До чого горить особа: любовні прикмети по днях тижня для жінок і чоловіків

У вас горить особа в якийсь певний день? Давайте дізнаємося, чого вам слід чекати згідно прикметам?

Щоб дати пояснення, чому горить особа, необхідно зіставити всі фактори: час доби, годину, день тижня, бік особи, яка горить. Пояснення відрізнятимуться у чоловічої і жіночої статі. Життєвий досвід наших предків закликає прислухатися, коли з'явилися відчуття припливу крові до обличчя, це може бути поганим знаком.

Чому у жінки горить особа: роз'яснення повір'я

Здавна вважалося, що особа горить у молоденької дівчини, коли про неї думає її улюблений чоловік або хлопець, розповідає про неї своїм друзям. Проте існує й інше пояснення. Людина, подумки думає про дівчину, коли йому потрібна її допомога. Також вони палають, коли хтось згадує про вас, але зі злим умислом.

 • Щоб з'ясувати з якою саме метою згадують вас, слід провести ритуал. Візьміть прикраса з золота (кулон, перстень, сережку) в руку, і тримайте між великим і вказівним пальцем лівої руки, і краєчком вироби проведіть по стороні, яка палає. В той час, як це робите, вимовте вголос прохання, дізнатися як про вас думають. Після цього подивіться в дзеркало, щоб побачити який слід на щоці залишило прикраса.
 • Якщо він темний, то згадують вас зі злістю. Білий колір – про вас згадує чоловік, який любить. Немає взагалі сліду або він злегка рожевий – ви зустріли незнайомої людини на вулиці, яка вас запам'ятав і хоче зустріти знову.
Жінкам

Спробуйте пригадати, може, ви комусь заборгували або пообіцяли що-небудь зробити. Повинно бути, про вас думає людина, який був випадково обдурять, або введений в оману вами. Слід спробувати все виправити і тоді ознаки пройдуть самі.

Пояснення прикмети для чоловіків: до чого горить лице?

Для чоловічої статі пояснення прикмети буде інше. Народна мудрість говорить, що коли у чоловіка горить особа, про нього згадує кохана.

До чого палає ліва сторона обличчя?

Будьте обережні, якщо почервоніння з'явилася тільки з лівого боку обличчя. Це нехороший знак. Чекайте підступу від близьких вам людей: рідних, родичів, коханих, друзів.

Будь-які конфліктні ситуації намагайтеся обходити стороною і не брати в них участі. Своїми необґрунтованими припущеннями ви зіпсуєте відносини з люблячими людьми і підірвете їх довіру. Спокій запорука успіху в даній ситуації. Будь-які злі наговори спливуть самі по собі незабаром.

Чоловікам

До чого горить обличчя з правого боку?

Це добрий знак. Про вас згадує рідна вам людина: хтось із членів родини, друг, родич або кохана. Свої добрі думки людей втілить в якості подарунка, піклування або уваги.

Якщо ви поки не закохані, то про вас може думати незнайомка. Таємницею шанувальниці заважають якісь обставини, які не дають їй можливість показати свої почуття.

Горить все обличчя відразу

Поганий знак, коли горить все обличчя. Вас може чекати нещастя, величезна біда може трапитися з вашим коханою людиною. Слід для початку вмитися святою водою і сходити в церкву, помолитися і поставити свічку. Якщо ви щиро попросіть Бога про захист, всі біди пройдуть стороною.

Може чекати біда

Прикмети по днях тижня: чому горить лице?

Спершу спробуйте згадати, коли саме з'явилися перші симптоми.

 • В понеділок. Не виключено, що скоро вас чекає зустріч з незнайомцем. Якщо рум'янець проявився в денний час, то ваші старі знайомі дадуть про себе знати і захочуть знову з вами спілкуватися. На вашому шляху знову буде людина, з якою ви колись зустрічалися, але з незрозумілих причин, ви розлучилися. Якщо щоки почали горіти у вечірній час, в найближчому майбутньому вам доведеться посумувати. Проблеми також можуть бути пов'язані з роботою і труднощами в особистому житті. Вирішіть ви їх не так вже скоро, на це потрібен час і зусилля.
До зустрічі
 • У вівторок. Недобрий знак. Симптоми з'явилися вранці – вас чекає сварка з рідними, вдень – недомовленості, або навіть відстань з коханою людиною, які спровоковані образами або зрадою. Якщо симптоми з'явилися ввечері – це веде до величезної сварці. Не виключено виникнення конфліктної ситуації з примиренням сили в вашу сторону. Протилежне значення обіцяє приємні несподіванки, сюрпризи, нові знайомства і вести.
 • В середу. Чекайте добрих звісток, які спричинять зміни у житті. Чекайте прибутку. Це може бути як премія за хорошу роботу, так і виграш в лотерею. Якщо це сталося вранці – вас запросять на побачення або відбудеться довгоочікувана зустріч. Вдень – відносини, які зупинилися, зрушаться з мертвої точки з ще більшою силою. Це може бути, як на роботі, в дружбі або особистого життя. Увечері чекайте приємних подарунків або зустрічей.
До вістям
 • У четвер. Палає обличчя в четвер — всі розбіжності вирішаться самі по собі, хоча ви вже намагалися залагодити раніше. Палаючі щоки в ранковий час символізують рішення важких завдань. Спробуйте розібратися з цим. В обідній час – життя налагодиться, і буде протікати розмірено і без зайвих переживань. Вечір принесе вам задоволення. Воно може бути і духовним і фізичним. Це буде пов'язано з робочим процесом або вашими досягненнями. Ваш чекає приємний, веселий і радісний вечір. Події, пов'язані з ним вас порадує.
 • У п'ятницю. Для дівчини горіння щік в п'ятницю — це добрий знак. Вона може очікувати приємних і довгоочікуваних подарунків від коханої людини. Прекрасним рішенням буде приділити час догляду за тілом і душею. Сходіть в спортивний зал або відвідайте салон краси. Якщо щоки почали горіти вранці, то незабаром дадуть про себе знати родичі, вдень – раптові радісні звістки, увечері – чекайте гостей.
 • В суботу. Несподівана зустріч на вас чекає вранці. Опівдні – вас запросять на побачення. Ввечері це явище віщує серйозна розмова по душах. Протилежне тлумачення може зруйнувати намічені плани. Щоб цього уникнути не плануйте важливі справи у суботу.
 • В неділю. Почервоніле обличчя символізує печаль, тривогу, смуток, розставання. Є і протилежне значення цього тлумачення. Якщо щоки почали горіти вранці – вас очікують радісні моменти, успіх і позитивні емоції. В обід – приємні клопоти не обійдуть вас стороною, а от увечері вирушайте на танці.
Горить особа

Одночасно з особою можуть червоніти вуха. Хтось з близьких людей про вас добре відгукується або згадує.

 • Якщо почервоніння з правого боку – ці розмови тільки про хороше. Вони вас нахвалюють, говорять про ваші досягнення. Коли ж до вуха і щоки, підключаються губи, то скоро вас поцілують. Якщо це верхня губа, то ви будете цілуватися з чоловіком, якщо нижня – з подругою або малюком, а якщо разом – зустрінетеся і расцелуетесь з сімейною парою.
 • Якщо горить вухо і щока з лівої сторони, хтось думає про вас погано, критикує, звинувачує. Таке зазвичай роблять люди, які володіють потужним енергетичним полем, їх ще називають енергетичними вампірами.
Горить особа

Тільки від вас залежить вірити чи ні таким знакам. Але, ні одне повір'я або легенда не виникали на порожньому місці. Наші прадіди не тільки вірили, але і неодноразово вносили корективи в різні прикмети. Існування кількох значень одного прикмети заводить людей в оману, вони не можуть правильно розтлумачити забобони і прикмети пов'язані з зазначеними ознаками. Для цього і створений даний матеріал.

Відео: Чому горить лице?