Характеристика та сумісність чоловіка Діви, народженої в рік Бика

Чоловіки, народжені під знаком Діви в рік Бика, що знаходяться під заступництвом земної стихії. Під її впливом проявляються педантизм, консерватизм і наполегливість. Вони схильні приймати до уваги найменші деталі, прискіпливо ставляться до вибору другої половинки, професії, місця проживання. Це рішучі консерватори, які дотримуються певних принципів і пріоритетів.

Характер

Діва–Бик – спокійний доброзичливий людина, що володіє вродженою інтуїцією і самовладанням. Він обережний і ненав'язливий, здатний без зайвих емоцій пояснити свої вимоги і наміри. Це дисципліновані надійні люди, що володіють здатністю аналізувати ситуацію, приймати нестандартні рішення. Ніколи не йдуть на поводу у натовпу, завжди віддають перевагу здоровому глузду, здатні зберігати самовладання в будь-якій ситуації.

Цінують свій і чужий час, пунктуальні, систематичні, тримають свої обіцянки. Реально оцінюють свої здібності, можливості, ніколи не беруть на себе зобов'язання, якщо не здатні виконати обіцяне на всі 100%.

Інтелігентні, освічені, здатні показати свою вихованість і тактовність. Це практичні люди, здатні взяти відповідальність за будь-яку, саму об'ємну і важку роботу. Ніколи не залишають незакінчених справ, здатні довго і наполегливо йти до досягнення бажаного результату.

Розвиваються протягом усього життя, але віддають перевагу одному напрямку. Суворо дотримуються букви закону, догматичними є і непохитні. Найчастіше реалізуються в таких напрямках, як економіка, юриспруденція, судова медицина.

Їм любите гучні компанії, інноваційні технології, занадто емоційні люди. Бик-Діва не терпить брехні, обману, запізнень, не здатний жити в оточенні побутового хаосу. Розривають особисті і ділові стосунки, якщо що-то порушує їх спокій і розмірене життя.

У критичних ситуаціях проявляється впертість, непоступливість, самовпевненість. Упорядкованість Діви нагадує штучно створені стани, в яких людина комфортно себе почуває. Цим Бик може відштовхувати від себе друзів дитинства, колег, близьких людей і родичів.

Основним чинником, що спонукає Діву–Бика до дії є фінансова забезпеченість. Якщо чоловік не бачить вигоди, то ніколи не стане приймати будь-яких рішень.

У поданні Бика, вдала життя – це фінансова незалежність. Вона уособлюється власною нерухомістю, включаючи чималу територію землі, на якій буде панувати порядок, спокій і тиша. Чоловік Діва не потерпить порушення власного спокою, непроханих гостей і тим більше людей, які зазіхають на його власність. Будь-яка втрата власності – це непорівнянне горі, особисту образу, що приводить до емоційних розладів.

В любовних відносинах

Діва–Бик – прихильник традицій, консервативний у любові, віддає перевагу довгі залицяння і класичні шлюби. Ніколи не піде на емоційне зближення, якщо не впевнений у своєму виборі. Часто з цієї причини довго знаходиться в самоті, не може знайти собі пару. Завищені вимоги до партнера – причина частих розривів відносин з ініціативи чоловіка. При цьому він дуже уважний, виявляє чуттєвість, ніжність, терпіння. Іноді за маскою байдужості і спокою він ховає нереалізовані емоції і почуття.

На перший погляд, людина може здатися грубим. Але варто уважно придивитися і відкриються інші риси характеру: здатність переживати, співчувати, приходити на допомогу, допомагати нужденним. Діва–Бик – невиправний альтруїст. Його супутниця повинна розділяти з ним погляди, прагнення, виділятися з натовпу, брати участь у його житті.

Для чоловіка Діви інтимні відносини ніколи не будуть переважати. Він більше цінує чуттєвість партнерки, здатність розкриватися, довіру і взаєморозуміння. Розуміючи, що інтимна сторона – невід'ємна частина відносин, здатний стати першокласним коханцем. Сприймає секс, як одну із сторін розвитку, в якій йому доведеться досягти досконалості.

Для того, щоб привернути увагу такого чоловіка, жінці необхідно підключити всі свої здібності, таланти і включити уяву. Він не сприймає відкритих запрошень, натиску, вимог, тиску. Для такого чоловіка важливо те, яким чином буде розвиватися процес. Наскільки він буде цікавий і здатний захопити його увагу.

Цінують дружбу та спілкування з близькими людьми. Для чоловіка Діви-Бика дуже важливо перебувати в парі. Незважаючи на свою відчуженість, Діві-Бику необхідно відчувати турботу, увагу, зацікавленість. В таких умовах розвиваються його найкращі якості.

В шлюбі

Для чоловіка Бика-Діви створення сім'ї – дуже важливий життєвий етап. Зневажає самотність, з часів юності бачить себе головою великого сімейства, як мінімум з двома собаками і котами. Представникам такого знака необхідно піклуватися про оточуючих, у них виражене почуття опіки та піклування про близьких людей. Таким чином реалізуються їх внутрішні якості, прагнення та мрії.

Діви – вишукані обдаровані кулінари, чудово готують, розбираються в кухнях народів світу. У великі свята здатні замінити половинку біля плити, надаючи можливість привести себе в порядок, відпочити перед прийомом гостей. Для жінки, яка цінує сім'ю, чоловік Діва стане незамінним партнером. Він здатний забезпечити матеріальне благополуччя своїх близьких, оточити увагою і турботою, в обмін на порядок, чистоту, затишок, спокій і гармонію в родині.

Професія та кар'єра

Діва–Бик реалізується громадської та наукової діяльності. Це перспективні політики, обдаровані журналісти, письменники, історики. Володіють рідкісним розумом, пам'яттю, здатністю до вивчення іноземних мов. Але воліють займатися вузьким напрямком, і саме в ньому досягають світових вершин. Діва–Бик здатний витримати жорстку конкуренцію на шляху реалізації проекту і виграє за рахунок конструктивних якостей.

У ролі керівників виявляють терпіння і лояльність до відповідальним співробітникам. Не терплять ліні, засуджують запізнення. Здатні звільнити підлеглого за невиконання професійних обов'язків, якщо це поставить під загрозу реалізацію спільної справи.

Здоров'я

Дівам необхідно уважно стежити за своїм здоров'ям, особливо за роботою травної системи. Це основна проблема, яка супроводжує чоловіка Діву з юних років. Вони ретельно стежать за харчуванням, намагаються розподіляти навантаження, контролювати режим роботи і відпочинку. Іноді скрупульозне ставлення до свого здоров'я призводить до того, що турбота про неї стає нав'язливою ідеєю. Найчастіше це трансформується в професію, визначаючи медичний напрям.

Сумісність

Чоловіки Діви викликають у жінок почуття захоплення і обожнювання. Їх вихованість, пунктуальність, здатність приймати рішення, брати участь у житті оточуючих не може залишити байдужим саму проникливу особу. Але з деякими знаками чоловікові буде непросто.

Сумісність Діви–Бика зі знаками астрального кола буквально наступна.

 • З жінкою-Овном зможуть створити міцний гармонійний союз, якщо в основі шлюбу буде взаєморозуміння. Коли вогняна жінка – Овен проявить свій егоїстичний характер, Діві стане незатишно і некомфортно поруч з палаючим вогнем.
 • У відносинах з Тельцем, Діва здатна знайти багато точок дотику. Але іноді ці особливості, стають відштовхуючим фактором у спілкуванні.
 • При спілкуванні з жінкою Близнюками обидва партнера здатні почерпнути для себе важливий досвід. Такий союз супроводжується перемогами і поразками, слугує справжнім випробуванням для кожного з партнерів.
 • Пара Діви і Раку дуже просто приходить до порозуміння, бо живуть вони на одній емоційної частоті. Кожному з партнерів відводиться своє вагоме місце, шановане другою половинкою.
 • Великі суперечності і невідповідності очікують пару Діва – Лев. Їхні стосунки – справжні випробування для кожного зі знаків, марна трата часу і сил в спробі добитися рівноправності і підпорядкування своїм вимогам.
 • Представники знаків Діва – Діва, відрізняються однаковим характером. А вираз «однакові заряди відштовхуються» підходить до опису цих відносин як не можна краще. Бажання довести партнерові свою перевагу губить найбільш перспективні пари.
 • У союзі з безпосередніми Вагами, чоловік Діва відкриє для себе світ гармонії, пристрасті та кохання. Вони зможуть прожити життя, сповнене радістю і турботою, якщо чоловік навчиться справлятися з емоціями своєї партнерки.
 • Відносини в парі Скорпіон – Діва будуть побудовані на бажання жінки приручити відповідального чоловіка. Такий шлюб – просто знахідка для Скорпіонів, які бажають зробити кар'єру і досягти становища в суспільстві.
 • Жінка Стрілець стане таємницею, яку чоловік захоче розгадати у що б то не стало. Її впевненість, самобутність, принциповість притягне його, як магніт, і він вже не зможе жити без нестримних ідей своєї партнерки.
 • З першого погляду може здатися, що Козеріг і Діва просто кармічні близнюки. Але насправді досягти взаєморозуміння цій парі буде ой як непросто.
 • Відносини з Водолієм будуть наповнені романтикою і враженнями. Це одна з небагатьох пар, якій вдається зберегти пристрасть на довгі роки.
 • Спілкування з Рибами принесе користь для обох знаків, надаючи грунт для реалізації амбіцій, здібностей і талантів. Переваги такого союзу видно неозброєним оком, партнери зможуть реалізувати всі свої бажання та мрії.

Астральний знак Діви живе у своєму вигаданому світі, відрізняється винахідливістю, незаперечними талантами, здатність самовдосконалюватися і розвиватися. Це досконала характеристика вірних мужів, люблячих батьків. Благополуччя близьких – той фактор, який завжди залишиться для Діви–Бика первинним, а іншого він добивається своєю посильною працею.

Ще більше про чоловіка Діві дивіться у відео нижче.