Характеристика жінок Коза-Овен

Жінки, народжені в період з 21 березня по 20 квітня, по зодіакальному знаку відносяться до Овнам. А якщо враховувати рік народження, то тих, хто народився в 1931, 1943, 1955, 1967, 1979, 1991, 2003, 2015 і з'явиться на світ в 2027 році, за гороскопом зараховують до Кіз (Овець).

Особливості поєднання знаків

Овен і Коза (Вівця) – одна з найбільш важко поєднуються комбінацій. З такими людьми непросто, так як зрозуміти їх практично неможливо. Від них у будь-який момент можна чекати некоректних запитань і специфічної поведінки. До того ж і сам володар таких знаків не завжди може зрозуміти і усвідомити свої вчинки. То вони тихі і спокійні паїньками, то невгамовні фурії, змітає все на своєму шляху. В галасливих компаніях, відчуваючи себе як риба у воді, можуть бути організаторами масових заходів. Як правило, у них багато приятелів. У дружбі вони щирі, правдиві, товариські, завжди готові прийти на допомогу. Овни - Кози в один і той же час згідливі і непримиренні, практичні і рвучкі.

З ними постійно буває весело і цікаво, так як вони непередбачувані.

Варто розуміти, що Овни-Кози не намагаються обдурити, просто вони дуже суперечливі. Овни, поспішні при розв'язанні проблемних ситуацій і здійсненні пихатих задумів. Як Кози (Вівці), відрізняються неробством і створенням комфортних умов, артистичні, схильні до споглядання. Тому, як не дивно, при величезному бажанні полінуватися їм доводиться напружено працювати. Деякі з них завзято йдуть до поставлених цілей, а інші, боячись змін, працюють на одному і тому ж місці. На роботі їх цінують і поважають за ділові якості: не отлынивая від своїх обов'язків, проявляють ініціативу, роблячи навіть більше, ніж повинні.

Враховуючи непередбачуваність характеру цих знаків, їм рекомендовані види діяльності, не припускають строгого графіка роботи. У характерах Баранів-Кіз яскраво проявляється вишуканість смаку, неординарність мислення, витонченість манер. Вміють жартувати, володіють ораторськими даними та іншим безмежним потенціалом можливостей. Завжди роблячи все по-своєму, вперті і волелюбні.

Головним недоліком характеру є мстивість і неприйнятність помилок оточуючих: вони не вміють прощати.

Неприємною рисою вважають їх невгамовне бажання брати участь у житті інших, навіть коли про це не просять. У Овнів-Кіз дуже складні стосунки. Щирі і терплячі, вони можуть різко переключитися, проявляючи бурхливий темперамент, заважаючи тим самим спокійною і налагодженої сімейного життя. Вони чесні у відносинах, нічого не приховують, не хитрують.

Характеристика жінок Баранів-Кіз

Жінки Овни-Кози – натури своєрідні. Оптимістки за життя, вони живуть у світі фантазій. Володіючи внутрішньою силою, максимально отримують радість від кожного дня. Буденність і передбачуваність життя заповнюють маленькими святами і захоплюючими подіями.

Життєві цілі, робота

Без особливих проблем досягають поставлених цілей. При вирішенні поставлених завдань не допускають стороннього впливу, ігнорують думку оточуючих і чужі інтереси. Готові піти на багато що, незважаючи на думку інших людей. Досить часто це буває основою успішної кар'єри. В роботі вони амбіційні, ініціативні, просувають особисті авторські ідеї та проекти. Вміють заробляти гроші і усвідомлюють, як ними розпоряджатися. Тільки зрідка відчувають труднощі матеріального плану.

Родина

Овни-Кози відмінно поєднують кар'єру і сім'ю. Вони турботливі дружини і матері, відмінні господині. З чоловіком жінка Овен, народжена в рік Кози, грайлива і примхлива, вперта у відстоюванні своєї точки зору. Пом'якшити сильний характер таких жінок під силу не кожному чоловікові. Їм досить складно пов'язати життя з однією людиною, можливі розчарування в партнерах і повні розриви стосунків. Більш м'якими такі жінки стають при повній впевненості, що їх люблять. Їм потрібні постійні визнання в любові, обов'язкові прояви знаків уваги. Це стає основою можливих компромісних рішень. Бажаючи бути слабкою, Овен-Коза не бажає втрачати лідерство.

Соціум

У відносинах з іншими людьми вони чесні, добродушні, комунікабельні, відкриті. Досить часто відкритість буває надмірною, так як вони схильні ділитися навіть найпотаємнішими думками з малознайомими людьми. Нерідкі випадки, коли явна чуйність по відношенню до чужого горя привертає увагу нечесних людей, і це стає причиною складних життєвих ситуацій, їх просто обманюють. У соціумі їм живеться не дуже просто: у них багато недоброзичливців і заздрісників. Численні проблеми виникають і через самих Баранів-Кіз: рвучкі і запальні, вони нерідко псують взаємини з іншими людьми.

Ненавидять брехня, не прощають образи, мстять за зраду. Вони дуже промовисті, мають прекрасні організаторські якості.

Поради Овнам-Козам

  • Життя цих жінок могла б бути більш гармонійним, якщо б вони проявляли більшу терпимість у стосунках з оточуючими.
  • Сімейні відносини бажано будувати в зрілому віці, коли знижується імпульсивність характеру і виробляється вміння стримувати емоції.
  • Слід бути більш стриманими у висловлюваннях, так як надмірна відвертість може використовуватися проти Овна-Кози.
  • Для того щоб не залишитись у повній самоті, треба бути не настільки категоричними і навчитися розуміти інших жінок.
  • Не проявляти слабкість при виконанні намічених планів.
  • Сили, сміливості, рішучості, щоб на життєвому шляху зустрічалося більше благ, ніж проблем.

Детальніше про жінок, що народилися в рік Кози, дивіться у відеоролику нижче.