Характеристика жінки Лева, народженої в рік Коня

Яскравим представником зодіакального кола є жінка Лев, народжений у рік Коня. Такі особистості є справжніми щасливчиками. Вони вміють захопити своїм ентузіазмом оточуючих. Їх цінують за великодушність і любов до життя, за вогник і завзяття, ці дівчата буквально переповнені пристрастю і натхненням.

Основні якості

Характеристики, які притаманні дівчині, народженої під вогненним знаком:

  • Великодушність. Народжені під сузір'ям Лева відрізняються вираженим благородством і добротою по відношенню до близьких. Коні – найкращі друзі, які готові віддати «останню сорочку», якщо це буде необхідно. Правда, Лев може загратися і його великодушність здатне, непомітно для нього самого, перетворитися в самолюбування і егоїстичність.
  • Пристрасть до пригод. Леви, народжені в рік Коня, завжди готові до спонтанних подорожей, вони легкі на підйом і можуть зібрати валізу буквально за хвилину. Любительки яскравих емоцій, їх приваблює змінюється картинка за вікном поїзда і нові, незвідані місця.
  • Цілеспрямованість. Леви, безсумнівно, цілеспрямовані і діяльні. Багато представників знаку здатні досягти великих кар'єрних висот, з них виходять хороші керівники. Коні доброзичливі і товариські вони, як ніхто, здатні повести за собою робочий колектив, будучи справжніми неформальними лідерами. Представниці знака завжди знаходяться в центрі подій і нічого не упускають з уваги. На жаль, найчастіше Леви – це не командні гравці, вони як справжні хижаки люблять діяти поодинці.
  • Велелюбність. Знак зодіаку наділяє жінку Лева великий привабливістю і пристрасністю. Їх завжди виділяють з кола конкуренток. До зустрічі зі своєю другою половинкою така жінка може спробувати різні відносини. Кожні з них – справжня маленька казка, яку Кінь наповнює власною історією. Дівчат Львів воістину неможливо забути!
  • Оптимізм. Коні, народжені під сузір'ям Лева, завжди з надією дивляться в майбутнє. У кожній, навіть самій патової ситуації, вони здатні знайти свої плюси. У таких жінок навіть не виникає сумнівів у тому, що все закінчиться добре. Нехай іноді вони бачать світ крізь рожеві окуляри, але саме позитивне світогляд допомагає їм досягати поставлених завдань, не сумніваючись в успіху.
  • Емоційність. Незаперечний той факт, що Леви на всі дивляться через призму емоцій, а не розуму. Ця якість може зіграти погану службу представниці знака.

Надмірна відкритість часто призводить до розчарувань, і жінка, не готова до падіння з небес на землю в силу свого максималізму, може просто-напросто замкнутися в своїх переживаннях. Допомогти впоратися з невысказанными емоціями завжди зможе спілкування з друзями, яких у Коня зазвичай повно.

Відкриті і чесні, вони повинні ділитися своїми емоціями і переживаннями, щоб відродитися з попелу. На щастя для дівчат Львів, неприємності вони забувають дуже швидко і з новими силами рухаються вперед. Крім вищеперелічених якостей, жінкам, які народилися в рік Коня, властиво відкрите світогляд, їх складно назвати консерваторами.

Зазвичай вони є першопрохідцями у всіх сферах життя, включаючи любов, кар'єру і спілкування з оточуючими.

Вони люблять розкіш, увагу і завжди прагне наповнити своє життя подіями і враженнями. Часто їх оточують імпозантні чоловіки і дорогі автомобілі, але Лев може легко закохатися і в абсолютно невідповідний, на перший погляд, партнера, який, опинившись в суспільстві яскравою дівчата, змінюється до невпізнання. Лев має властивість перетворювати людей і простір навколо, створюючи свій затишний світ, наповнений вогнем і яскравими фарбами. За це Леви і улюблені.

Безсумнівно, кожна представниця знака є яскравою зірочкою серед оточуючих. Вона справжнє свято, яке висвітлює і наповнює сенсом все навколо.

Детальніше про жінок Леві ви дізнаєтесь із наступного відео.