До чого свербить ліва і права брова у дівчини, жінки: народні прикмети. До чого сверблять обидві брови і перенісся між бровами?

Що віщує свербіж брів по днях тижня.

Часто які-небудь ситуації, які трапляються в житті, дають нам своєрідні сигнали на майбутнє. У даній статті ми розглянемо, що ж може означати чешущаяся брови у жінки. Вже дуже багато прикмет і пояснень існує з цього приводу, буде цікаво.

До чого свербить ліва і права брова у дівчини, жінки: народні прикмети

Брови можуть свербіти як кожна окремо, так і обидві одночасно. Давайте розглянемо обидві ці ситуації. Чешущиеся брови можуть обіцяти як радість, так і сльози.

А все тому, що має величезне значення саме сторона, з якої Ви відчуваєте свербіж. Вірити чи ні в усі ці передбачення вирішувати тільки Вам, але інформацію ми Вам надамо.

Отже, якщо свербить права брова, це обіцяє Вам:

 • Зустріч і приємна розмова з давнім другом.
 • Якщо свербить під правою бровою, то це обіцяє Вам зустріну з цікавим чоловіком.
 • Свербіж правої брови дуже приємний – значить, про Вас хтось говорить хвалебні слова.
 • Свербіж в правій брові означає також швидкий прихід гостей – родичів або старих друзів.
 • Якщо права брова свербить у вагітної, то скоріше за все у неї в животику хлопчик.
До чого сверблять брови

Якщо свербить ліва брова:

 • Свербіж лівої брови, на відміну від правої, не несе позитивні новини – це погана прикмета.
 • Після свербежу лівої брови людини найчастіше можуть очікувати розчарування та сльози.
 • Також, якщо у Вас свербить ліва брова, то це може бути передвісником зустрічі з брехливою і лицемірним людиною. Причому ця людина може бути навіть незнайомцем, приміром, Вас чекає зустріч з шахраєм або циганами.
 • Слід також очікувати засудження за спиною, якщо Ви відчуваєте свербіж лівої брови.

Але не варто засмучуватися, якщо Ви відчуваєте бажання чесати ліву брову. Завдяки знанню такої інформації Ви вже будете попереджені про можливі негаразди. А ось свербіж правої брови однозначно готує Вас до чогось радісного, чекайте.

До чого сверблять обидві брови?

Але ж бувають випадки, що сверблять дві брови. Що ж чекає нас в такому випадку. А чекає дуже хороше фінансове поповнення. Причому це може статися різними варіантами:

 • Ви можете отримати премію на роботі.
 • Хтось із близьких вирішить згадати Вас у заповіті.
 • Несподівано Ви можете знайти кругленьку суму на дорозі. Але в цьому випадку будьте обережні. Пам'ятайте, що всякі наговори і псування робиться на гроші, які після викидаються на вулицю. Не підберіть чуже горе.
 • Ви можете виграти в лотерею.

А ось якщо свербить під обома бровами, то, на жаль, це означає фінансові втрати. Але це стосується людей з хорошим достатком. Для людей із середнім і достатком нижче середнього нічого страшного не трапиться.

Сверблять обидві брови

Для вагітної свербіж обох брів може означати поповнення двійнятами або близнюками. Свербіж двох брів також віщує приїзд гостей з далеких країн.

До чого сверблять перенісся між бровами?

Згідно з прикметами свербіж перенісся обіцяє не зовсім приємні події. Здавна цей симптом означає наближення смерті. Не лякайтеся, що це відноситься саме до Вас. Це може відноситься до родичів і друзів.

Але інші джерела кажуть, що свербіж на переніссі відноситься до приємних подій, а саме, зустрічі до милого розмови з подружньою парою. Вас чекають хвалебні промови і приємно проведений час.

Свербить перенісся

Не можемо точно сказати, наскільки правдиві ці відомості. Чесання перенісся і смерть знайомих може бути просто збігом. Не варто лякатися і приймати близько до серця подібну інформацію. Сподівайтеся на краще і не залучайте поганими думками біду.

До чого сверблять права і ліва брова у дівчини, жінки по днях тижня?

Давайте трохи конкретизуємо отримані знання і розглянемо свербіж брів у жінок, який відчувається в конкретний день тижня. Отже:

 • Свербіж в правій брові в перший день тижня означає отримання приємного сюрпризу. Причому носити він професійний характер. Це можна розглядати як подарунок від товариша по службі, так і доручення цікавого проекту саме Вам. Ліва брова і її свербіж передвіщає важку трудову тиждень з багатьма проблемами.
 • У другому дні свербіж лівої брови віщує конфлікти між Вами та близькими Вам людьми. Свербіж правої брови – провісник веселих зустрічей і нових знайомств. Тобто можна сказати, що у вівторок ситуація стосується людської взаємодії.
 • Емоційним днем є неділя. І знову чесання лівої брови принесе негативний емоційний настрій – зриви, істерики, емоційний спалах. Свербіж правої брови, навпаки, принесе радісні і веселі емоції, які додадуть позитив у Ваше життя. Прикмети збуваються середовища у вечірній час.
Сверблять брови по днях тижня
 • Коли трудова тиждень перевалив за середину, в четвер, відбуваються події, які є успіхом або невдачею. А все знову ж таки залежить від того, яка брову свербить у Вас в цей день. Ліва – чекайте невдачі і нещастя, права – до прихильному дня, Ви відчуєте себе щасливчиком. Якщо в четвер у Вас свербить права брова, значить саме час йти в казино або купити лотерейний квиток – Вам точно посміхнеться удача. Свербіж лівої брови застерігає Вас від ризикованих вчинків і дій.
 • П'ятниця – день містики, коли прикмети збуваються на 100%. Свербіж лівої брови принесе Вам відчуття пристріту або псування на Вас, вже так Вам буде не везти. А ось чесання правої брови віщує тільки удачу, ніби Ангел-Охоронець знаходиться зовсім поруч.
 • Субота – сімейний день. Чесання лівої брови може вказувати на сварку в родині або з дітьми. Свербіж правої брови, навпаки, прогнозує приємну прогулянку або просто добре проведений час у колі сім'ї. Також це може значить якесь сімейне придбання.
 • Відпочиньте від прийме в неділю. В цей день всі вони не правдиві. Саме в неділю Вам не потрібно думати про те, що може передвіщати те чи інше дію. Налаштуйтеся на позитивні події і починайте залучати їх на наступну тиждень.

Досить двозначно можна ставитися до прикмет і особливо того, що чекає нас, якщо свербить брову. Однозначно нам потрібно бути підготовленими до будь-яких неприємних несподіванок.

Але все ж це не означає, що незначний свербіж на обличчі відразу ж про щось віщує. Думайте позитивно і у Вашому житті будуть тільки позитивні та радісні події.

Відео: Народні прикмети: що до чого свербить?