До чого горить праве і ліве вухо, горять вуха: прикмети по днях тижня

У статті зібрані прикмети про те, що значить коли вуха горять вранці, вдень і ввечері.

Зміст

Від прийме не сховаєшся! Можна спокійно працювати, дивитися телевізор, зайнятися прибиранням, але коли раптом почне «горіти» вухо, то всі думки вже будуть здогадками: «хто мене обговорює? про що говорять?».

Добре, якщо згадують вас добрим словом, а якщо ваша персона потрапила під обговорення недоброзичливців? Правду вони говорити не будуть, а тільки плітки будуть розносити.

Ліве вухо «горить», коли базікають про щось лихе

До чого горить ліве вухо?

Згідно з прикметами, ліве вухо «горить», коли базікають про щось лихе. Але інтерес до того, кого обговорюють, виявляє не сторонній, а той, хто входить у близьке коло спілкування і з якими є спільні справи.

Ліву сторону з давніх часів вважали вмістилищем всього поганого, саме тому «палаюче» червоне і ліве вухо означає прийдешні неприємності. Людині ніби допомагає почути плітки про нього біс-спокусник, який стоїть за лівим плечем.

Додаток до приймете свідчить про те, що «горіти» вухо починає не тільки від лихого слова, яке сказали на вашу адресу, але і від нейтрального. Вас може хтось просто згадати в розмові, або поділитися з співрозмовником вашою думкою, розповісти про самопочуття або згадати останню розмову з вами.

Ніби як нічого кримінального. Але ваш «радар» — почервоніле гаряче вухо відреагує миттєво, а жар у вусі може супроводжуватися різким погіршенням самопочуття.

Жар у вусі може супроводжуватися різким погіршенням самопочуття

Будьте впевнені: серед ваших друзів або знайомих є людина, яка «точить на вас зуб» або просто поганої думки про вашу персону.

Причиною погіршення самопочуття є вихідні від недоброзичливця негативні енергетичні потоки. Спрямовані в вашу сторону, вони настільки сильні, що орган слуху здатний їх «почути», а тіло — відчути.

Чому саме зліва концентрується весь негатив? Вважається, що ліва сторона тісно пов'язана з областю серця, душею, де найчастіше, згідно з прикметами, збирається погана енергія.

Цим пояснюється забобонний звичай свекрухи спльовувати в праву сторону, коли вона пояснює невістці, чому у тій раптом почало «горіти» ліве вухо. Все вірно: спльовуючи в ліву сторону, ми проганяє злих духів.

Той же «ритуал» потрібно робити, якщо раптом починає «горіти» мочка на лівому вусі. Адже народна прикмета свідчить: якщо у людини «горить» ліва мочка вуха – значить, його нещадно обговорюють, чи лихословлять про нього. Від цих розмов і з'являються потоки негативної енергії, які уловлюються вухом.

Але не всі люди однаково реагують на сказане в їх бік. При слабкої енергетичної захисту негативні потоки впливають не тільки на вухо, але й позначаються на самопочутті. Вам можуть посміхатися в обличчя, за вашою спиною ж словословить, поливати брудом, що посилює потоки негативу.

Орган слуху здатний їх «почути» негативні енергетичні потоки

Як вплинути на невидимого ворога?

Що ж робити, якщо вухо «горить»? Відволікати себе різними заняттями, тільки б не відчувати жару і дискомфорту? Або дати відсіч негарного людині, яка бреше про вас? Якщо ви вибираєте другий варіант, то наступна інформація для вас.

Влаштуйте обмивання, і нехай негатив йде слідом за водою (вода є найефективнішим очисником енергетики, їй приписують неймовірну силу очищення та оздоровлення не лише фізичного, але і ментального). Якщо немає можливості скупатися, то облийте ноги водою і вмивайтеся.

Негатив йде слідом за водою: умийтеся або збризніть обличчя священною водою

Маленьких діток вмивають священною водою від пристріту і псування. Наслідуйте тим же принципом: умийтеся святою водою три рази, не забуваючи захопити і верхівку. Прочитайте молитву. Не витирайте обличчя рушником: разом з вологою, що випаровується піде і жар.

Можна прочитати наговір. Деяким людям допомагає такий спосіб захисту.

А ось голландський спосіб, який допоможе змусити злоязычного людини перестати брехати на відстані: ви просто прикушує свій мізинець, тим самим прікусивая брудний язик заперечити. Після цього йому ще довго не захочеться вас обговорювати.

До чого горить праве вухо?

Як же пояснює народна мудрість жар правого вуха? Тут теж існують варіанти:

 • недобрим словом згадують про вас люди з близького кола спілкування
 • вас намагаються знайти, шукають спосіб побачитися, поговорити віч-на-віч, але, оскільки з цим виникли якісь труднощі, вас, ймовірно, лають
 • вас не обговорюють, але згадують нейтрально в розмові
  вас хвалять
 • ймовірно, ви скоро почуєте гарні звістки
 • хтось розповідає історію з вашою участю
 • з вами дуже скоро зустрітися людина, яка вже в дорозі

Народна мудрість говорить, що права сторона відповідає за все хороше і правильне. Саме тому «палаюче» праве вухо не повинно викликати занепокоєння: поганого такий жар у вусі не обіцяє

Вас можуть намагатися знайти, шукають спосіб побачитися

Але якщо вже так сильно бажаєте знати, кому раптом стала цікава ваша персона, хто згадав про вас теплими словами, або шукає зустрічі, то спробуйте зробити так: згадайте по черзі кожного зі своїх близьких і знайомих і коли дійдете до того, хто про вас говорить, жар у вусі пройде.

До чого горять вуха в понеділок: вранці, вдень, ввечері?

 • Якщо вуха «горять» у понеділок вранці: ви стали предметом розмови заздрісників
 • Денний або вечірній жар у вусі означає, що в найближчому майбутньому на вас чекає серйозна сварка
 • Жар вуха в понеділок означає, що, можливо, в недалекому майбутньому у вас будуть проблеми з родичами або начальством. Утримайтеся від різких висловлювань у бік інших людей, інакше сварки не уникнути
 • Постарайтеся пригнічувати спалаху необґрунтованого гніву і, навіть якщо хто-небудь буде навмисно виводити вас із себе, не піддавайтеся на подібні виверти
 • Жінкам же це може обіцяти романтичне побачення, яке вдало закінчиться для неї. А от якщо це сталося ввечері – чекати неприємної сварки і конфлікту!

До чого горять вуха у вівторок: вранці, вдень, ввечері?

 • Якщо вухо «горить» у вівторок незалежно від часу доби, то можливе розставання з близькою або коханою людиною. Не варто розцінювати дану прикмету як гарантію розриву відносин
 • Можливо, хтось із близьких людей збирається виїхати (у тривале відрядження, на відпочинок, переїжджає в інше місто) і вуха горять саме тому
 • Для одиноких людей це знак можливої наклепу, поширюваної за спиною недругами з метою зганьбити

До чого горять вуха в середу: вранці, вдень, ввечері?

 • Горять вуха в середу — чекайте важливої зустрічі. Якщо ви вже запланували рандеву з ким-небудь, то знайте, воно відіграє важливу роль у вашому житті. Приділіть підготовці до зустрічі якомога більше уваги
 • Якщо ж запланованих зустрічей немає, то скоріше за все доля в недалекому майбутньому пошле людину, яка зможе змінити ваше життя і світосприйняття
 • Вранці в середу вуха червоні віщує швидку довгоочікувану зустріч. Вдень жар вуха означає, що у людини з'явився заздрісник. Ввечері – до нового роману, флірту або випадковому знайомству
Не варто розцінювати дану прикмету як гарантію розриву відносин.

До чого горять вуха в четвер: вранці, вдень, ввечері?

  в четверг вранці, вдень або ввечері передвіщає гарні звістки. Можливо, зовсім скоро ви дізнаєтеся результати важливого співбесіди або отримаєте звістку від старого друга

До чого горять вуха у п'ятницю: вранці, вдень, ввечері?

 • Палають вуха в п'ятницю — в недалекому майбутньому на вас чекає романтичне побачення. Не варто відкидати шанувальника адже можливо, це шанс, дарований вам долею. У будь-якому випадку, будь-то людина планує найближчим часом побачиться з вами

До чого горять вуха в суботу вранці, вдень, ввечері?

 • Полыхание вуха в суботу вранці віщує неприємні звістки. Наші предки вірили, то якщо вуха сверблять у суботу, то це до біди
 • Можливо, не варто драматизувати, але краще бути обережніше і предусмотрительней. «Полыхание» увечері в цей день також не обіцяє чогось хорошого
 • Проте є інша прикмета, згідно з якою ранковий або денний жар нічого не означає.

До чого горять вуха в неділю: вранці, вдень, ввечері

 • «Гарячі « вуха в неділю означають, що ваша праця буде оцінена по заслугах
 • Прикмета обіцяє покращення матеріального стану, отримання прибутку, незалежно від того, в який час доби ваше вухо «запалало»

До чого горять щоки і вуха одночасно?

Іноді жар відчувається на щоках і вухах одночасно. А загальний стан не змінюється: ви прекрасно себе почуваєте. Що в такому разі означає це полыхание?

Іноді жар відчувається на щоках і вухах одночасно

Якщо дихальна і серцево-судинна системи працюють як годинник, ваша совість чиста, ви не засмучені, перебуваєте в комфортних температурних умовах (спека і мороз вас не турбують), то пояснення «гарячими» щоках і вухам шукайте в прикметах.

Гарячі щоки означають теж, що і вуха: про вас говорять. Ось як можна дізнатися, з добрими або поганими спогадами це пов'язано:

Підійдіть до дзеркала і прикладіть золоту обручку до лиця. Залишився світлий слід від проведеної лінії свідчить про позитивні розмовах, слід з червоним відтінком говорить про те, що згадує сердитий або злий на вас.

Одна палаюча щока означає, що улюблений сумує за вами або просто згадує. Якщо такої людини немає, то жар однієї щоки говорить про новий воздыхателе.

Жар щоки і вуха одночасно по тижнях містить в собі ті ж значення, що і «гарячі» вуха. Боротися дистанційно з лихослів'ям в вашу сторону можна, омываясь святою водою. Якщо ви просто покропите цією водою обличчя, то ефект буде такий же.

Чому горять вуха у людини на думку лікарів?

Приємно чекати гарних подій, які вам обіцяють народні прикмети. А якщо прогноз не дуже радує? Якщо гарячі вуха означають наближення біду?

Тоді краще ознайомитися з думкою лікарів з цього приводу. Неприємність вони не передбачать, а про проблеми зі здоров'ям попередять. Знаючи причину спека у вусі, ви легко впораєтеся з ситуацією, що виникла.

У медицині давно є пояснення, від чого раптом починається полыхание вух. Більше того, є кілька гіпотез на цей рахунок.

 • Згідно з першою гіпотезою, в моменти, коли горять вуха, робота мозку переходить у посилений режим. Вчені Австралії з'ясували, що сплеск мозкової активності і жар у вухах взаємопов'язані
 • При посиленому припливі крові до мозку відбувається стимуляція кровотоку всіх тканин голови. Вчителі, стверджують лікарі, можуть визначити за гарячими вухам ступінь готовності школяра або студента до контрольної роботи, іспиту. Якщо вуха горять – стало бути, всю ніч вчив неборака, білі вуха – не обтяжував себе зубрінням
 • Ця теорія непереконлива. Згадайте шкільні роки, коли відмінник відповідав біля дошки спокійно і впевнено, а трієчник і червонів, бліднув
 • Відбулося обмороження вух. Перебуваючи з неприкритою головою кілька годин поспіль, можна заробити легке обмороження
 • «Гарячі» вуха можуть бути звичайної фізіологічною реакцією на високу температуру. Організм охолоджується, віддаючи надлишок тепла за рахунок припливу крові.
 • При нестачі води в організмі людей, що страждають
  вегетосостудистой дистонією, порушується нормальний кровообіг. Харчування головного мозку не здійснюється належним чином, і результатом є така реакція
 • У рудоволосих і тонкошкірих людей судини знаходяться поруч з поверхнею дерми і будь-яке хвилювання викликає появу непривабливих плям на щоках, шиї, почервоніння вух
 • Алергічна реакція на збої в роботі внутрішніх органів. «Гарячі» постійно вуха сигналізують про проблеми зі здоров'ям. Палати вуха починають після вживання алкоголю, гострої їжі, меду, какао, гарячого чаю, кави. Лікарські препарати можуть викликати почервоніння вух
 • Горять вуха і від підвищеного артеріального тиску. При порушеннях кровообігу посилюється серцебиття, починає боліти голова, чиниться тиск на вуха. У таких випадках необхідно проводити вимірювання тиску тонометром щоранку протягом тижня. Якщо напади повторюються, то вам потрібно до лікаря
 • Вуха можуть почати горіти кілька днів поспіль при проблемах з барабанними перетинками. Вуха не просто палають. Захворювання внутрішнього вуха супроводжуються сверблячкою, болем
 • Вуха починають горіти і при небезпечному приплив крові до головного мозку. Гіпертоніки схильні постійно нервувати, знаходяться в стані стресу, впадають в агресивний стан. Це загрожує серйозними наслідками і навіть інсультом. Необхідна госпіталізація і повне обстеження.

Чому часто, кожен вечір горять вуха?

Якщо вуха палають кожен вечір, то вашу персону нещадно лають або обговорюють пліткарі, заздрісники. Але може бути, вам необхідно пошукати справжні причини і прислухатися до свого самопочуття

Відео: почему горять вуха у людини?