Чи можна годувати собаку сухим або м'яким котячим кормом? Чому собака їсть котячий корм: причини, шкідливо це, наслідки. Що буде, якщо собаку годувати котячим кормом?

Наслідки годування собаки котячим кормом.

Кішки і собаки — улюблені домашні тварини. Ми їх дуже любимо, часто балуємо і прагнемо продовжити їм життя. Тому намагаємося купувати різноманітні вітаміни і стежити за збалансованим харчуванням. У цьому господарям домашніх тварин допомагають покупні сухі і вологі корми.

Чим відрізняється собачий корм від котячого?

Варто відзначити, що котячий і собачий корм істотно відрізняються один від одного, тому як у них різний зміст білків, жирів і вуглеводів. Але крім цього і складу страви відрізняється. У складі корму для кішок дуже багато білків, м'яса, входять яєчні жовтки і білки. Крім того, великий вміст жирів. В основному консерви та сухий корм для котів готується з м'ясних інгредієнтів і перетертих кісток. Це дозволяє максимально збільшити вміст білка і жиру. При цьому в харчуванні для собак велику кількість вуглеводів. У ньому присутні овочі і фрукти, рослинні інгредієнти, м'яса може бути менше. Цим обумовлена більш низька ціна на корм для собак.

Вся ця різниця в складі котячого і собачого корму обумовлена різними потребами організму тварин. Спочатку кішки — це хижаки, тому максимум енергетичних витрат йде на побудову м'язів. Відповідно їжа повинна бути багата білками. Собачий організм ближче до людського, в його раціоні обов'язково має бути велика кількість вуглеводів. Обов'язково у складі повинні бути фрукти і овочі.

Корм для собак

Чому собака їсть котячий корм: причини, шкідливо це, наслідки

Багато господарі собак та котів відзначають, що саме собаки просто обожнюють котячий корм. Це не дивно, тому що в ньому міститься велика кількість м'яса, і для собаки такий корм є певним делікатесом. Власне тому можна спостерігати, що пес часто краде їжу у свого меншого сусіда.

Найцікавіше, що необхідно стежити за тим, що, як і коли собака їсть. Справа в тому, що постійні набіги на котячу миску чреваті для собаки сумними наслідками. Склад кормів для собак і котів дуже сильно відрізняється. Тому, якщо ваша собака буде постійно є з котячої миски, то можуть початися проблеми.

Результати:

  • Панкреатит
  • Ожиріння
  • Постійна блювота і пронос
Корм собаки

Для цього можна поставити миску з котячою їжею високо, куди кішка зможе легко дістатися. У собаки це викличе певні труднощі. Також в продажі є спеціальні миски для їжі котів проти собак. Це цікавий і незвичайний пристрій, яке не дозволяє собакам їсти їжу котів. Намагайтеся годувати вихованців у різний час, щоб кіт і собака не стикалися біля мисок з їжею.

Харчування собаки

Чи можна годувати собаку сухим або м'яким котячим кормом, котячими консервами: що буде?

Собак не можна годувати ні м'яким, ні сухим і вологим котячим кормом, тому як у складі високий вміст таурину, білка і протеїну. При постійному годівлі собаки котячим кормом у вашого пса може розвинутися отит, погіршитися зір, почнуться проблеми зі шкірою. А може також з'явитися висип. Справа в тому, що у багатьох собак невеликого розміру, є алергія на білок. А в котячий корм його вводять у дуже високих кількостях. Тому пес може почати страждати на алергію.

Якщо собака стара, то регулярне вживання котячого корму стане причиною ниркової недостатності, ферментів в організмі собаки недостатньо для перетравлення такої величезної кількості білка. Незважаючи на те, що собаки і коти в принципі належать до виду хижаків, харчування у них абсолютно різний. Так як спочатку еволюційно продумано, що коти й собаки дещо різні тварини, то обмін речовин у них суттєво відрізняється.

Харчування собаки

Нерідко трапляється, що після того як собака спробує котячий корм, вона відмовляється їсти свою їжу. Не варто йти на поводу у домашнього вихованця. Необхідно вказати, хто тут головний. Ні в якому разі не ображайте, не бийте, не карайте собаку. Все робиться набагато простіше.

Інструкція:

  • Вам необхідно в окремий час годувати кота. Ні в якому разі не пускати в будинок собаку. Переконайтеся в тому, що кіт з'їв усю свою їжу і заберіть миску з кормом.
  • А тепер можете кликати в будинок собаку, насипати в миску собачий корм на 15 хвилин. Якщо собака за 15-20 хвилин не спустошила миску, просто заберіть її.
  • Таким чином потрібно діяти кілька днів. Ні чим годувати собаку не можна. Тобто догодовувати або давати якісь частування не дозволяється.
  • Таким чином, через 2-3 дні ваш пес зрозуміє, що іншого вибору, крім як є його йду немає. Іншої їжі йому не дадуть. Обов'язково залишайте в цей час в мисках воду. Вода повинна бути постійно у собаки, щоб вона не відчувала спрагу.
Обід для собаки

Як бачите, ні в якому разі не можна собачу їжу замінювати котячим кормом. Тому якщо ваш пес регулярно краде у кота його їжу, розберіться з цією ситуацією. Годуйте тварин в різний час. Дозволяючи є псу котячий корм, ви можете нашкодити здоров'ю собаки.

ВІДЕО: Різниця корми для кішки й собаки