Характеристика та сумісність жінки Раку, народженої в рік Коня

Комбінація Коні і Раку дозволяє отримати гармонійну особистість, що поєднує в собі витонченість і емоційність з завзятістю та працьовитістю. Такі люди володіють великим інтелектом і величезним потенціалом.

Характер і відмітні риси

Жінка Рак-Кінь дуже мрійлива і незалежна. Вона любить віддаватися самотності і фантазувати. Незважаючи на це, таку особистість відрізняє життєва активність, працездатність і збалансованість.

Емоційність і рухливість Коні згладжується раціональністю і осмысленностью Раку. Така дама потребу в особистому просторі, щоб мати можливість аналізувати своє життя і шукати кращі сценарії вирішення проблем.

Взагалі, життя такої жінки сповнене труднощів і різних розбіжностей. Багато конфліктів серйозно позначаються на світогляді таких людей і надовго залишаються в пам'яті. Вся їх життя складається з преодолевания перешкод, що в кінцевому підсумку сприяє виробленню сильного і непохитного характеру.

Завзятість і наполегливість натури часто не допомагає досягати намічених цілей, і жінка Рак-Кінь часто не розуміє, в чому причина всіх бід. Щоб навчитися справлятися з неприємностями і не переживати з приводу невдач, їй необхідно знайти по-справжньому цікава справа. Тільки використання власних талантів і навичок допоможе дамі впоратися з усіма труднощами.

Представниця цього гороскопа має здатність рахуватися з чужою думкою. Вона ніколи не буде критикувати ідеї та бажання знайомих, а тим більше вчитиму їх життя. Завдяки спокійному і співчутливого вподоби до такої жінки часто звертаються за підтримкою чи порадою.

Ця дівчина любить подорожувати, але для неї так само важливо час від часу повертатися додому. Вона може бути спонтанною, а може бути занадто передбачуваною і займатися рутинною роботою.

Згідно характеристиці дівчина Рак-Кінь не відрізняється злопам'ятністю і не вважає за потрібне мстити своїм кривдникам.

Вона може довго терпіти чужі недоліки, що робить можливим її співіснування навіть з самими складними людьми.

Ставлення до сім'ї та шлюбу

Жінка Рак-Кінь володіє сильною прихильністю до родини. Навіть перебуваючи далеко від рідного дому, дама завжди цікавиться станом близьких. У разі необхідності вона готова прийти на допомогу рідним і ніколи не залишиться осторонь, якщо їм потрібна буде допомога.

У сімейних відносинах дівчина, народжена у рік Коня під знаком зодіаку Рак, реалізує весь свій потенціал.

Всередині сім'ї вона вчиться контролювати емоції, що допомагає дівчині уникати нападів ревнощів або злості за межами дому.

Жити під одним дахом з такою людиною не завжди легко: в характері дами є риси, які заважають мешканцям відчувати себе спокійно. Наприклад, вона може командувати рідними, контролювати, а іноді і принижувати їх.

До створення сім'ї такі люди підходять дуже серйозно. Вони цінують в партнерах надійність і врівноваженість. Незважаючи на нестійкість характеру, така жінка може терпіти багато недоліки партнера, щоб зберегти сім'ю. В її характері — не звертати уваги на слабкі боку чоловіка і цінувати те, що є.

Представниця цього гороскопа любить дітей і готова обзавестися великим потомством. З цієї причини їй потрібно шукати партнера, здатного не тільки забезпечити сім'ю, але й миритися з дитячими витівками.

У відносинах з чоловіком цієї особистості важливо відчувати себе як за кам'яною стіною. Їй не стільки потрібно, щоб чоловік вирішував всі її проблеми, скільки необхідна впевненість, що чоловік може впоратися з будь-яким завданням. Крім цього, пані важливо відчувати себе коханою і незамінною жінкою.

Єдине, що може перешкодити дамі побудувати міцні сімейні відносини, — це любов до командування. Тому для створення надійного і щасливого союзу Раку-Коні варто навчитися поступатися.

Ідеальні сімейні стосунки у жінки Коні-Раку можуть скластися з чоловіком Тигром-Тельцем і Левом-Козлом. Стабільність і взаєморозуміння вона знайде з чоловіком, який народився в рік Собаки під знаком Скорпіона.

З представниками інших знаків, на жаль, працює не дуже хороша.

Взаємини із протилежною підлогою

Жінка Кінь-Рак володіє веселим і оптимістичним характером, який приваблює протилежну стать. Вона може надовго захопити чоловіка і стати центром його уваги. В партнері така дама цінує інтелект і надійність. Крім того, партнер повинен любити тишу і мати міцні сімейні зв'язки.

Ця особистість не виставляє емоції напоказ і тримає переживання всередині, тому чоловік повинен бути готовий до скритності обраниці. Якщо партнер буде зацікавлений в гармонійних відносинах з Конем-Рак, то зможе розбудити в ній приховані якості. З часом дівчина може навчитися говорити про свої почуття, ділитися про переживання.

В юному віці такі люди відрізняються сильним почуттям власності і часто безпричинно піддають партнера нападів ревнощів. Крім того, такі дами люблять повчати коханого і нав'язувати особиста думка. Бажання повністю контролювати відносини і самостійно приймати рішення можуть серйозно ображати партнера.

Фінанси та кар'єра

Побудова кар'єри не є головним завданням жінки Раку-Коні. Якщо вона захоче фінансової незалежності, то завжди знайде роботу по душі. Щоправда, на шляху до роботи мрії дама може зіткнутися з безліччю перешкод.

Такі люди не вміють розпоряджатися грошима і часто мають потребу в фінансових коштах. Незважаючи на це, вони не прагнуть шукати додаткові джерела заробітку, задовольняючись тим, що є.

Щоб така особистість досягла успіху в кар'єрному плані, їй необхідно поставити перед собою по-справжньому значиму ціль.

Тільки в цьому випадку жінка Рак-Кінь зможе забезпечити собі безбідне існування.

Детальніше про жінку Раку ви дізнаєтесь із наступного відео.