До чого свербить підборіддя, борода по днях тижня у жінок, чоловіків: прикмети, значення

Народні прикмети, щодо свербежу підборіддя по днях тижня.

Зміст

Наші предки з величезною увагою ставилися до різноманітних станів свого здоров'я, багато звертали уваги на всякі дрібниці. На підставі цього було створено величезну кількість прикмет, основне призначення яких — попередити людини про якісь наслідки і неприємні події в його житті. У цій статті ми розглянемо, що означає свербіж в області підборіддя.

Що означає, якщо свербить підборіддя, борода у хлопця, дівчата, чоловіки, жінки посередині, праворуч, ліворуч?

Прикмети:

 • Підборіддя свербить з лівого боку. Вас очікує приємний, добрий вечір, який ви проведете наодинці з собою. Можете включити старий фільм і насолодитися ним.
 • Якщо свербіж спостерігається з правого боку, то швидше за все, ви будете з кимось мати неприємну розмову. Можливо вас очікує психічні або фізичні травми. Підготуйтеся до цього.
 • Свербіж в центральній області говорить про те, що вам потрібно просто заспокоїтися і не ревнувати свою другу половинку. Бо як особливого приводу немає, і ви все придумали на рівному місці.

Також величезне значення має у кого спостерігається свербіж.

Розшифровка:

 • Якщо свербить підборіддя у заміжньої жінки, можливо незабаром зустрінеться молодий чоловік, з яким вона захоче змінити свого чоловіка. Також це може означати, що відносини з вашим чоловіком придбають колишню пристрасть і ви знову пориньте в океан плотської любові.
 • Якщо ж підборіддя свербить досить часто, можливо ви когось ревнуєте.
 • Свербіж в області підборіддя у чоловіків віщує нове знайомство, можливо і поцілунок. Швидше за все відносини будуть швидкоплинні.
 • Також варто звернути увагу на свербіння в області підборіддя чоловікам з бородою. Тому що це передвіщає поцілунок, не обов'язково пристрасний, можливо дружній.
 • Якщо ж у вас свербить кінчик підборіддя, можливо вашій мамі не дуже подобається кохана, яку ви собі обрали. Вона ревнує вас до неї.
 • Якщо свербіж підборіддя спостерігається у молодої дівчини, це означає, що вона ревнує свого хлопця. Потрібно заспокоїтися і не звертати уваги. Крім того, це може обіцяти приємний новий роман. Швидше за все, він не призведе до шлюбу, але буде дуже веселим, насиченим, подарує вам масу нових емоцій.

 

До чого свербить підборіддя, борода в понеділок: прикмети

Варто звернути увагу на день тижня, коли спостерігається свербіж підборіддя. Залежно від цього трактування прийме може відрізнятися.

Якщо свербить підборіддя в понеділок, це до несподіваних і приємних зустрічей. Будьте готові зустріти старого знайомого.

До чого свербить підборіддя, борода у вівторок: прикмети

Якщо у вас свербить підборіддя у вівторок, очікуйте поводження одного з родичів, якого ви давно не бачили. Можливо знадобиться допомога.

До чого свербить підборіддя, борода в середу: прикмети

У середу очікується приємна, цікава зустріч, яка відбудеться в п'ятницю. У вас буде романтичне побачення.

До чого свербить підборіддя, борода в четвер: прикмети

До чого свербить підборіддя, борода в п'ятницю: прикмети

Свербіж в області підборіддя в п'ятницю обіцяє вам приємне закінчення тижня. Швидше за все вас чекає вечір з вживанням алкоголю і веселощами.

До чого свербить підборіддя, борода в суботу: прикмети

Вас чекає вдалий день і ситний сніданок. Можливо ввечері ви теж підете в гості. Самотньою на вихідних побути не вийде.

До чого свербить підборіддя, борода в неділю: прикмети

Свербіж віщує спілкування з близькими та родичами. Вам вдасться досягти взаєморозуміння.

В основному свербіж в області підборіддя дозволяє передбачати якісь зміни в житті. Причому не завжди в кращу сторону. Це один із способів підготуватися до майбутніх змін і не сильно засмучуватися.

Свербить підборіддя: медичні причини

Уважно поставтеся до свого здоров'я. Слід виключити появу якихось захворювань, особливо це стосується сечостатевої системи. Зовсім не обов'язково свербіж віщує зміни в житті. Це може бути звичайною ознакою якоїсь недуги.

Хвороби, зухвало свербіж підборіддя:

 1. Дерматит
 2. <>
 3. Алергія на косметичні засоби
 4. Вірус герпесу
 5. Цукровий діабет
 6. Хвороби щитовидної залози
 7. Неврологічні проблеми
Свербить підборіддя

Як бачите, до свербіння в області підборіддя необхідно ставитися уважно і фіксувати день, в якій відбувається дане явище. Також варто виключити проблеми зі здоров'ям і при необхідності звернутися до лікаря. Якщо свербіж спостерігається регулярно, обов'язково зверніться до терапевта або дерматолога.

ВІДЕО: Свербить підборіддя, прикмети