Необрізний манікюр

У пошуку кращих ідей для догляду за своїми нігтями сучасна жінка все частіше звертається до необрезному манікюру. Ця тенденція сьогодні набирає обертів своєї популярності і витісняє звичну обрізну методику зважаючи виключення травмування шкіри в процесі обробки нігтів. Що це таке, у чому полягають переваги та недоліки, як виконати необрізну методику і що для цього потрібно – розповість матеріал даної статті.

Що це таке?

Необрізний манікюр є справжньою знахідкою для жінок з постійною нестачею вільного часу. По суті, цей спосіб являє собою методику гігієнічного манікюру, при якій не використовують ріжучі інструменти у ході видалення ороговілих клітин кутикули. Здавалося б, таке в принципі неможливо, але сама методика доводить зворотне. При ній не застосовують ні накожницу, ні манікюрні ножиці.

У процесі роботи використовують спеціальні засоби, які заспокоюють шкіру і допомагають безболісно видалити кутикулу. Крім того, вони сповільнюють її зростання і спрощують відсунення. Різниця між обрізний і необрізний технікою полягає і в тому, що друга методика не зачіпає корінь нігтя, а тому він і далі зростає рівним і гладким.

Крім того, тут не буде ніяких порізів і крові, а отже, інфекцій і зараження.

Переваги і недоліки

Необрізний манікюр прийнято називати європейським, оскільки свій початок він бере в Європі. Там він давно застосовується сучасними жінками, у нас їм досконало володіють переважно майстри нігтьового сервісу. Однак даний спосіб на порядок краще звичної обрізний техніки.

 • При регулярному виконанні простих маніпуляцій можна позбутися від такої поширеної проблеми, як моментально розросталася махрова кутикула.
 • В процесі роботи не потрібно выстригать зайву шкірку до м'яса, досить відсунути кутикулу спеціальною паличкою після попередньої підготовки шкіри.
 • Методика безпечна, вона не травмує шкіру, не викликає почервоніння і тим більше загроз, які можуть з'явитися при обрізний манікюр. При цьому виконувати обробку рук можна як з розм'якшенням допомогою ванночки, так і без неї. За рахунок відсутності ріжучих інструментів можна не боятися утворення задирок: їх просто не буде.
 • Методика досить проста, для її засвоєння не потрібні особливі знання і інструментарій. Не потрібні дорогі косметичні засоби з подальшого догляду.

Вона істотно заощаджує час на попередню підготовку нігтів, яка зазвичай займає близько години. Це добре, адже можна використовувати частину вільного часу на дизайн, виконуючи його без поспіху.

Однак у необрізного манікюру є і свої мінуси.

 • Наприклад, одним з них можна назвати тривалість переходу. Наприклад, іноді для того, щоб повністю перейти з обрізного способу обробки нігтів на безобрезной, потрібно до декількох місяців. І справа тут може ускладнити досить тверда і щільна кутикула, яка характерна при частому виконанні обрізний методики.
 • Потрібно бути готовою до того, що після першої процедури можуть з'являтися задирки. Це теж погано, але після того як перехід буде виконаний, більше на жіночих руках вони з'являтися не будуть.
 • Крім того, доглядати за руками доведеться регулярно, чого на початковому етапі переходу може перешкодити елементарна лінь.
 • Іноді ефект може стати помітним не з першої процедури, що може засмутити клієнтку.
 • Важливим моментом є той факт, що особливо хороша дана методика для представниць прекрасної статі, у яких дуже ніжна і тонка шкіра.

Способи виконання

На сьогоднішній день відомо два основних варіанти виконання необрізного манікюру. У першому випадку нігті не розмочують зовсім, у другому застосовують ванночки з теплою водою.

 • Перша методика називається сухим способом. Вона незручна тим, що її виконання в деяких випадках може супроводжуватися алергічною реакцією шкіри на використовувані речовини.
 • Мокрий варіант техніки сьогодні більш поширений. У процесі попереднього розм'якшення і розпарювання у теплій воді вдається підготувати жорстку кутикулу краще.
 • Крім двох стандартних технік, є і гаряча необрізна методика, при якій використовується спеціальний лосьйон.

Вважається, що при цьому способі кутикула розм'якшується найкраще. В цілому ж необрізний манікюр хороший тим, що він не витратний, утоньшает кутикулу і не потребує частого виконання.

Необхідні матеріали та інструменти

Враховуючи, що стандартний набір для манікюру тут не знадобиться, варто підготувати для необрізний техніки:

 • пилочку для обробки нігтів;
 • ватяні диски;
 • спеціальну паличку для кутикули (з дерева, металу або силікону);
 • пом'якшує кутикулу гель (ремувер);
 • масло або олівець, зміцнює нігті і уповільнює зростання кутикули.

Що стосується пилочки, то можна використовувати скляну, керамічну або паперову з мінеральним напиленням. Крім того, в роботі можна використовувати те, що ми звикли застосовувати для розмочування рук і декоративні покриття, якщо планується нафарбувати нігті відразу після необрізний техніки. Можна підготувати і ванночку з теплою мильною водою, одноразові рушники з паперу і крем для рук. Також в роботі може стати в нагоді спеціальний віск.

Що стосується рідини для видалення кутикули, то краще використовувати засоби на основі фруктових або молочних кислот. Крім того, важливо підбирати речовини, в яких містяться ефіри або екстракти рослин. Такі препарати не шкодять нігтям і шкірі, мають щадне вплив. Якщо говорити про кращу пилочку, то варто вибирати скляну або керамічну (їх вистачить на більш довгий строк). Також варто підготувати м'який шліфувальник або баф. З його допомогою легше підправити нерівності.

Поетапне проведення

Після того як жінка визначиться з типом необрізного манікюру, можна приступити до його виконання. Робити такий манікюр в домашніх умовах може кожна жінка. Розглянемо покроково базову або класичну методику сухого типу для початківців, яка наочно продемонструє, як швидко і просто зробити самій собі якісний манікюр.

 • Якщо на нігтях є старе покриття, починають саме з нього, знімаючи лак з допомогою спеціальної рідини без ацетону. Такий засіб виключить ламкість і розшарування нігтьових пластин. Можна вибрати варіант з вмістом корисних олій або вітамінів. Після цього потрібно зайнятися нігтями, надаючи їм однакову форму і довжину. Роблять це за допомогою пилочки виключно на сухих нігтях.

На цьому етапі можна виконати розмочування нігтів, що особливо добре для грубої кутикули. При цьому можна використовувати теплу мильну воду або лосьйон. Якщо розмочування актуально, на дану процедуру витрачають не більше 4-5 хвилин, стежачи за тим, щоб вода в ємності не була холодною. Для подальшої роботи слід насухо витерти руки рушником.

 • Повертаючись до техніці сухого манікюру, приступають до нанесення на зону навколо нігтьової пластини спеціального гелю для видалення шкіри. Залежно від різновиду, час впливу відрізняється у кожного продукту, а тому перед використанням слід обов'язково ознайомитися з інструкцією продавця-виробника. Не можна допускати, щоб гель перебував на нігтях довше покладеного часу. У середньому приступати до роботи можна вже через 30 секунд хвилину з моменту нанесення препарату.
 • Надлишки гелю видаляють за допомогою ватного диска, потім беруть апельсинову паличку і приступають до обробки нігтя. Нею обережно відсувають кутикулу і видаляють розм'якшену плівку біля основи нігтя. Шкіра буде досить легко відділятися при роботі з паличкою. Після обробки кожного нігтя важливо очищати паличку від омертвілої шкіри.
 • Роботу можна починати від центру біля основи нігтя, поступово пересуваючись до країв. Важливо спочатку відсунути кутикулу, а потім поступово прибрати омертвілу шкіру. Відсувати кутикулу важливо до основи нігтя. Після видалення шкіри на кутикулу потрібно нанести масло, уповільнює її зростання. Його втирають не тільки в шкіру біля основи, але і сам ніготь.
 • Не можна наносити засіб для видалення кутикули на всі нігті відразу, щоб не перетримати його. Обробку слід проводити по черзі на кожному ноготке, не забуваючи видаляти залишки кутикули миттям рук в мильній воді. У середньому, 20 секунд достатньо для того, щоб позбутися залишків ремувера. Після миття рук їх потрібно насухо витерти і приступити до поліруванню нігтів м'яким шліфувальником.
 • Остаточний етап роботи має на увазі нанесення зволожуючого масла на місце видаленої кутикули. Засіб втирають делікатними рухами і самі нігті. Хтось використовує для подібного запечатування віск. Якщо ж після необрізного манікюру потрібно нанести декоративне покриття, важливо прибрати всі частинки жиру, що залишилися після обробки нігтів маслом або кремом.

При обробці краю пилкою важливо намагатися виконувати рухи інструментом в одному напрямку. Якщо водити пилою туди-сюди, це може призвести до розшарування нігтя на торці. Крім того, це може стати причиною швидкого відколювання декоративного покриття.

Якщо на бічних валиках є задирки або інші недоліки шкіри, для їх видалення можна скористатися пилою або шліфувальником. Однак робити це можна лише у разі сухого методу. Щоб прискорити перехід від обрізний техніки і загоєння шкіри, можна користуватися спеціальними поживними маслами для кутикули.

Якщо на початковому етапі вам складно обходитися без пушера і щипчики, постарайтеся вдаватися до цих інструментів як можна рідше. По-перше, пушер далеко не завжди делікатно відсувають кутикулу. Що стосується щипчики, саме вони і є основною причиною рваною кутикули і травмування шкіри біля основи нігтя.

Нюанси догляду

Після того як ви зробили необрізний манікюр, потрібно не забувати доглядати за своїми нігтиками, прискорюючи перехід з однієї техніки до іншої.

 • Для цього можна відсувати кутикулу після прийняття ванни або душа. Даний процес буде перешкоджати її швидкому відростанню. При її появі не варто користуватися щипцями, краще застосовувати дерев'яну паличку.
 • Крім того, не можна забувати і про пом'якшувальну масло, яке потрібно втирати і самі нігті, прискорюючи їх зростання за рахунок покращення кровотоку. Якщо на бічних валиках тільки починають з'являтися задирки, з ними тут же треба боротися за допомогою пилки. Якщо все робити вчасно, незабаром задирок не буде зовсім.

Відгуки

Необрізний манікюр вважається досить суперечливою темою для обговорення, що доводять жіночі відгуки на форумах сайтів, присвячених дизайну нігтів і методиками догляду за ними. Що стосується майстрів, то вони переходять на даний спосіб обробки нігтів і вважають його більш актуальним на сьогоднішній день. Однак клієнтки поки ще не готові повністю відмовитися від обрізного класичного манікюру, називаючи його більш привабливим з естетичної точки зору.

Про те, як зробити необрізний манікюр в домашніх умовах, дивіться у наступному відео.