До чого горять руки, кисті рук, долоні, пальці: прикмети і причини, симптоми і ознаки хвороб. До чого горить права і ліва рука: прикмети. При яких захворюваннях червоніють, горять вогнем кисті, пальці і долоні рук, сверблять, болять і німіють?

Якщо руки, кисті рук, долоні, пальці горять і сверблять, прикмети радять підготуватися до грошових втрат, а лікарі — здати аналізи.

Відома всьому світу цілителька Джуна часто говорила: «Слухай свої руки». Якщо прислухатися до її поради і почати звертати увагу на сигнали, які передають кисті рук, долоні і пальці, можна отримати точну інформацію про майбутні події, зміни стану здоров'я або неполадки в організмі.

Руки є носіями важливої інформації, отриманої з енергетичних центрів.

До чого горять руки, кисті рук, долоні, пальці: прикмети

До чого горять руки, кисті рук, долоні, пальці: прикмети

Печіння, свербіж, відчуття «горіння» рук, долонь, пальців без видимих причин можуть означати наближення як сприятливих, так і негативних подій в житті. Підтвердженням тому служать народні прикмети, які не перестають дивувати своєю точністю:

 • «Горять долоні – з грошима попрощаешься» — так про швидкої несподіваної втрати грошових коштів попереджає народна мудрість. Фінансова втрата буде відчутною і, швидше за все, безповоротної. Лише змирившись із ситуацією, вдасться стабілізувати матеріальне становище. Неприємних подій вдасться уникнути тим, хто проявить пильність: не зайвим буде перестрахуватися і переконатися в надійності квартирних замків, обміркувати майбутні витрати.
 • Якщо горять руки, а через деякий час починають палахкотіти щоки, слід згадати про своїх боргах. Вчасно не віддані їх власникам речі або гроші можуть стати причиною неприємного відчуття печіння долонь, а відчуття жару на обличчі говорить про те, що господар цих речей або грошей згадує боржника недобрим словом.
 • Невдачі, негаразди в сім'ї, неприємності на роботі обіцяє третя прикмета тим, у кого раптово з'явилося відчуття печіння в долонях. Однак негатив у житті триватиме недовго – трохи перечекавши, можна буде без значних втрат повернутися до звичайного життя.

Зовсім інші події в житті чекають тих, у кого не горять, а сверблять долоні. Незабаром в таких руках з'явиться пристойна сума грошей.

До чого горять руки: прикмети

До чого горить права і ліва рука: прикмети

У всіх прикметах ліву долоню асоціюють з втратою, а праву – з придбанням. Для тих, хто вірить у прикмети, не стане несподіванкою їх точне виконання:

 • Якщо у молодої дівчини раптом «запалає» права долоня – незабаром наречений зробить пропозицію.
 • Якщо права долоня горить у чоловіка або заміжньої жінки — швидка несподівана прибуток або виграш не змусить себе довго чекати.
 • Права долоня спалахує тільки тоді, коли поруч знаходиться певна людина – поруч один.
 • Поряд з недругом загоряється ліва долоня. Слід триматися від такої людини подалі, інакше в майбутньому він стане причиною втрат і розчарувань.
 • Жар в лівій долоні може попереджати про непередбачену незначній витраті. Не варто засмучуватися. Забути про неприємності допоможуть нові позитивні події в житті.
До чого горить права і ліва рука: прикмети

Чому горять, червоніють долоні, подушечки пальців рук, руки всередині: медичні причини

Не завжди причину почервоніння і відчуття жару у долонях слід шукати в прикмети та забобони. Проблеми зі здоров'ям також можуть виявлятися подібним чином. Найбільш поширеними медичними причинами почервоніння долонь, подушечок пальців рук, рук всередині є:

 • Алкогольна інтоксикація. Настає в результаті надмірного вживання алкогольних напоїв. Щоб симптоми пройшли, достатньо припинити вживати спиртне.
 • Хвороби печінки. Відчуття печіння зазвичай супроводжується сухістю, свербінням і почервонінням шкіри.
 • Алергія. Реакція може бути викликана контактом долонь з новим косметичним або хімічним засобом. Також не виключено, що викликали алергію продукти або ліки.
 • Цироз, гепатит. Один з симптомів цих захворювань – відчуття «жару» в долонях. При цьому шкіра на них набуває червонуватий відтінок, але біліє при натисканні.
 • Діабет. При підвищенні концентрації глюкози в крові у людей, страждаючих цукровим діабетом, виникає відчуття «жару» в кистях рук і стопах, виникає спрага, запаморочення, з'являється апетит.
 • Деформація суглобів, поліартрит. Долоні горять в ранковий час, в період пробудження. Цей стан супроводжується скутістю суглобів.
 • Синдром зап'ястного каналу – наслідок частих багаторазово повторюваних згинально-розгинальних рухів зап'ястя. Музиканти-клавішники та оператори комп'ютерного набору нерідко стають заручниками цього неприємного стану.
Чому горять, червоніють долоні: медичні причини

При яких захворюваннях червоніють, горять вогнем кисті, пальці і долоні рук, сверблять, болять і німіють?

Кілька дерматологічних захворювань проявляються почервонінням кистей, пальців і долонь рук, а також відчуттям свербіння і онімінням. До цих захворювань належать:

 • Короста. Симптоми з'являються через кілька годин після зараження. Якщо коростяний кліщ перебрався на нове місце проживання» через рукостискання, саме долоні і пальці першими потраплять під удар. Однак незабаром свербіж, біль і почервоніння пошириться по всьому тілу.
 • Грибок (дерматомікоз, кандидоз, кератомикоз) – почервоніння, відчуття печіння та оніміння, свербіння супроводжуються утворенням шелушащихся ранок-тріщин, які з часом поширюються по всій поверхні рук. Погіршити ситуацію може занесена в рану інфекцію. У цьому випадку на місці ран виникають ерозії. Якщо захворювання запущене, деформації піддається нігтьова пластина.
Короста: горять, сверблять, червоніють долоні, пальці

Що робити, якщо горять, печуть, пече руки?

Якщо печіння в долонях час від часу з'являється і доставляє неприємні відчуття, варто прислухатися до свого організму і з'ясувати причину ненормального стану. Народні прикмети, на жаль, далеко не завжди можуть пояснити подібні прояви.

З'ясувати причину і усунути її симптоми у вигляді сверблячки й печіння долонь, пальців, кистей рук допоможе лікар. Звернувшись до дільничного терапевта і здавши необхідні аналізи, можна отримати направлення до вузького спеціаліста для виявлення захворювання та призначення лікування.

Що робити, якщо горять, печуть, пече руки

Якщо здоров'я не підводить, народні прикмети не спрацьовують, а відчуття печіння в долонях і пальцях продовжують турбувати, варто прислухатися до езотерикам. Вони стверджують, що горять долоні у тих, хто здатний лікувати руками. Можливо, прокинувся дар цілителя заявляє про себе, а його власник просто не здогадується про нього.