Характеристика та поведінка Риб, народжених у рік Кози

У період з 19 лютого по 20 березня під впливом водної стихії з'являються люди, яким відповідає знак зодіаку Риби. При народженні у 1967, 1979, 1991, 2003, 2015 роки вони отримують найбільш споріднену знаку енергетику покровителя року Кози (або Вівці).

Характеристика

Такі чоловіки і жінки відрізняються сильною емоційністю, душевної ранимістю. Добре, якщо при цьому вони можуть покластися на надійне плече чоловіка або вірного друга. При завжди ждущем їх теплому домашньому вогнищі вони можуть перебувати в душевній рівновазі і самореалізовуватися. В цих умовах Риби цілком життєлюбний і позитивні. Вони можуть бути такими тихими, що непомітні в натовпі. Самозамилування їм чуже.

Це дуже розумні особистості, здатні розібратися у багатьох речах. Вони товариські, але при цьому не надто красномовні. Не мають потужної харизми, але залучають якоюсь тихою енергетикою, відмінною від інших людей. У їх присутності завжди дуже дружелюбно, просто і комфортно. Риби мають великі потенціал, який повинен бути використаний на благо, а не розміняний по дрібницях.

Психологи рекомендують більше прораховувати дії та їх можливі наслідки Рибам-Козам, особливо в молодості. Вони спочатку досить позитивно ставляться до людей, прагнучи бачити в них позитивні риси. При розчарування, коли Риби бачать справжнє обличчя знайомого, то не можуть приховати зміна свого ставлення до нього з-за своєї відкритості і прямолінійності. Варто бути менш довірливими і обачнішими. При цьому не треба звинувачувати Риб в дурості. Їх довірливість зовсім не схожа дитячої наївності або необачної дурниці.

Такі люди люблять дисципліну, шанобливо ставляться до оточуючих. Вони майже завжди дуже спокійні і знаходяться у злагоді зі своїми думками. Для чоловіка Кози його будинок – це справді фортеця. Він із задоволенням захищає своїх домочадців від усіляких зовнішніх негараздів. Як правило, такі сім'янини з великим трудом покидають батьківський дім і в'ють власне гніздо неподалік від рідних.

Жінки Риби, народжені в рік Вівці, також дуже прив'язані до родичів. Вони рано виходять заміж, так як не виносять самотності. Люблять дітей, народжуючи як мінімум двох спадкоємців. За характером такі дами дуже добрі і жалісливі.

Можуть підбирати бездомних тварин і навіть нерідко приймають у свій будинок осиротілих дітей, виховуючи їх в атмосфері любові, як рідних.

Поєднання Кози з Рибою дає таке якість, як любов до агротехніки, вирощування рослин, роботи на присадибній ділянці. Також можуть похвалитися представники цього знака розвиненим шостим почуттям. Це схильні до містицизму люди, які люблять все, що пов'язано з надприродним.

Невідомо чому, але вони і справді якимось незбагненним чином знаходять найкращі шляхи вирішення питань і завжди досягають своїх цілей.

Хлопець, народжений у рік Кози, відрізняється чутливістю і зайвої ранимістю. Він дуже вразливий і може розплакатися при перегляді сумного фільму. Зате турбота, співчуття, участь в такому людину розвинені дуже сильно. Він завжди здатний вислухати, намагається зрозуміти і прийняти людей такими, які вони є. Нікого не засуджуючи, така людина здатна взяти живу участь у справах не тільки близьких, але і просто потребують його допомоги.

Чоловік Риба схильний до аскетичного способу життя, роздумів про сенс буття і іншим подібним питанням. Він відчуває своє існування наповненим, тільки коли може допомогти комусь. Якщо дозволяють фінанси, то він буде займатися меценатством. Якщо ні, то швидше вибере благородну професію лікаря, рятувальника або навіть соціального працівника. Слабкість цього знака в його довірливість, схильність до самокопання і нападів меланхолії. Іноді Рибам-Козі потрібно вміти відгороджуватися невидимим щитом від чужих проблем і вміти отримувати задоволення від спокійного проведення часу в своєму затишному куточку.

Дівчина Риба-Вівця вельми енергійна, горить позитивною енергією, яку в будь-який момент готова направити на допомогу оточуючим. Вона має наглядову розум і широку душу. Незвичайне духовний розвиток робить їх тихими, непомітними в своєму колі.

Вони схильні сприймати всі події, як вони є, без нарікань і з філософським спокоєм.

Який партнер потрібен?

Як чоловікам, так і жінкам Рибам однаково потрібен гідний, надійний, розуміє і вірний супутник життя. Відмінно, якщо він буде твердо стояти на ногах, ніж Риба-Вівця. Тоді представник знака буде мати надійну платформу для здійснення своїх важливих задумів у спокійній обстановці.

Міцний тил дійсно важливий для цього знака. Дбати про хліб насущний і одночасно думати про високе в швидко розвивається сучасному інформаційному просторі флегматичним Рибам досить складно. Їм важливо зберегти благородство і чистоту душевних поривів. Тоді вони будуть щасливі, роблячи що-небудь корисне для суспільства.

Риба-Вівця не цінує показною помітною розкоші. Щоб завоювати її довіру, краще рухатися маленькими кроками. Увагу привернуть приємні милі дрібниці. По дорозі до серця Риб вчасно накинутий на плечі плед і миле повідомлення з ранку зроблять більше, ніж сотні квітів та клятви в любові. При всій своїй романтичності, представникам знака не чужий своєрідний тверезий прагматизм, не доходить, проте, до дріб'язковості.

Поруч з Рибою повинен бути досить спокійний і чуйна людина. Він може мати гарне почуття гумору та заряд позитиву, щоб підживлювати добросердої супутника життєвою енергією. Партнеру слід навчити Риб певної легкості у ставленні до життя і багатьом речам. Водний знак занадто обтекаем і має гарну пристосованість до навколишнього середовища. На жаль, це часто виливається в те, що його представники забувають про себе в спробах догодити всім навколо.

Партнеру слід привчити тривожних Риб-Овець до прийняття не тільки оточуючих з усіма їх достоїнствами і недоліками, але і себе самого.

Ставлення до кохання і шлюбу

Романтичні, легко влюбливі Риби в молодості можуть мати цілу низку відносин різного ступеня серйозності. Звичайно, кожному партнеру вони віддають себе повністю, часто розчиняючись без залишку. Всяке розставання при цьому ними сприймається як найбільша трагедія в житті. Чуйна душа і емоційна прив'язаність до коханим грає злий жарт із представниками знаку обох статей.

При всьому цьому не можна дорікнути їх у несерйозності. Кожна нова любов здається сильнішим і більш значуща попередньої. Тому Риби-Кози в більш пізньому віці намагаються довше придивлятися до партнера, не кидаючись у вир з головою, як у юності. Вони вчаться берегти своє добре серце від сильних душевних ран.

З часом, після декількох бурхливих романів, Риби, як правило, заспокоюються і роблять важливі для себе висновки. Вони знаходять того (або ту) єдиного партнера, який якщо і не відповідає усіх їх уявленням про ідеал, але, принаймні, прийнятно підходить для тихого сімейного життя.

Зв'язуючи себе узами шлюбу в більш пізньому віці, такі люди розуміють, що це важливий вибір на все життя.

Вони хороші сім'янини, цінують і самі створюють затишок у домі, наповнюючи його безліччю милих і приємних речей. Гості люблять бувати у привітної Риби-Кози. Вона з турботою ставиться до дітей, причому як до своїх, так і до чужих, просто душі в них не чує. Народженим під таким сузір'ям людям краще не поспішати з сім'єю, тому що часто трапляються помилки у виборі. Коза здатна на неймовірні самопожертви заради особливо близьких людей. Краще, якщо, мріючи про міцну сім'ю, така людина дійсно знайде підходящого супутника. Справжнім саморуйнуванням для Риб буде дуже ранній шлюб по пристрасті з подальшим розчаруванням у партнері. Підлаштувати під себе або змінити другу половинку м'який водний знак не зможе. Жити нещасливо і ламати себе теж буде дуже важко.

Кар'єра і бізнес

У кар'єрі чоловік Риби може досягти висот тільки завдяки своїй відданості справі і справжньої самовідданості. Це не означає, що він обділений такими якостями, як розум або цілеспрямованість. Просто він ніколи не прагне висунути себе на перше місце перед іншими заради кар'єри чи грошей. Такий працівник просто зацікавлений в процесі своєї діяльності. Він робить все по максимуму, не хизуючись, і не заради нагороди. Звичайно ж, уважний і мудрий начальник зможе помітити і винагородити цінного співробітника. Ось тільки Риби досить скромні і не оцінять такого вчинку.

Замість підвищення по кар'єрних сходах вони віддадуть перевагу без перешкод і бюрократичної тяганини займатися улюбленою справою.

Жінкам не чужий здоровий кар'єризм. Але ніколи Риба-Вівця не піде заради цього по головах. Абсолютно непомітно для оточуючих, тихим сапом, вона завоює прихильність начальства і довіру колег. А потім цілком несподіваним для багатьох чином виявиться виділеної керівництвом. Багато вважають таких дівчат везучими. Просто їх діяльність скромна і непомітна, приносячи свої стабільні плоди суспільству. В результаті Риба виявляється на дошці пошани, що кілька підлестить її досить скромному самолюбству.

Сумісність

Риби під заступництвом Кози в шлюбі і дружбу мають відмінну або хорошу сумісність з багатьма знаками Зодіаку завдяки своїм особистісним якостям. Чуйність, домовитість і прихильність сімейним цінностям Риб знайдуть відгук у людей, народжених у рік Свині, Пацюки, Бика і Коня. Півень, Свиня і Собака зуміють гідно оцінити високий інтелект і духовні запити своїх супутників. Вони переймуться працьовитістю і позитивним ставленням Кози до життя.

Обопільно корисним стане союз Риб з Дівою, Рибами і Тельцем. Вони зможуть збагатити внутрішній світ один одного завдяки спільним цінностям і безлічі точок дотику. А ось працювати буде комфортно з Козерогами, Близнюками і Стрільцем.

Такі знаки доповнять один одного, а в якості напарників із суміжними функціями будуть просто незамінні.

Складно можуть складатися відносини з Раком і Вагами, народжені в рік Тигра. При взаємному бажанні і прагненні до зміцнення відносин можливий союз з Левом і Овном, народжені в рік Мавпи. Якщо вони зможуть домовитися і провести глибоку внутрішню роботу, то стосунки можуть стати цілком успішними і з часом гармонізуватися. При цьому важливо, щоб кожен зрозумів свою роль у такому тандемі і не тягнув ковдру на себе.

Часто Кози-Риби страждають від докорів і замовчуваних взаємних образ. Їм важливо навчитися озвучувати свої почуття і побажання до партнера. Супутникам ж цих чуйних людей треба більше прислухатися до істинним бажанням своїх половинок. Важливо при цьому не нав'язувати свою думку і радіти вимушеного згодою простосердечных Риб. Набагато продуктивніше в парах приходити до взаємного компромісу, що влаштовує хоч в якійсь мірі, але обов'язково обох, рішенням.

Детальніше про Рибах ви дізнаєтесь із наступного відео.