Чоловік Рак, народжений у рік Собаки

На перший погляд, чоловік Собака-Рак здається м'яким і ніжним людиною, проте, дізнавшись його краще, можна помітити в ньому певну строгість і серйозність. Для нього важливо вибудовувати навколо себе міцні совязи і жити сьогоднішнім днем. Почуття, які переповнюють юнака, можуть шкодити його кар'єрному зростанню та сімейних відносин.

Достоїнства і недоліки характеру

Чоловік Рак-Собака має поступливим характером, що допомагає йому адаптуватися в будь-якій ситуації. Зовні виглядає м'яким і гнучким людиною, ніж часто хочуть скористатися сторонні люди. Але така особистість вміє захищати свої інтереси і в разі необхідності готовий «показати зуби».

Собаку-Раку неможливо змусити кинути виконання намічених справ. Він здатний відмовитися від багато чого за те, щоб досягти задуманого. Незважаючи на це такий юнак є реалістом і не ставить перед собою завдання, засновані на фантазіях і мріях. Для нього мають значення тільки матеріальні речі, а постійне копання в собі може надовго загнати хлопця в депресію.

Представник цього знаку точно знає, чого хоче і як цього досягти. Він живе за власним розпорядком, так як точно знає, що йому потрібно. Місцями чоловік занадто серйозний і занудний, але здатний вчасно зупинитися і навіть посміятися над собою.

Як правило, Собака-Рак володіє розвиненою інтуїцією, яка постійно направляє юнака на шляху до успіху. На жаль, така особистість не завжди прислухається до шостого почуття і діє, виходячи з обставин.

Багато чоловіки, народжені в рік Собаки під знаком зодіаку Рак, вірять у містику. Їх не можна здивувати незвичайними історіями про потойбічних силах. Однак зустрічаються і більш приземлені особи, які не шукають знаків ззовні.

Ця особистість володіє чіткою життєвою позицією, а тому не розуміє людей, у яких часто змінюється власну думку. І якщо чоловік Собака-Рак щось задумав, то відрадити його практично нереально.

Гороскоп стверджує, що відмінною рисою цього знака є здатність заздалегідь прораховувати можливі ходи. Яка б ситуація не склалася, юнак завжди знайде рішення.

З боку здається, що справа сымпровизировано, але насправді такий сценарій є результатом довгих роздумів.

Характеристика дитини

Хлопчик Собака-Рак з дитинства відрізняється миролюбністю і терплячістю. Він цінує справедливість і вміє дружити. Такі діти завжди оточені друзями, так як здатні підтримувати приятельські зв'язки і йти на поступки. Вони дуже віддані дому, але можуть легко погодитися на дальню поїздку.

Такі хлопчики люблять і вміють працювати. Вони володіють достатньою наполегливістю і відданістю своїй справі, а тому завжди доводять його до кінця. Вибираючи ім'я такій дитині, важливо враховувати його майбутні риси характеру та максимально відображати їх.

Батьки, які бажають малюкові гармонійного та щасливого існування, повинні підібрати ім'я, яке уособлює сильну і везучую особистість. До таких належать: Артем, Гаврило, Дмитро, Данило, Арсеній і Єлисей.

Якщо ж батьки пророкують хлопчику фінансово стабільне життя, то їм варто звернути увагу на такі імена: Олександра, Ярослав, Богдан, Віктор, Кирило або Геннадій.

Для того щоб забезпечити дитині високий інтелект і розвинені творчі здібності потрібно звернути увагу на наступні імена: Микита, Семен, Матвій, Давид, Гнат і Роман.

Майбутніми спортсменами можуть стати Юрія, Сергії та Андрії, а хороші сім'янини вийдуть з Єгоров, Павлов, Владиславов і Львів.

Для того щоб уберегти дитину від негативу і закласти в нього бажані якості, можна придбати спеціальний камінь. Згідно з гороскопом, Раку-Собаці підійде онікс, агат і смарагд і карнеол. Купуючи хлопчикові онікс, можна відгородити чадо від чужого впливу і нагородити його життєвим оптимізмом.

А ось за допомогою агата можна додати особистості впевненості у власних силах.

Сумісність у коханні

Чоловік Собака-Рак прагне зайняти лідируюче положення у відносинах, але вміє робити це непомітно для партнерки. Однак найчастіше жінка сама стає лідером і пригнічує м'який характер коханого.

Емоційність і чутливість представника цього знака дозволяє йому з головою зануритися в любовний вир. Але надмірна мрійливість може призвести до нерозуміння з обраницею, яка не завжди зможе зрозуміти фантазії Собаки-Раку.

Що стосується інтимних стосунків, то ця людина приймає їх як частина любові. Він може налякати обраницю своєю напористістю, занадто рано наполягаючи на близькості.

У ліжку він є спокійним і впевненим коханцем. Але іноді може забути про почуття партнерки для отримання власного задоволення. Його обраницю може засмутити подібне ставлення, а схильність Собаки-Раку до консерватизму здатна і зовсім привести до розставання.

Завоювати серце представника цих знаків може жінка Змія-Телець, Кролик-Скорпіон, Тигр-Ваги, Кабан-Козеріг, Змія-Ваги і Кінь-Скорпіон. Непоганий сумісності такий чоловік може добитися з дівчиною Собакою-Рибою, Пацюком-Левом, Змією-Дівою, Півнем-Стрільцем, Мавпою-Водолієм та Козою-Близнюком.

Сім'я і шлюб

Шлюб для представника цього гороскопа дуже важливий. Для забезпечення сімейного благополуччя він готовий йти на поступки і закривати очі на недоліки подружжя. Однак глава сім'ї постійно намагається контролювати кожен крок домочадців і занадто опікає їх.З родичами у Собаки-Рака складаються теплі міцні відносини. Це дозволяє чоловікові при необхідності отримувати їх підтримку.

Але він рідко говорить рідним про те, що дійсно про них думає, і зазвичай засуджує родичів за їх спиною.

Ставлення до роботи

Чоловік Собака-Рак мріє про багатого життя, а тому завжди відкритий до цікавих пропозицій. Задля фінансового забезпечення він готовий зайнятися всім, що при вдалому збігу обставин може принести хороший дохід.

Така особистість вміє прогнозувати майбутнє, і здатна знайти золоту жилу. Завдяки своїй комунікабельності і меркантильності подібний людина легко знаходить потрібних людей і обзаводиться корисними зв'язками.

Завадити реалізації Собаки-Раку в кар'єрі може його надмірна метушливість і необережність, але якщо він навчиться контролювати емоції, то зуміє добитися кар'єрних висот.

Детальніше про чоловіка Раку ви дізнаєтесь із наступного відео.