До чого свербить ліва і права щока у дівчини, жінки: народні прикмети по днях тижня. До чого свербить ліва і права щока вранці і ввечері, сверблять обидві щоки?

У цій статті ми детально розберемо з якої причини у людей сверблять щоки в різні дні тижня і час доби.

Зміст

Як не крути, а народні повір'я, традиції і прикмети так чи інакше є частиною нашого життя. Хтось вірить в присутність містики в нашому житті більше, хтось менше, хтось заперечує цей факт взагалі. Однак не вірити, не завжди означає не цікавитися, саме тому все незвідане і незвичайне завжди привертає інтерес людей. Сьогодні ми поговоримо про те, як народні прикмети пояснюють таке явище, як чешущиеся щоки.

До чого свербить ліва і права щока у дівчини, жінки: народні прикмети

Існує безліч варіантів пояснень того, чому сверблять щоки і що, власне кажучи, таким чином повідомляється людині. Згідно з одним народним повір'ям прийнято вважати, що свербіж щік попереджає людину про будь-які зміни в його особистому житті.

Для початку розглянемо, що може означати чешущаяся ліва щока:

 • Ліва сторона особи, в тому числі і щока, пов'язана з романтикою, пригодами і любовними справами. Прийнято вважати, що дівчині, у якої є партнер, свербіж лівої щоки сигналізує про взаємних почуттях з ним. Тобто, почісування лівої щічки не обіцяє за даним повір'ям нічого поганого, більше того прогнозує успіх у любовних справах і особистому житті. Якщо на даному етапі вашого життя особисті справи у вас не в пріоритеті, то зачесавшаяся щока на лівій стороні особи обіцяє вам несподівану зміну настрою.
 • Також свербіж лівої щічки може прогнозувати вам незабаром новини, які вас дуже сильно здивують. Неможливо точно передбачити і дізнатися, які саме це будуть новини, ви будете приємно здивовані, однак здивування буде досить сильним.
 • Сверблячі на лівій стороні особи щока вважається злегка корисливою частиною тіла, тому може сигналізувати про те, що вас очікує дуже цікава розмова, з якого ви можете отримати свою вигоду. Поспішаємо вас заспокоїти, розмови подібного характеру в цей день проходять в мирній обстановці, без шуму, криків і суперечок.
Прикмета: свербить щека

Тепер подивимося, що пророкує свербіж правої щоки:

 • Здавна так завелося вважати, що права сторона тіла людини концентрує в собі позитивну енергетику та права щока не становить винятку. Але не варто забувати, що навіть хороша енергетика, яка є у вас в надлишку, здатна накоїти багато лиха, тому їй потрібно давати «вихід». Тому якщо у вас вже дуже свербить права щока, а попереду чекає розмова з родичами чи друзями, то вам необхідно контролювати себе і свої емоції, інакше може вийти знатний скандал.
 • Ви хворієте і постійно чешете праву щоку? Будьте впевнені, ви йдете на поправку, адже звільняючись, позитивна енергетика має властивість зцілювати, а це якраз те, що зараз вам потрібно найбільше.
 • Якщо ви прихильник буддизму або ж вам просто близькі догми цього вчення, то вам напевно буде цікаво знати, що ж обіцяє зачесавшаяся права щока у відповідності з цією релігією. Отже, якщо ви чешете праву щоку – чекайте подорожі. Найчастіше подорож обіцяють далеке, по морю або по повітрю.

Також важливо розуміти, що іноді щоки можуть свербіти за досить логічним, так сказати «приземленим» причин, наприклад, при діатезі, гормональному збої, тому потрібно не тільки пов'язувати це із знаками понад, але і з реальними причинами, які до речі, необхідно досліджувати і лікувати за допомогою фахівців.

До чого сверблять обидві щоки?

З лівою і правою щокою розібралися, однак є такі щасливчики, у яких свербить відразу обидві щоки. Що про це кажуть повір'я? Давайте подивимося.

 • Найчастіше свербіж обох щік одночасно не віщує нічого хорошого і позитивного
 • Прийнято вважати, що якщо свербить ліва, і права щока відразу, то жінці доведеться витирати сльози
 • Від чого будуть ці сльози, щоки, звичайно ж, не вказують, тому ми радимо вам налаштуватися на позитив і думати про хороше, а раптом ви будете плакати від щастя?
 • Якщо ж ви все-таки схильні вважати, що такий свербіж обіцяє вам неприємності, то максимально убезпечте себе від нього. Зробити це, на думку народних фахівців, можна з допомогою святої води і молитви «Отче наш»

До чого свербить ліва і права щока або обидві щоки вранці і ввечері?

Крім того, що при поясненні цього явища враховують стать людини, у якого власне печуть щоки, також враховують час доби, в який це відбувається.

Згідно з одним із переказів більшого значення в цьому випадку надається не тому, яка щока свербить, горить, а того, в який час доби це відбувається. Виходячи з цього, отримуємо такий результат:

 • Сверблять щоки вранці – про вас думає або говорить чоловік, хлопець
 • Помітили таке явище вдень, значить, думає про вас подруга, знайома
Свербить щока вранці і ввечері
 • Якщо ж щоки засвербіли вночі, то, швидше за все те, що ви подумали погано про когось або зробили погане комусь, повернеться вам. Якщо ви не пам'ятаєте – можете спати спокійно

До чого свербить ліва і права щока або обидві щоки у дівчини, жінки в понеділок?

Оскільки понеділок – це перший день нового тижня, то і обіцяє чесання щік у цей день переважно щось нове і невідоме.

 • Якщо у жінки засвербіла ліва щічка в цей день, то варто очікувати нового знайомства
 • Найімовірніше нові і нові люди будуть корисними для вас і однозначно принесуть користь, тому не пропустіть свій шанс
 • Однак при цьому не варто бути занадто самовпевненою і всім виглядом показувати свою впевненість в однозначно позитивному результаті, це може зіграти з вами злий жарт
 • Відчули свербіж правої щоки в понеділок? Що ж, чекайте несподіваного, але приємного сюрпризу. Презент може бути подарований не тільки чоловіком і коханим, але і новим знайомим, другом. Знавці радять не відмовлятися від презенту, краще просто прийміть його і подякуйте людини за увагу до вас
 • У рідкісних випадках свербіж щоки на правій стороні особи може означати якусь фатальну зустріч, тому будьте в цей день вкрай обережними і не робіть поспішних висновків
 • Сверблять обидві щоки? Можливо, хтось з ваших знайомих затаїв на вас образу, згадайте, кого ви могли образити і якщо такі є – вибачтеся

До чого свербить ліва і права щока або обидві щоки у дівчини, жінки у вівторок?

 • Раптово засвербіла ліва щока в цей день тижня? Народні фахівці рекомендують дуже обдумано вести діалоги з рідними і знайомими, адже таке явище у вівторок обіцяє серйозну сварку з близькими вам людьми. Більше того, така сварка може призвести навіть до припинення спілкування, а то і зовсім до рукоприкладства.
 • Якщо у цей день у вас вже запланована зустріч, і скасувати її ви ніяк не можете, постарайтеся провести її в нейтральній обстановці, а рішення важливих питань і завдань перенесіть на інший день.
Свербить щока по днях тижня
 • Права щічка, яка засвербіла у жінки в цей день тижня, передвіщає їй неймовірний успіх і радість. Рекомендується в такий день робити важливі покупки і вирішувати серйозні справи. Потрібно поговорити з начальством про довгоочікувану відпустку або попросити надбавку до зарплати? Тоді сьогодні саме той день, в який найімовірніше вам пощастить.
 • Є ще одна порада, якщо все-таки зважитеся на які-небудь зміни або розмови, то провести їх краще вранці або вже після обіду, так відсоток того, що вони будуть успішні, набагато вище.
 • Обидві щоки, які сверблять у цей день, частіше всього сигналізують про те, що кому-то ви небайдужі.

До чого свербить ліва і права щока або обидві щоки у дівчини, жінки в середу?

 • Якщо у вас виникло свербіння щоки на лівій стороні особи, то чекайте поліпшень у фінансовій сфері і своє матеріальне становище. Можливо, ви отримаєте підвищення на роботі або шеф дасть вам премію. Також може бути, ви виграєте в якусь лотерею або ж отримаєте спадщину.
 • Якщо ж засвербіла щока права – це не до добра. Можливо, хтось із вашого оточення принесе вам недобру новину про вашого обранця, однак ви не повинні беззастережно вірити всім сказаним словам. Для початку заспокойтеся, обдумайте все і поговоріть з партнером, а вже потім робіть висновки і приймайте рішення. Можливо, що такі розмови будуть спрямовані на те, щоб посварити вас з коханою людиною.
 • Ну, а чешущиеся обидві щоки в середу обіцяють жінці дуже важливу зустріч. Може бути, ви зустрінете старого знайомого чи друга, а може, повидаетесь з далеким родичем.

До чого свербить ліва і права щока або обидві щоки у дівчини, жінки в четвер?

 • Якщо ваша ліва щічка засвербіла у четвер, чекайте приємних новин, які вас дуже здивують. Незважаючи на те, що відомості будуть абсолютно несподівані, вони будуть виключно позитивні та радісні.
 • Відчуваєте свербіж правої щоки в цей день тижня? Можливо, вас попереджають про те, що цей день не найкращий для нових починань і будь-яких важливих справ. Найімовірніше, день може не заладиться з самого ранку. Якщо у вас є можливість, залишіться в четвер будинку, просто влаштуйте собі позаплановий вихідний, дайте собі відпочити і зарядитися потрібною енергією.
 • Зачесалися обидві щічки – це означає, що вас чекає якась пригода. Це може бути пов'язано як з вашою половинкою, так і з вашими друзями.

До чого свербить ліва і права щока або обидві щоки у дівчини, жінки в п'ятницю?

 • Ліва щока в цей день свербить у жінки до швидкої зустрічі з рідними людьми. Можливо, вас чекає зустріч з далекими друзями. Або ж ви отримаєте які-небудь звістки від родичів. Проте сказати точно, хороші вони чи ні просто неможливо, тому налаштуйтеся на позитивний лад і тоді все буде добре.
 • Якщо ж ви відчули свербіж правої щоки у п'ятницю, то вам варто бути дуже акуратною у своїх висловлюваннях. Можливо, ви мимоволі скривдите когось із своїх рідних або близьких, а може своїм «гострим» словом ви наживете собі ворогів і недругів. Якщо в цей день ви з кимось не зійшлися в думках, краще утримайтеся від гучних слів і полеміки.
 • Коли у вас сверблять обидві щоки в цей день, це обіцяє вам якусь ревнощі і невпевненість у вашому партнері або ж навпаки. Від скандалів і з'ясування стосунків краще все-таки відмовитися.

До чого свербить ліва і права щока або обидві щоки у дівчини, жінки в суботу?

Субота – перший день вихідних, тому одне повір'я ґрунтується саме на цьому факті.

 • У суботу свербіж лівої щоки обіцяє дівчині не що інше, як приємне проведення часу. Може бути, ви як слід відпочинете в колі друзів, а може, проведете цей день з рідними. Який би варіант відпочинку ви не обрали, знайте, ви чудово проведете час.
 • Зачесавшаяся права щока в цей день тижня як би нагадує вам про те, що іноді потрібно приділяти час і собі коханій. Тому якщо у вас є така можливість, відкладіть всі справи і зустрічі побалуйте себе тим, що любите найбільше.
Свербить щока на вихідних
 • Обидві щоки, які сверблять в суботу можуть говорити про те, що хтось погано говорить про вас. Пліткувати можуть не тільки злі і заздрісні подруги, також підлості можна очікувати від більш близьких людей.

До чого свербить ліва і права щока або обидві щоки у дівчини, жінки в неділю?

 • Свербить ліва щока, тоді налаштуйтеся на зміни в особистому житті. Іноді вони бувають вельми неприємні, однак, багато чого залежить від вашого настрою, тому думайте лише про хороше.
 • Коли в неділю засвербіла права щока, це може означати те, що ви потребуєте відпочинку і краще, якщо ви проведете цей день наодинці з собою.
 • Сверблячі обидві щоки в цей день тижня можуть обіцяти вам несподіване визнання і похвалу. Можливо, ваші близькі або рідні побачать у вас те, чого раніше не помічали, а може, ваш начальник побачить у вас цінного співробітника.

Як бачите, чешущиеся щоки можуть передвіщати як гарні, так і не дуже новини. Ми вам радимо не тільки звертати увагу на прикмети і повір'я, але й мислити логічно і розумно. Не завжди чешущаяся щока щось означає, іноді вона свербить просто так, адже всі ми живі люди, а іноді свербіж може бути проявом недуги, в такому випадку вам необхідно звернутися до лікаря.

Відео: Народні прикмети: що до чого свербить?