Пилочки для кутикули: особливості, види та правила використання

Останнім часом манікюр необрізного типу набуває все більшу популярність. Серед різноманітного інструментарію, необхідного для забезпечення цього процесу, дуже важливі спеціальні пилки. З їх допомогою прибирають кутикулу і коректують форму нігтьового торця.

Опис і функціональність

Без цього інструменту зробити якісний необрізний манікюр практично неможливо. Фактично пристрій цього предмета не відрізняється від стандартної пилки для нігтів, але має ряд специфічних якостей: ребриста структура, гнучкість, безпечне для нігтів покриття.

Пилочки різних виробників відрізняються один від одного: лазерні, алмазні, кришталеві.

Головні їх плюси – м'яке видалення кутикули, безпека для пластини, простота використання.

Інструмент розм'якшує кутикулу, запобігаючи її швидку регенерацію, а отже, відростання.

Перевага евроманикюра

Процес видалення кутикули та бокових валиків без щипців і обрізання прийнято називати європейським. Серед його переваг — відсутність можливості отримання травм, високотехнологічність, надання шкірі ніжності, гладкості без порушення структури. Слід знати, що максимальний ефект не може бути досягнутий при першій же процедурі — шкірі необхідно «звикнути» до цього способу впливу.

Однак при регулярному виконанні евроманикюра дерма буде відновлюватися повільніше, шорсткість, виступи зникнуть.

Як користуватися?

Існує ряд правил, які необхідно дотримувати при використанні такої пилочки:

 • застосовувати її можна виключно на сухих нігтях, тому розпарювальні та інші ванночки перед манікюром виключаються;
 • сам інструмент також потрібно застосовувати в сухому вигляді;
 • пилка прикладається на кутикулу всією поверхнею, і лише потім потрібно починати пиляти;
 • на відміну від пилки для нігтів руху можуть бути в різні боки, так як цей інструмент безпечний для нігтів;
 • по закінченні обробки кутикули пилкою на неї наноситься спеціальний зволожуючий масло.

Види

 • Лазерна пилка. Цей інструмент важить дуже мало, тому його можна скрізь носити з собою. Поверхня пилки неймовірно тонка, що забезпечує бережность видалення. Очевидний плюс лазерного виду – довгостроковість. Ціновий діапазон від 70 до 700 рублів.
 • Кришталева пилка. Підходить для обробки кутикули і нігтів, безпечна і зручна у використанні. Середня ціна – 300 рублів.
 • Керамічна пилка. Її дуже зручно стерилізувати, так як вона виконана зі скла.
 • З алмазним напиленням. Цей інструмент воліють професійні майстри. Він дорогий, але дуже ефективний. Кращим варіантом вважається пилки для кутикули.
 • «Розумна» пилка. Ідеально підходить для чутливої і тонкої шкіри. Назвою своїм інструмент зобов'язаний здатності видаляти виключно омертвілу шкіру.

Як вибрати?

Це питання вирішити непросто, тим більше що на ринку сьогодні представлений багатий асортимент спеціальних пилок. Найголовніша відмінність пилок – професійне і самостійне використання, а вже всередині цих видів вони підрозділяються по виробникам і матеріалів.

 • Mertz — металева пилка з напиленням алмазу. Вага цього інструменту незначний, розмір невеликий, тому у використанні він дуже комфортний. Ідеально видаляє не тільки волосся, але і валики з боків. Використовується для манікюру нездорових пластин.
 • Shere&Nage — «розумна» пилка з ексклюзивною інноваційної поверхнею, що забезпечує ефективне видалення ороговілих частинок, не зачіпаючи здорової шкіри. Ризик порушення пластини мінімальний.
 • Messer & Nagel — лазерний вигляд. Розмір її досить немалий, при цьому поверхня забезпечує ідеальне видалення кутикули. Інструмент дуже гнучкий, що полегшує процес манікюру, робить його більш комфортним.
 • Solinberg — професійний інструмент з алмазним напиленням. Ця пилка гнучка і пластична, спилювання омертвілої шкіри відбувається дуже якісно. Підходить для чутливих типів дерми.
 • Michelia professional — для професійних майстрів. Відрізняється унікальною поверхнею, а саме структурою з перфорацією. Відпилювання відбувається абсолютно безпечно і дуже якісно. Єдиний мінус цього інструменту – висока ціна.
 • Molecule Professional — алмазна поверхню. Підходить як для професійного, так і для домашнього використання. Легко видаляє омертвілу шкіру, справляється із самими складними варіантами. Сприяє зменшенню швидкості регенерації, відповідно, кутикула і боки відростають значно повільніше. Не допускає жодних травм нігтів.

Відгуки

Професійні майстри та аматори в цілому дуже високо оцінюють пилочки для необрізного манікюру. Найбільше позитивних відгуків у брендів середньої цінової категорії, так як саме в ній максимально найкраще співвідношення якості і ціни. Негативні відгуки стосуються недовговічності пилок (найчастіше менше року) і низької ефективності після першої процедури.

Огляд пилочки для кутикули від Shere&Nagel дивіться у відео нижче.