Скільки калорій в одному сирому і вареному яйці яйця некруто? Калорійність вареного, смаженого і сирого курячого та перепелиного яйця, білка і жовтка яйця 1 шт і 100 грамів: таблиця. Можна їсти сирі, варені й смажені яйця при схудненні?

Яйця і калорії: вираховуємо для сирого, вареного і смаженого яйця.

Курячі яйця основа харчування спортсменів, людей, які прагнуть стежити за своєю фігурою, так і просто тих, хто любить смачну їжу і не любить витрачати на неї час і сили. І дійсно, яйця неможливо зіпсувати, а любимо ми їх з самого дівоцтва! Сьогодні ми балуємо себе не тільки курячими, але і перепелиними яєчками. Варто відзначити, що в сирому яйці і готовому різну кількість калорій, і саме про це піде мова в цій статті.

Яка харчова і енергетична цінність одного курячого та перепелиного яйця вареного?

Відварене яйце відмінний варіант для сніданку і вечері, а також перекусу, так як варене яйце довше залишається свіжим навіть при кімнатній температурі, що ідеально підходить для перекусів в школі, офісі, під час туристичних походів і різного роду поїздок.

Зауважимо, що яйця натуральний, ідеально відповідний для людського організму продукт, який засвоюється на 97%! І якщо в жовтку крім білка міститься ще жир і холестерин, що викликає безліч суперечок про його користь, то білок повністю складається з води і білків, що є ідеальним поєднанням для засвоєння.

Яка харчова і енергетична цінність одного курячого та перепелиного яйця вареного?

В одному вареному курячому яйці міститься 50-70 ккал, при цьому в точно такому ж сиром міститься 70 ккал. Також варто відзначити, що в яйці «всмятку» — 70 ккал, а вареному круто — вже 50 ккал. З чого випливає висновок про те, що чим довше готується яйце, тим менше в ньому калорій.

Також варто враховувати розмір яйця, як відомо в 100 гр сирого яйця буде міститися 158 ккал, у відвареному 158-115 ккал відповідно.

Тепер саме час перейти до перепелиних яєць. Вони вважаються більш легкими і ще більш легко засвоюваними організмом, ніж курячі. В сирому перепелиному яйці міститься 16-17 ккал, у відварному 14-15 ккал.

Калорійність вареного, смаженого і сирого курячого та перепелиного яйця, білка і жовтка яйця 1 шт і 100 грамів: таблиця

Для зручності ми склали таблицю, в якій детально розписується кількість калорій в сирому продукті, і при різних способах приготування.

Спосіб приготування Куряче яйце в ккал Перепелине яйце в ккал
Сире 70 17
Відварене круто 50 14
Варене всмятку 65 16
Смажене яйце на рослинному маслі 125 30
В одному білку сиром 14 5
В одному сирому жовтку 55-56 12

Скільки калорій в смаженому яйці на соняшниковій олії і в яєчні з 2 яєць?

Отже, ми привели таблицю з даними, але як зробити розрахунок готового страви. Для наочності наводимо приклад розрахунку.

Отже, якщо ми робимо омлет з 2-х яєць, то розрахунок досить простий — 125 ккал*2=250 ккал в одному омлеті.

Скільки калорій в смаженому яйці на соняшниковій олії і в яєчні з 2 яєць?

А тепер наведемо приклад омлету виключно з 2-х білків. Для цього нам необхідно від суми омлету з білками і жовтками (250 ккал) відняти суму жовтків. Отже, 250-110=140 ккал, якщо використовувати тільки білки. Ідеальне рішення для тих, хто любить смачну і швидку їжу, і при цьому стежить за фігурою.

Можна їсти сирі, варені й смажені яйця при схудненні?

Важливе питання у тих, хто худне — модно чи є яйця при схудненні. Так, якщо врахувати кілька нюансів. По-перше, більшість дієт зосереджено на зменшення вуглеводів, і збільшення білків. Звичайно ж, яйце займає ключове місце в таких дієтах.

Для тих, хто прагне знизити рівень холестерину, рекомендується прибирати жовтки і вживати в їжу стільки білки.

Можна їсти сирі, варені й смажені яйця при схудненні?

Сидячи на дієтах, зосереджених на схуднення, рекомендується їсти сирі і відварені яйця, але виключити смажені, так як даний спосіб приготування збільшує кількість калорій удвічі.

Сподіваємося, наша стаття відповіла на всі ваші запитання, і ви тепер будете їсти корисну їжу, усвідомлено прораховуючи калорії.

Відео: Яєчні білки або цільні яйця для схуднення?