу і любов з боку чоловіка.

Намагайтеся дарувати їй квіти без приводу, ходіть куди-небудь разом на вихідних. Говоріть компліменти, особливо в присутності інших жінок. Такий вчинок з вашого боку дозволить їй не тільки відчути себе коханою і бажаною, але і допоможе їй підняти самооцінку. Як тільки дівчина відчує турботу з вашої сторони, то вона знайде упевненість в собі і забуде про всякі страхи.

Для того щоб дівчина вас не ревнувала, намагайтеся в її суспільстві дивитися тільки на неї і не задивлятися на інших представниць прекрасної статі. Звичайно, коли ви знаходитесь лише в чоловічій компанії своїх друзів, то можете дивитися на інших красунь. Але робити це в присутності своєї другої половинки не варто. Більш того, ніколи не хваліть в її присутності інших дівчат, не робіть їм компліменти і не захоплюйтеся їх здібностями. Навіть якщо ці дівчата ваші сестри або родички. Така поведінка з вашого боку буде неправильно сприйматися вашою дівчиною, і в результаті в неї почне зароджуватися ревнощі. До речі, якщо у вашому будинку часто бувають подруги, сестри вашої дружини, то ви теж повинні вести себе більш ніж стримано, і не давати жодних приводів для ревнощів.

Якщо ваша друга половинка дуже часто і без приводу ревнує вас, то вам варто відверто поговорити з нею. В цьому немає нічого складного. Навпаки, дівчина оцінить такий вчинок з вашого боку. Адже викликавши її на відверту розмову, ви демонструєте їй свою турботу і занепокоєння про неї. Розмова має пройти у спокійній атмосфері, без скандалів і взаємних докорів.

Почніть розмову з простої фрази, яка налаштує її на правильну хвилю: «Дорога, я хочу зрозуміти, що з тобою відбувається. Давай поговоримо і разом розберемося в усьому». Почувши таке, кожна дівчина зрозуміє, що вона вам не байдужа, що ви думаєте про неї, турбуєтеся і переживаєте за неї. Під час розмови ви повинні частіше говорити їй про свої почуття, щоб переконати її в тому, що всі сумніви і страхи повинні залишитися позаду, що ви її любите і дорожите відносинами.

Крім того, варто почати присвячувати її в свої справи. Діліться своїми думками, планами, розповідайте про роботу. Дівчата люблять, коли їх другі половинки їм повністю довіряють, коли вони з ними радяться. Також варто частіше запрошувати її в загальні компанії своїх друзів, на корпоративи, щоб вона сама змогла переконатися в тому, що ви їй вірні.

Головні помилки

Зіткнувшись з ревнощами своєї другої половинки, багато хлопці роблять грубі помилки, і тим самим лише погіршують ситуацію. Якщо ви бачите, що дівчина на вас ображена, що вона ревнує, то варто почати з нею спокійний і відверта розмова – це буде правильно. А от якщо ви почнете кричати у відповідь на її докори, звинувачувати її в тому, що їй все здається або зовсім, грюкнувши дверима, підете, то це буде вашою помилкою. Завдяки такій поведінці вона лише твердо переконатися в тому, що була права.

Ще одна помилка більшості чоловіків полягає в тому, що вони пускають ситуацію на самоплив і щиро вірять в те, що вона заспокоїться і все налагодиться. В такі моменти чоловіки ігнорують повідомлення, дзвінки, поведінку і претензії своєї другої половинки. Ігнорувати кохану і робити вигляд, що все добре, – це помилка, якої варто уникати.

Ще більше про жіночу ревнощі дивіться у наступному відео.