До чого свербить лоб по днях тижня у жінок, чоловіків: прикмети, значення

Народні прикмети щодо свербежу чола по днях тижня.

Зміст

Свербіти лоб може з ряду причин. Найчастіше це алергічна реакція або використання тісного головного убору в зимовий час. Але часто буває так, що чоло може свербіти без видимих на те причин. У такому разі зафіксуйте час, а також день тижня, коли спостерігається свербіж. Можливо доля вас хоче про щось попередити.

Що означає, якщо свербить лоб у хлопця, дівчата, чоловіки, жінки посередині, праворуч, ліворуч?

При розшифровці прийме важливий стать людини. Має величезне значення день тижня, коли лоб свербить, а також важливо точне місце свербіння. Вважається, що свербіж у такі дні понеділок, середа, п'ятниця для жінок обіцяє якісь приємні події в житті. В інші дні не чекайте нічого хорошого.

Розшифровка по зонам свербежу:

 • Якщо у вас свербить в області перенісся, це говорить про те, що ви не можете прийняти якогось важливого рішення і сумніваєтеся. Будьте сміливіше.
 • Якщо свербить шкіра по лінії росту волосся на лобі, це говорить про те, що варто чекати зради з боку близької людини. Це може бути ваш чоловік або хлопець. Якщо ви ще не обзавелися своєю другою половинкою, чекайте неприємностей з боку своїх родичів або близького оточення. Можливо, це зрада на роботі.
 • Якщо свербить в області лівої брови, необхідно бути уважною і думати про що говорите. Бо як необдумані слова можуть зіпсувати стосунки з близькими людьми.
 • Якщо свербіж спостерігається в центрі лоба, скоро ви зустрінете чоловіка, який суттєво вплине на ваше життя. Швидше за все, це буде представник протилежної статі, дуже впливовий і багатий.

Крім місця, в якому спостерігається свербіж, варто звернути увагу на час доби.

Розшифровка по часу доби:

 • Якщо свербить лоб в ранкові години, вам варто уважно подумати про те, що ви збираєтеся робити. У цей час не можна робити необдуманих вчинків.
 • Якщо це денний час, то вам варто бути обережним з прийомом алкоголю. Саме міцні напої можуть стати причиною попадання в аварію або якусь неприємну ситуацію. Постарайтеся сьогодні не вживати алкоголь.
 • Якщо свербіж спостерігається ввечері, варто підготуватися до неприємних подій. Швидше за все, на вас будуть публічно наговорювати, принижувати або ображати. Наберіться терпіння і не будьте запальним.
 • Якщо ж свербіж спостерігається в нічний час доби, то молода дівчина отримає бажане. Можливо скоро в обіймах виявиться улюблений чоловік або чоловік, який дуже подобається.

До чого свербить лоб в понеділок: прикмети

Величезне значення має день тижня, в який ви помітили свербіж в області чола. Якщо це сталося у понеділок, очікуйте приємних подій. Вас чекає успіх у всіх починаннях або якийсь приємний сюрприз. Доля готує щось цікаве, незвичайне, що змусить вас випробувати захват.

До чого свербить лоб у вівторок: прикмети

Якщо свербить у вівторок, очікуються неприємності, розбіжності зі своїми близькими та родичами. Можливо ви не знайдете спільну мову. Дотримуйтеся своєї думки, і будьте принциповими.

До чого свербить лоб в середу: прикмети

Якщо свербіж спостерігається у середу, вас чекає приємне проведення часу, цікаві зустрічі. Можливо очікується вечеря з близькими або друзями. Ви добре проведете вечір, що дозволить вам заспокоїтися і набратися сил.

До чого свербить лоб в четвер: прикмети

До чого свербить лоб у п'ятницю: прикмети

Свербіж у п'ятницю свідчить про сприятливий період у житті. Вас очікує успіх, успіх у всіх починаннях і справах. Якщо потрібно здійснювати нові покупки, не бійтеся цього робити. Скоро вас чекає прибуток і витрати ніяк не вплинуть на сімейний бюджет.

До чого свербить лоб в суботу: прикмети

Свербіж в суботу говорить про те, що вас очікують якісь неприємності і недобрі новини. Будьте готові до всього. Не беріть близько до серця. Намагайтеся розслабитися і заспокоїтися, все-таки вихідні.

До чого свербить лоб в неділю: прикмети

Якщо лоб зачесався в неділю, це обіцяє звичайні домашні справи, рутинну роботу, а також нудно проведені вихідні. Іноді треба відпочивати і займатися домашніми справами.

Зверніть увагу, свербіж може передвіщати не тільки важливі події в житті. Можливо це симптом якихось серйозних захворювань. Але якщо це трапляється зрідка, можете скористатися народними прикметами.

Чому горить лоб:

 • Якщо горить лоб у дівчини, це віщує не самі приємні зустрічі. Адже Не дарма кажуть, що щічки-дружочки, а вушка-подружки. Горить лоб, як раз до пліток, обговорень. Тому перегукуються з прикметами щодо вух та щік.
 • Якщо у чоловіка горить лоб в центральній області, варто придивитися до поведінки своєї дружини або дівчини. Можливо вона вам зраджує. Звичайно, не завжди варто покладатися на народні прикмети, бо як свербіж в цій області може говорити про серйозні недуги.

Чому свербить лоб: медичні причини

Перелік медичних причин:

 • Алергічна реакція
 • Дерматит
 • Себорея
 • Лупа
 • Роздратування на шампунь або бальзам для волосся
 • Порушення в роботі печінки і нирок

Будьте уважні до свого здоров'я, а також звертайте увагу на свербіння в області різних частин тіла. Можливо доля намагається вас про щось попередити.

ВІДЕО: лоб Свербить, прикмети