Абразивність пилок для нігтів

В косметичці кожної жінки в обов'язковому порядку повинна бути пилка для нігтів. При цьому не всі представниці прекрасної статі точно знають, як правильно вибирати і використовувати цю приналежність, а тому часто купують першу, яка попадеться в магазині. Абразивність і матеріал – це основні показники, на які потрібно звертати увагу спочатку, так як це визначає довговічність самого манікюру і термін служби пристосувань.

Призначення

Пилка для нігтів являє собою обов'язковий атрибут набору для манікюру, за допомогою якого можна вирівнювати краю нігтів і надавати їм потрібну форму. Якщо правильно підійти до вибору цього пристосування, то можна робити манікюр і не пошкоджувати тканини пальців. У продажу сьогодні є великий асортимент різних полотен.

Всі вони відрізняються за ціною, жорсткості, матеріалу тощо.

Форма

При виборі потрібно звертати особливу увагу і на цей критерій, так як форма сприяє зручності використання інструменту та дає можливість отримати той результат, який потрібен. В даний час пилки для нігтів в залежності від їх форми класифікуються наступним чином.

 • Овальні. Дають можливість зробити ніготь коротше і надати йому бажану форму без пошкодження тканин пальців.
 • Прямокутні. Відносяться до універсальних пристосувань і призначені для різних випадків життя.
 • Бумеранг. Зазвичай використовуються для заокруглення кутів на нігтях.
 • Фігурки. Часто застосовуються підлітками і можуть мати різні форми.
 • Бафи. Призначені для завершення процесу вирівнювання нігтів.

Абразивність

Дане позначення відноситься до визначення жорсткості кожної конкретної пилочки і вимірюється в «гритах». Тому пилки можуть відрізнятися м'якістю впливу на ніготь або ж жорсткістю. За даним критерієм передбачається певна класифікація інструментів.

Таблиця жорсткості

60-80Жорстка
100-150Підвищеної жорсткості
150-240Середня абразивність
240Компромісний варіант
240-400М'яка
400-900Призначена для поліровки
900-1200Надає поверхні нігтя дзеркальний вигляд

Види пилок

Деякий час тому такі інструменти робили тільки з металу, але в даний час їх виготовляють з різних матеріалів. Сьогодні на ринку представлені порцелянові, кришталеві, скляні та інші інструменти. Вони зроблені спеціально для того, щоб створювати бездоганний манікюр, а також підвищувати безпеку при проведенні заходів в домашніх умовах.

Скляні

Ці пристрої коштують досить дорого, їх бажано використовувати для обробки нігтів постійно. Такі вироби відрізняються довговічністю і простотою у догляді.

Керамічні

Кращий варіант для обробки нездорових нігтьових пластин, при використанні якого зменшується ризик пошкодження тканин пальців. Пилочки безпечні для нігтів і при постійному використанні можуть вилікувати невеликі патології пластин.

Металеві

Досить поширені інструменти з жорсткою основою і тому застосовуються тільки при обробці натуральних нігтів. При повсякденному використанні даного пристосування підвищується крихкість пластин і виникає ризик їхнього ушкодження.

Пластикові

При виборі слід звернути увагу на дані інструменти, які коштують недорого, але при цьому відрізняються довговічністю і надійністю. Придбати їх можна практично в будь-якому магазині за доступною ціною.

Картонні

Теж досить поширене пристосування, але має недовгий термін служби. Може застосовуватися 1-2 рази для обробки і призначене для натуральних або штучних нігтів.

Алмазні

Цей виріб має високу вартість, але забезпечує якісну і безпечну обробку нігтів. У продажу вони з'явилися недавно і можуть прослужити до 1 року.

Як вибрати?

Якщо правильно підбирати дані пристосування, то з їх допомогою можна поліпшити красу нігтів і їх здоров'я, а також зробити самостійно акуратний манікюр. Пилочки є важливими інструментами, які повинні бути в косметичному наборі кожної жінки, але при цьому вибирати дані пристосування необхідно в залежності від частоти їх використання та інших не менш важливих моментів. При правильному виборі такий інструмент може прослужити кілька років.

Особливості

При покупці інструменту для обробки нігтів необхідно звернути особливу увагу на деякі моменти:

 • параметри і матеріал виготовлення;
 • вартість та виробник;
 • комплектація.

Вартість

В даний час купити дані інструменти можна в інтернет-магазині, так і в звичайному, а вартість полотен залежить від їх виробника, точки продажів та інших чинників.

В середньому ціна варіюється від 200 до 1000 рублів.

Рекомендації фахівців

Професіонали рекомендують проводити всі операції по обробці нігтів за певними правилами. Основні з них:

 • опил виробляти тільки в одному напрямку;
 • пилка переводиться від кута до центру;
 • всі роботи необхідно проводити акуратно і бажано перед процедурою розпарити нігті в теплій воді;
 • підпил треба робити один раз на тиждень;
 • полірувати нігті рекомендується спеціальними пиляннями один раз на місяць;
 • після обробки нігтя використовувати зміцнювальний засіб або ванночки для обробки пластин.

Знаючи ці нюанси і значення абразивності, кожен зможе грамотно вибрати і використовувати такий важливий інструмент для акуратного манікюру.

Як вибрати пилочку для нігтів, дивіться у відео нижче.