До чого свербить язик по днях тижня: прикмети, значення

Прикмети щодо зудящего мови по днях тижня.

Наші предки дуже багато уваги звертали на різноманітні прикмети, і що відбувається з їх тілом, окремими органами. Особливої уваги заслуговує мова, бо як свербіж в цьому місці найчастіше свідчить про те, що ви будете брехати, або поширювати чутки про вас. У цій статті ми детально розглянемо, до чого свербить язик по днях тижня.

До чого свербить язик в понеділок: прикмети

У більшості випадків, свербіж в області мови говорить про те, що будете чесати їм ви, чи можливо ваші вороги, пліткарі, тому не розслабляйтеся.

Свербіж в різних місцях:

  • Зверніть увагу, що якщо у вас свербить корінь язика, необхідно бути вкрай уважним і думати про те, що ви говорите. Бо як неправильно сказане слово, може стати причиною сварки і руйнування відносин з хорошими друзями або родичами.
  • Якщо ж у вас свербить посередині, то ви будете брехати. Постарайтеся якомога менше вигадувати про людину або взагалі нічого не говорити. Такого роду плітки можуть зіграти з вами злий жарт, і чоловік, який став предметом ваших обговорень, буде сердитися, можливо помститься і влаштувати скандал.
  • Якщо ви не плануєте ніяких конфліктних ситуацій, замовкніть. Намагайтеся стримати своє бажання, розповісти якийсь секрет про знайомого.
  • Якщо ж свербить кінчик язика, то будуть говорити про вас, причому не в найкращому світлі. Говорити будуть аж ніяк не звичайні пліткарки на лавочці або подружки, а вороги, які намагаються спаплюжити ваше ім'я або задумали щось погане.

Що ж робити, коли свербить кінчик язика, і ви не хочете потрапляти в неприємні ситуації, бути оскверненими?

Способи уникнути пліток і неприємностей:

  • Для сміливих людей. Бо передбачає складання невеликого шкоди, точніше необхідно вколоти мова голкою. Це буде перешкоджати тому, що про вас чутки розпускають.
  • Існує ще один спосіб. Необхідно прикусити язика і подумати про те, щоб ваші вороги закрили роти, і більше не пліткували. Насипати на кінчик язика трохи солі, перцю і примовляти: як пече язик у мене, так нехай він пече у моїх ворогів.
  • Також можна взяти нитку, зав'язати вузлик. Подумайте про те, що вороги повинні замовкнути. Після цього нитка спалюється і викидається. Вважається, що всі ці маніпуляції допоможуть вам уникнути неприємностей, а також будуть перешкоджати виникненню пліток навколо вас.

Величезне значення має і день тижня, коли виникло свербіння в області мови. Якщо це сталося в перший день тижня, тобто в понеділок, вас чекає зустріч з впливовим заможною людиною, який можливо стане інвестором або спонсором якогось вашого проекту. Під час розмови з ним, не варто багато говорити. Спробуйте не сказати нічого зайвого. Бо як це може зруйнувати ваші плани, і зробити так, що спонсор передумає давати грошей.

До чого свербить язик у вівторок: прикмети

У разі свербежу мови у вівторок, вам необхідно тримати за зубами цю частину тіла, і нікому не розповідати про свої доходи. Також варто остерігатися надмірних витрат і непотрібних покупок, адже в майбутньому таке може повести за собою суттєве погіршення матеріального становища. Можливо в майбутньому на вас очікують серйозні витрати, які принесуть багато шкоди, і надовго виб'ють з колії. Ви будете довго відновлювати своє фінансове благополуччя.

До чого свербить язик в середу: прикмети

Якщо свербіж спостерігається у середу, чекайте зустрічі з близькою людиною. Можливо це ваш колишній хлопець, родич або навіть коханий. Будьте привітні і намагайтеся нічого не розповідати. Говорите на загальні теми, не переходьте на конкретику і не здумайте розповідати про свої справи. Бо в майбутньому, це може спрацювати проти вас.

До чого свербить язик у четвер: прикмети

Якщо язик свербить у четвер, будьте уважні до своїх близьких. Можливо у них очікуються проблеми зі здоров'ям. Також не ігноруйте своє самопочуття, стан, щоб ніяким чином не нашкодити.

До чого свербить язик у п'ятницю: прикмети

Якщо свербіж спостерігається у п'ятницю, вам не варто розпускати чутки про своїх знайомих і близьких. Це може зіграти злий жарт, і ви будете довго розсьорбувати те, що накоїли. Можливо, плітки про ваших друзів і знайомих зіпсують думка близьких людей, ви будете довго намагатися відновити свою репутацію.

До чого свербить язик у суботу: прикмети

Якщо свербить язик у суботу, постарайтеся нікуди не виходити, і ні з ким не спілкуватися. Саме в цей день неприємності очікуються на кожному кроці. Ви можете зіпсувати собі настрій і день на рівному місці. Постарайтеся скасувати всі свої плани, а також ні в якому разі не робіть важливих угод або зустрічей, які можуть у майбутньому вплинути на ваше фінансове благополуччя.

До чого свербить язик в неділю: прикмети

Якщо язик чешеться у неділю, чекайте хороших новин. Ваші друзі або знайомі принесуть приємну і радісну звістку від когось із близьких людей. Ви будете радіти разом з ними.

Повір'я і прикмети допомагали нашим предкам підготуватися до певних подій у житті, а також перешкоджати здійсненню поганих ознак.

ВІДЕО: Свербить язик, прикмети