Характеристика жінки Риби, народженої в рік Змії

Змія зазвичай вважається темним, підступним, хитрим і безжальним істотою, але насправді вона також є символом мудрості. Як в західних країнах, так і в Китаї існує безліч легенд про це плазун. Риби, народжені в рік Змії – добре освічені, порядні, розумні з прекрасним почуттям гумору жінки. Вони можуть бути чудовими художниками, політичними лідерами, а також великими мислителями.

Характеристика

Це дівчата, які демонструють такі риси характеру, як порядність, витонченість, красномовність. Більшу частину часу вони виглядають скромними, але насправді повні ентузіазму. Народжені в рік Змії Риби романтичні, порядні, будь-яка людина відчуває себе комфортно і спокійно в спілкуванні з ними.

Вони рідко сердяться, бо звикли двічі подумати, перш ніж накинутися на людину, і в цьому полягає перевага їх характеру. Представниці прекрасної статі обдаровані неординарним мисленням, у них завжди чітко поставлені цілі і плани щодо кар'єри і майбутнього.

Жінки цього знаку звикли діяти методично, домагаючись мети крок за кроком. Стикаючись із проблемами, вони залишаються спокійними і раціональними, їх уроджена проникливість змушує тверезо оцінити шанси. Риби-Змії сповнені рішучості зробити задумане, і сперечатися з ними марно.

Серед слабких рис характеру можна виділити:

  • підозрілість;
  • лінь;
  • скупість.

Риби, народжені в рік Змії, не будуть показувати свою слабку сторону іншим, тому у них не так багато справжніх друзів. Вони трохи скупі і підозрілі, що змушує інших триматися подалі.

Іноді жінки надто цікаві, запитують про особисті справи друзів і знайомих, люблять пліткувати і навіть створюють чутки. Лінь – це ще одна слабкість: хоча амбіцій для досягнення мети достатньо, Змії не завжди можуть бути досить наполегливими, щоб реалізувати плани. Такі дівчата дуже ревниві, не люблять тих, хто краще ніж вони, тому заздрісні, при цьому пані цього зодіакального поєднання не стануть мучити себе і самовдосконалюватися.

Який чоловік їй потрібен?

Чоловік повинен бути терплячим і не приймати близько до серця постійні жарти з боку цієї представниці прекрасної статі. Не завжди буде зрозуміло, серйозно вона каже чи жартує.

Хлопець повинен бути спокійним і не провокувати її, тоді вона відчує впевненість і теж стане більш спокійною.

Зайва метушливість у Змії більше від невпевненості в собі, її потрібно допомагати подолати.

Поведінка в любові і відносинах

Змії прагнуть до пристрасної любові, але не завжди отримують. Вони романтичні і ласкаві, але в пошуках партнера можуть стати нав'язливими, надокучливими. Швидше просто знайти коханця на пару ночей, оскільки саме стільки можливо витримати цю жінку.

Ці дами бувають занадто суворими до свого партнера і нерідко залишаються одні на все життя, навіть побувавши в шлюбі і народивши дитину. Закохані жінки Риби-Змії відверті і прямолінійні, а це подобається не всім чоловікам, оскільки дівчина втрачає почуття міри і починає вести себе зухвало. Якщо впораються з необхідністю залишити більше особистого простору для іншого партнера, стосунки будуть тривалими.

Кар'єра і ставлення до грошей

В роботі представниці цього зодіакального поєднання відповідальні, з творчим підходом до виконання поставленого завдання. Люблять думати, сміливо зустрічають проблеми, намагаються їх вирішити, а не відступати. Володіючи сильним почуттям відповідальності, здатні справлятися з будь-якими труднощами. Можуть похвалитися хорошою пам'яттю, тому завжди пам'ятають імена клієнтів і важливі події.

Ніколи не упустять шанс отримати підвищення. За життя прагнуть бути лідерами, хороші виконавці, що дозволяє добиватися непоганих успіхів. Не завжди розсудливо вкладають гроші.

Вони народжуються творчими особистостями, тому офісна робота їм не підходить, так що повинні знайти місце, де можуть використовувати вроджені таланти та інтелект. Для них підходять професії, пов'язані з мисленням та творчістю, такі як модельєр, садівник, педагог, диригент, письменник, композитор і журналіст.

Успіх найчастіше стоїть на боці цих дивовижних жінок, народжених у рік Змії. Кар'єра або бізнес плавно розвиваються за рахунок друзів. Їх рідко турбує нестача грошей, хоча витрачатися вони люблять.

Спосіб життя такої дівчини змінюється, як тільки та виходить заміж. Щоб зберегти стабільність у фінансовій сфері, від них потрібно скоротити непотрібні витрати і зробити довгострокові інвестиції.

Якщо зможуть подолати скупість, то і друзів навколо буде більше.

Сумісність

Найкраща сумісність буде у Змії з чоловіком, народженим в рік Дракона і Півня, дуже погано вона сходиться зі Свинями, Тиграми, Кроликами, Вівцями і Зміями.

Дракон і Півень володіють саме тими якостями, які так необхідні занадто метушливої Рибі. Вони розважливі, приймають рішення виважено. Стабільність і тиша сімейній гавані — головне, що буде цінувати дівчина в партнері, натомість вона подарує ревнощі, хазяйновитість, любов і ласку.

Детальніше про жінку Рибі ви дізнаєтесь із наступного відео.