Фрези для апаратного манікюру та педикюру: види, тонкощі застосування. Корундові, керамічні, твердосплавні, силіконові фрези для нігтів. Огляд популярних фрез і ковпачків на Алиэкспресс для манікюру і педикюру

Огляд фрез і особливості їх застосування для манікюру і педикюру.

Останнім часом досить популярним є апаратний манікюр. За допомогою спеціального апарату і фрез вдається зробити ідеально красиві нігтики, прибравши сухе або вологе волосся. У цій статті ми розповімо про фрез для апаратного манікюру і педикюру.

Фрези для апаратного манікюру та педикюру: види, тонкощі застосування

Зараз продаються як цілі набори, так і окремо, різноманітні фрези для манікюру і педикюру. Однією з найпопулярніших є фреза кукурузки, виготовлена з твердосплавних матеріалів або кераміки. Використовується такого роду фреза щоб знімати гель-лак або штучні нігті. Відмінно справляється зі зняттям гелю, акрилу, полигеля, а також гель-лаку з нігтів.

Таку фразу можна відносити до девайсів для манікюру і педикюру, бо як безпосередньо їй не обробляється зона кутикули або ніготь. Вона використовується виключно для зняття гель-лаку. Ні в якому разі її не можна водити по натуральному нігтю, для того щоб уникнути пропилів.

Фрези для манікюру

Тонкощі застосування:

 • Окрему увагу варто приділити фрез для обробки педикюру. Тут вибір набагато ширше, ніж при здійсненні манікюру. Справа в тому, що у багатьох клієнтів шкіра на ногах дуже груба, відповідно її необхідно очищати. Для цих цілей використовуються великі ковпачки, які надіваються на спеціальні силіконові насадки. Вони зверху покриті абразивом або піщаної крихтою, нагадують наждачний папір.
 • Продаються ковпачки різних розмірів, а також з різною крупністю зерен. Чим грубіше у клієнта шкіра, тим з більшою крупністю зерен можна використовувати ковпачки. Також існує фреза для того, щоб висвердлювати мозолі.
 • Для того щоб очистити область пальчиків, а також кутикули, нагідок на ногах, використовують більш грубі фрази. З більш грубими насічками, ніж при здійсненні манікюру. За допомогою усіченого конуса можна піднімати кутикулу, а також прибирати птеригий.
 • Можна також за допомогою фрези куля з синьою насічкою проводити зачистку і зняття тонкого шару кутикули. Для багатьох клієнтів така фреза при обробці манікюру є грубою і швидко призводить до того, що з'являється кров. В області пальців на ногах кутикула більш суха, груба, наросла. Відповідно фрезою з синьою насічкою можна легко працювати.
 • Що стосується зняття гель-лаку, так він теж знімається за допомогою кукурузки. Для чого продаються піщані барила? Багато помітили, що навіть до найдешевшим ручкам дрилям, додаються в комплекті насадки, серед яких металева з наждаковим бочонком. Такого роду фреза для зняття гель-лаку, якщо немає керамічної фрези, і для того щоб зробити шар акрилу більш тонким, або взагалі зняти. Тому що деякі фірми акрилу досить жорсткі, і важко спилюють фрезою кукурузкой. Вона може забиватися або взагалі нічого не спилювати, просто прослизати. Саме для зняття такого матеріалу використовують барила. Що стосується обробки синусів і пазух, то найчастіше використовують як раз игловидную фрезу, а також кулю або полум'я.
Фрези для манікюру

Корундові, керамічні, твердосплавні, силіконові фрези для нігтів

Існує безліч технік, а також переваг самих майстрів. Багато залежить і від індивідуальних потреб клієнта, тому як кутикула може бути вологою, сухий або практично не наростати. Тому при виборі засобів для здійснення апаратного манікюру необхідно керуватися станом нігтів, а також кутикули у клієнта.

Огляд фрез та їх застосування:

 • Якщо кутикула дуже суха, то ідеальним варіантом стане використання усіченого конуса, для того щоб підняти кутикулу спідничкою, і зрізати її ножицями. У такому разі манікюр буде називатися комбінованим.

  Алмазні і твердосплавні фрези
 • Місце зрізу, якщо воно нерівне, можна обробляти силіконовим шліфувальником, якою покрито дрібною крихтою.

  Силіконові шліфувальники
 • Якщо у клієнта волога кутикула, то можна впоратися з використанням фрези куля або полум'я. Для підняття кутикули використовують фрезу полум'я, кулю, игловидную, а також усічений конус. Всі вони відмінно справляються з зоною подкутикульного простору і видаляють птеригий навіть із глибоких шарів, які знаходяться під самою кутикулою. Такими фразами зручно випилювати ділянки у синусів, і в зоні бічних валиків, навіть якщо вони досить великі і виражені. <>
  Полум'я для підняття кутикули
 • Після того як кутикула піднята, її можна зрізати ножицями або ж шліфувати за допомогою кулі. Для цих цілей в основному використовують куля з червоною або синьою насічкою. Зверніть увагу, що куля з синьою насічкою — досить велика фреза. Якщо у клієнта дуже близько розташовані капіляри до поверхні шкіри, то синій куля дуже легко може викликати виділення крові, ушкодження епідермісу. Тому, якщо кутикула суха, але при цьому шкіра дуже чутлива, радимо використовувати комбінований манікюр, з поступовою обрізанням кутикули ножицями.

  Синій куля для кутикули
 • Якщо ж клієнт навідріз відмовляється використовувати ножиці та інший ріжучий інструмент, рекомендуємо скористатися фрезою червоний куля. Вона більш м'яка, але нею вдасться краще шліфувати кутикулу. Намагайтеся не зривати кутикулу ривками, а поступово знімати її тонкою смужкою.

  Червоний куля
 • Якщо після такої маніпуляції залишилися незначні шматочки шкіри в області нігтя, рекомендуємо все заполірувати силіконовим полировщиком. Він може бути з дрібним корундовий напиленням. Після такої маніпуляції вдається зашліфувати до блиску шкіру в зоні кутикули. <>
  Силіконові полірувальники

Огляд популярних фрез і ковпачків на Алиэкспресс для манікюру і педикюру

Щоб зробити перший замовлення на Алиэкспресс, прочитайте інструкцію по реєстрації і пошуку товару, оплату і доставку на офіційному сайті тут, або прочитайте статтю на нашому сайті «Перший замовлення на Алиэкспресс».

Каталог фрези для манікюру тут.

Огляд:

 • Керамічна фреза кукурузки для зняття гель-лаку.
 • Корундові фрези для апаратного манікюру і педикюру.
 • Твердосплавні фрези для зняття штучного матеріалу.
 • Ковпачки педикюрні з піщаним напиленням.
Апаратний манікюр

Завдяки використанню апарату і фрези, час на виконання манікюру істотно скоротилася. Зробіть і ви манікюр більш швидким заняттям

ВІДЕО: Огляд фрез для апаратного манікюру та педикюру