Сонник — пожежа: до чого сниться уві сні пожежа у себе в будинку, квартирі, в чужому, батьківському домі, на роботі, школі, лісі, кладовище? До чого сниться горить літак, машина, будинок, чоловік, дитина, руки, волосся, дерева, трава, сіно, церква,

Сниться пожежа: розшифровуємо сон.

Зміст

Сни — провісники реальності, тонка нитка, що зв'язує нашу підсвідомість з нами після пробудження, дає інформацію про те, що ми не можемо осмислити самі. Протягом тисячоліть ретельно збиралася і аналізувалася інформація мудрецями і вченими, завдяки цьому сьогодні ми можемо розшифрувати найрізноманітніші сни.

Ця стаття присвячена темі пожеж, але крім даної розшифровці ретельно аналізуйте емоції, які ви відчували в сні, вони можуть сказати про настільки чому!

Сонник: бачити в сні пожежа

Горить ваше житло у сні? Це означає, що ви вступили на невірний шлях, який принесе вам багато занепокоєння, непотрібного ризику і навіть фінансового краху. Змініть напрямок, і живіть по-новому.

Вам приснилося, що ви гасіть пожежу, рясно поливаючи його водою з відер — значить ви спробуєте помирити двох друзів, які у сильній соре, але не варто цього робити. Дружба не повернеться, а ви зазнаєте не тільки крах цієї затії, але і зруйнуєте своє спілкування з ними.

Приснилася пожежна машина, яка прагнути на пожежу, але самого пожежі ви не побачили? Машина віщує виклик на роботу в позаурочний час, під час якого відбудуться неприємності, надзвичайна подія, і вам слід бути обережними.

Бачите, як пожежники гасять величезне полум'я — вас чекає велике щастя в домашньому колі. Можливо навіть приємне поповнення родини.

Якщо вам приснилося, що ви бачите пожежа далеко, зі стовпом диму піднімається вгору — чекайте радісні події які прийдуть разом з популярністю, почестями і захопленням оточуючих людей.

Ви бачите себе серед пожежі, але не бійтеся цього, навпаки, рятуєте життя дитині? Не сумнівайтеся у вірності партнера, він вірний вам і щиро любить.

До чого сниться, бачити пожежа у сні жінці, чоловікові, дівчині, вагітної?

Якщо пожежа снитися жінці і він без трагічних наслідків — до щасливих змін у майбутньому; з жертвами — бійтеся ворогів, і якщо вам вдасться їх обійти — вам обіцяє щастя.

Також пожежа в жіночому сні:

  • До весіллю, любові, сімейного щастя;
  • До багатства, кар'єрі — якщо пожежа швидко гасне;
  • Пожежа в ясну погоду — наяву буде спека і можлива посуха.

Чоловікам сниться пожежа до найсильніших емоцій, змін у кар'єрі і можливо, зустрічі сильної емоційної любові втративши яку чоловік буде шкодувати залишок життя.

А ось вагітним пожежа снитися до щастя, вдалому проходження вагітності і легких пологів. Якщо вам сниться пожежа зі смертельними наслідками — не варто переживати, вважається, що в цей період ваші предки дають настанови про життя вашому малюкові який має кармічний зв'язок з ними з самого зачаття до появи на світ.

Дівчині пожежа може приснитися до швидкої весілля або зустрічі коханого чоловіка. А от самій горіти в пожежі — побоюйтеся власних вчинків, адже ваш наречений може залишити вас за вашою ж вини.

До чого сниться пожежа у себе в будинку, квартирі

Безліч сонників, але всі одностайно згодні — пожежа чужого будинку бачити в сні — до змін, і найчастіше хорошим. А ось бачити свій будинок або квартира горить до збитків, втрат, розладів. Але не варто турбуватися передчасно, адже поки не викинеш стару річ не придбаєш нову. Поки не уволишься з роботи, не знайдеш більш високооплачувану. Намагайтеся бачити скрізь позитивні сторони!

До чого сниться пожежа в будинку у батьків?

Пожежа в будинку або біля будинку батьків — зігнав до дії. Як тільки ви звільнитеся від срочнейших справ — вирушайте до батьків і подивіться, чи все у них добре, запитайте, чим допомогти і взагалі постарайтеся провести з ними якомога більше часу. Адже час неупереджено і не варто відкладати на потім спілкування з близькими людьми, адже ніхто не знає, коли настане останній день.

А ось якщо знизитися пожежа в будинку покійних батьків, значить, ваше життя вони дуже скоро повернутися в майбутніх дітей і онуків. Не очікуєте на поповнення в сім'ї? І дарма, дуже скоро ви здивуєтеся «випадкової невипадковості».

До чого сниться пожежа в чужій хаті, у сусідів?

Бачити пожежа в чужому незнайомому будинку — до стрімких змін, які охоплять вас найближчим часом. А ось бачити пожежа сусідського будинку — чекайте змін на сімейному фронті. Це може бути несподіваний візит далеких родичів, а може бути і сварки між подружжям. Якщо у вас підростають діти — зверніть увагу на їх побут, чим вони захоплюються, і за необхідності урегулируйте ситуацію.

До чого сниться пожежа на роботі?

Вам приснився офіс, кабінет, банківське приміщення в якому вогонь охопив ваші гроші — остерігайтеся обману, заздрості, перешкод з боку тих, кому ви довіряєте.

Також пожежа на роботі може означати клопоти і труднощі у кар'єрному зростанні.

До чого сниться пожежа в школі?

Школа давно позаду і навіть теплі спогади залишилися і тут як сніг на голову сон, в якому палахкотить школа, а з нею і шкільний двір? Це означає лише одне — ви зараз працюєте важко і при цьому не впевнені в доцільності праці. Вірте, коли проблеми будуть позаду — вас чекає неймовірний успіх!

До чого сниться пожежа в церкві, горять ікони?

Бачити у сні палаючу церкву — ви проходите неприємні життєві моменти, можливо, знижуєте свою життєву планку, відкидаєте моральні принципи і готові переступити через самих себе. Сон вам сигналізує про те, що ці жертви не варто робити, шукайте інший шлях.

А ось бачити тріснуте, гарячі, пошкоджені ікони — розчарування в житті, небажання виходити зі стресового стану, ризик впасти в депресію. Візьміть життєву паузу, вирішите, як жити далі і виходите з замкнутого кола.

До чого сниться пожежа з димом без вогню?

Якщо вам сниться сон, в якому багато диму, ви чітко усвідомлюєте що поруч пожежа, але самого вогню ви не бачите — це вірний знак до того, що ви невпевнені в власних силах.

Якщо сниться пожежа, вогню не видно, але дим оповив з усіх боків і душить — це означає, що людину оточили підлабузники. Намагаєтеся розігнати дим — найближчим часом позбудетеся від поточних проблем.

До чого сниться пожежа, вогонь, вибухи?

Приснився пожежа, у якому з усіх боків палахкотить вогонь або навіть видно чи чути вибух? Чекайте, що найближчим часом вас охопить вогонь обурення наяву, адже хтось з близьких людей засмутить вас своїм вчинком, можливо, навіть назавжди доведеться розлучитися після зради з його боку.

До чого сниться: горить літак?

Падаючий, палаючий літак — до втрати управління своїм життям. Якщо на борту ваші близькі — придивіться уважніше до них, які емоції вони і ви відчуваєте. Вони ж віддзеркалюються і наяву.

Бачити палаючий літак напередодні весілля — розчарування і нещасливий шлюб, який призведе до розставання або безрадісною життя.

До чого сниться: горить машина?

Палаюча машина у сні символізує надрив емоцій, агресію і труднощі з самоконтролем. Спробуйте навчитися справлятися з гнівом, або з вами він зіграє найближчим часом злий жарт.

А ось палаюча власна машина — втрата життєвої енергії, витрата життя даремно. Беріть відпустку і переосмысливайте життя.

До чого сниться: горить людина, дитина

Сон, від якого ви прокинетеся в холодному поту — пожежа, яка забрала людські життя. Будьте готові до неприємностей, проблем і збитку, але крім цього винними опинитесь і ви понесете через це покарання.

Вам сниться, що ви берете активну участь в гасінні пожежі, рятуєте людей — найближчим часом вам доведеться змінити свою точку зору, врахувати виникли нові обставини, так що не варто найближчим часом доводити свою правоту, у що б то не стало.

Дитина уві сні — символ надії, запалений у пожежі дитина — символ втрати, краху планів, а ось порятунок дитини в пожежі — ви зробите довгий шлях, але він приведе вас до небувалого успіху!

До чого сниться: горять руки, волосся

Сон про гарячі волосся обіцяє прибуток, славу і успіх. Але варто звернути увагу що спровокувало пожежа — це буде ключем до того, який напрямок тримати і куди прагнути.

А от якщо ви бачите людину з дуже довгим волоссям які горять — яка поїздка запланована несподівано зірветься.

Якщо ж ви бачите, як горять волосся на вашій голові — ви перебуваєте в емоційному напруженні і якщо не вирішите питання досить швидко, ризикуєте опинитися на лікарняному ліжку з нервовим виснаженням.

А ось якщо чоловік побачив уві сні улюблену з палаючими волоссям — це ознака того, що він її втрачає. Перегляньте своє ставлення до жінки, адже ви своїми вчинками відштовхуєте від себе, і штовхаєте в обійми іншого, більш чуйного чоловіка.

До чого сниться: горять дерева

Палаюче дерево означає втрати, збитки. Ви явно зволікайте, боїтеся рухатися далі. Але без руху ви ризикуєте ще більше!

До чого сниться: палає трава, земля, сіно

Якщо уві сні ви бачите землю, траву або сіно охоплену вогнем — остерігайтеся лже-друзів і партнерів. Вони стоять інтриги за вашою спиною, що може призвести до краху сім'ї або кар'єри. Для бізнесменів бачити палаючу траву — вірна ознака зради в бізнесі.

А ось бачити соковиту зелену траву охоплену полум'ям — навпаки, говорить про те, що ви занадто упереджено ставитеся до вірних вам людям.

До чого сниться: горить будівля

Приснився просто величезний пожежа, яка охопила багатоповерховий будинок і палахкотить з усіх боків великими язиками полум'я — вам сприяють впливові люди, і ви сміливо можете продовжувати або ж починати просувати свої ідеї, покровитель допоможуть їх реалізувати.

До чого сниться: горить місто

Бачити уві сні палаючий місто — поганий знак. У ваше місто йде війна або епідемія, від якої постраждають жителі міста. А от якщо ви тушкуйте місто — все ще гірше, ви самі постраждаєте від напасті йде на ваше місто.

До чого сниться лісова пожежа?

Уві сні приснилося, що пожежа спалив ліс? У вас здійснюються плани, і навіть більше — ви перевершуєте свої очікування!

До чого сниться пожежа на кладовищі?

Пожежа на кладовищі бачити в сні — до змін, але от яким залежить від деталей, які супроводжують пожежу. Зверніть увагу на те, що саме горіло. Якщо дерево — до успіху, а ось могили з землею охоплені полум'ям — до страждань і втрат.

До чого сниться пожежа з жертвами?

У випадку якщо пожежа приснився з жертвами, причому не так важливо людськими або тваринами — будьте готові до настання важкого часу, втрати і навіть хвороб. Подумайте, що ви можете зробити зараз, щоб полегшити своє та близьких людей доля найближчим часом.

До чого сниться згорілий будинок, попелище після пожежі?

Бачите уві сні будинок після пожежі, попелище, але самого пожежі вже немає? Це недобрий знак, предрекающий нещастя за гріхи вчинені раніше. Але пам'ятайте, ви можете ще все виправити, але лише зробивши в десять разів більше добра, ніж вчиненого зла.

Якщо снитися згарищі після переривання вагітності жінкою у світі вас чекає малюк посланий вам на заміну того якого ви втратили з власної волі. Вирушайте в дитячий будинок і лише так ви зможете спокутувати великий гріх.

До чого сниться гасити пожежу водою?

Гасити пожежу у сні — втрачати гроші в реальності. Прокинувшись, зрозумійте, вам дали шанс все змінити! Холодний розрахунок, суворий контроль свого бюджету і планування майбутнього врятують вас від банкрутства.

До чого сниться рятувати дітей від пожежі?

Врятувати дитину з пожежі — в реальності ви сумніваєтеся у вірності партнера, але марно. Діти, винесені з пожежі, символізують збережену вірність вашим партнером. Але, не забудьте переглянути спосіб життя, внести новизну у відносини з партнером, зміцнити зв'язок.

До чого сниться рятуватися, тікати від пожежі?

Уві сні приснилося, що ви рятуєтеся від пожежі — ви ранима людина, в якому вже через край переливається образа на людей. Час змінюватися: іноді давати відсіч, а іноді навчитися прощати.

До чого сниться бачити пожежа далеко?

Відео: До чого сниться пожежа? Сонник. Тлумачення снів