Калланетика: що це таке? Калланетика для початківців: схуднення, вправи для ніг, стегон, спини, від целюліту, протипоказання, відгуки, до і після. Скільки спалюється калорій при занятті калланетик, скільки разів на тиждень потрібно займатися?

Оля,18 років: Вважаю, що краса тіла дуже важлива в образі кожної дівчини, тому проводжу багато часу в спортивних залах на тренуваннях. Нещодавно я захопилася калланетик. Самі заняття мені дуже цікаві, а після них залишаються дуже приємні відчуття.

Світлана, 35 років: Займаюся калланетик по урокам Тетяни Рогатиною вже рік. За цей час схудла на 20 кг. При цьому в харчуванні себе не обмежую.

Калланетика — ключ до здоров'я і красу

Калланетика стала дуже популярною в сучасному фітнесі. Вона підходить тим, хто не може відвідувати спортзал. Додаткового спортивного інвентарю вона не вимагає.

Цей комплекс вправ допоможе позбавитися від зайвої ваги і привести в порядок тіло, а також поліпшити стан здоров'я.

Відео: Калланетика — комплекс вправРозкішна фігура і відмінне здоров'я стануть нагородою тим, хто обере для себе калланетику. Унікальна методика дозволяє досягти поставлених цілей в максимально короткі терміни.

Зміст

Як серед початківців, так і серед досвідчених спортсменів особливою популярністю користується калланетика. Інтерес до цієї галузі фітнесу не випадковий, адже виконуючи вправи каланетики, можна одночасно оздоровити організм і поліпшити фігуру.

Що таке калланетика в фітнесі?

Калланетика – новий напрям у фітнесі, розробником якого стала американський тренер Кэллан Пінкні.

Вправи нагадують йогу, але мають свої особливості. Автор цього комплексу вправ ставила перед собою мету позбутися від болю в суглобах і спині, тому така методика допоможе хворим на остеохондроз.

Калланетика допоможе позбавитися від болю в спині

Бодіфлекс, пілатес і калланетика: в чому відмінність, що краще, що ефективніше?

Бодіфлекс — це комплекс вправ, який заснований на правильному диханні. Творці методики стверджують, що при правильному розподілі кисню можна підвищити ефективність рухів.

Спалювання калорій відбувається швидше. В основі – прискорене аеробне дихання. Кисень покращує обмін речовин, кровообіг.

Основа методики пілатесузв'язок свідомості і тіла. Джозеф Пілатес стверджував, що вправи стають найбільш ефективними, якщо досягти повної сконцентрованості на виконуваному дії.

Кожен рух має бути усвідомлено. Комплекс, так само як і бодіфлекс, включає правильне ритмічне дихання.

Джерелом енергії, за допомогою якої виконуються вправи, є прес і м'язи живота.

Калланетика в свою чергу передбачає виконання статичних розтягуючих вправ, які при своїй зовнішній простоті, є досить складними і потребують фізичної підготовки.

Калланетика — це комплекс розтягуючих вправ

ВАЖЛИВО: Ці три види фітнес-комплексів різняться особливостями виконання вправ, підходами до їх розуміння. Важко оцінити, яка з цих методик більш ефективна. Необхідно самостійно підібрати той вид, який вам більше підходить.

Калланетика: скільки разів на тиждень займатися?

Сама авторка методики рекомендувала початківцям займатися 3 рази на тиждень по одній годині. Пізніше можна скоротити кількість тренувань до 1 на тиждень.

ВАЖЛИВО: Одне заняття може тривати годину, а може бути розбите на кілька занять по 15-20 хвилин.

Займатися калланетик можна у групі або поодинці

Калланетика: протипоказання

Калланетика передбачає дуже серйозне навантаження для всіх видів м'язів, тому підходить далеко не для всіх.

Незважаючи на те, що створюється видимість легкої тренування, людині, який раніше не займався спортом, виконати їх буде важко.

ВАЖЛИВО: Необхідно звернути увагу на хронічні захворювання, при яких не варто займатися таким видом спорту, а саме: астма, серцево-судинні захворювання. Якщо ви перенесли операцію або важку хворобу, обов'язково проконсультуйтеся з лікарем перед початком занять.

Вікових рамок для зайняття таким видом фітнесу немає.

Калланетика для схуднення, вправи для початківців: для ніг, стегон, спини, від целюліту

Комплекс 29 вправ допоможе вдосконалити фігуру і скорегувати проблемні зони.

Цей вид занять підходить тим, хто не може відвідувати зал, так як не вимагає ніякого спеціального обладнання. Під час статичного навантаження прискорюється обмін речовин.

Спалюються калорії, при цьому задіяні всі групи м'язів. В результаті вправ м'язова маса не збільшується, а їх стан і працездатність поліпшуються. Результат видно вже через два тижні після початку занять.

Регулярні заняття калланетик призводять до зниження ваги

Приклад простих вправ для початківців:

  1. Сядьте на підлогу, зігніть ноги в колінах і підніміть їх на 45 градусів над підлогою. Корпус піднято також на 45 градусів від підлоги. Випряміть праву ногу. Затримайтеся в цьому положенні. Потім змініть ногу.
  2. Ноги на 45 градусів від підлоги, зігнуті в колінах, руки розведені в сторони, корпус на 45 градусів від підлоги, затримайтеся в цьому положенні.
  3. Спина і поперек притиснуті до підлоги, ноги на 45 градусів від підлоги, випрямлені, голова трохи притиснута до грудей. Затрималися.
  4. Лягайте на живіт, руки витягнуті вперед і підняті вгору, піднімаємо праву ногу, затримуємося в положенні, міняємо ногу.

Без підготовки зробити всі вправи з комплексу каланетики буде неможливо, але зневірятися не варто, все приходить з часом.

Калланетика: статичні вправи

Калланетика не включає складні та ритмічні навантаження. Вона заснована на статичному напрузі всіх груп м'язів. Як і в йозі вправи засновані на статиці м'язів і їх розтяжці.

ВАЖЛИВО: Навантаженні схильні навіть глибокі м'язи, тому методика має високу ефективність.

Калланетика: до і після

Калланетка – діюча техніка. Після 14 днів занять результати вже видно.

Зменшуються сантиметри на талії, йде живіт, ноги стають більш витонченими. Методика допоможе скинути, за умови постійних вправ, близько 10-20 кг за 3-6 місяців.

За умови регулярних занять калланетик, результати будуть помітні вже через кілька тижнів

ВАЖЛИВО: Необхідно поєднувати заняття з правильним харчуванням. Результати звичайно залежать і від фізіологічних особливостей вашого організму, віку.

Калланетика для вагітних

Займатися калланетик під час вагітності не заборонено. Однак, потрібно дозувати навантаження в залежності від фізичного стану і строку вагітності.

У третьому триместрі варто полегшити заняття. Майбутнім мамам не варто поспішати і намагатися все виконати. Перед початком занять необхідно проконсультуватися у лікаря.

ВАЖЛИВО: Якщо протипоказань немає, вагітній краще уточнити у тренера, які саме вправи потрібно виконувати і з якою інтенсивністю.

Вагітність не є протипоказанням до занять калланетик

Калланетика після кесаревого

Після кесаревого розтину калланетик займатися не можна. Шви обов'язково повинні затягнутися. Потрібно дати організму «прийти до тями».

Під час статичних вправ будуть напружуватися всі групи м'язів, що може призвести до ускладнень після операції. Після того, як шви заживуть, слід отримати дозвіл від лікаря на продовження занять.

Калланетика після кесаревого допустиме тільки з дозволу лікаря

Калланетика з Тетяною Рогатиною: комплекс вправ

Уроки Тетяни Рогатиною доступні і зрозумілі для початківців. Відео-заняття супроводжується поясненням кожного руху. Її комплекс включає тренування під назвою «Ефективне схуднення». Заняття складається з трьох частин: розминки, основної частини та завершальні вправи.

Відео: Калланетика

Калланетика з Катериною Рыковой: комплекс вправ

Відеокурс занять з Катериною Рыковой дозволить зменшити вагу, скорегувати проблемні зони, поліпшити загальний стан організму.

Методика орієнтована на тих, хто займається самостійно вдома. Вона заснована на калланетике Кэллан Пінкней з деякими змінами. Заняття триває близько однієї години, може бути розбите на кілька більш коротких занять.

Відео: Калланетика в процесі

Калланетика з Інгою Дубоделовой: комплекс вправ

Позбутися від задишки, зайвої ваги, болю в суглобах допоможе курс занять з Інгою Дубоделовой. Комплекс зручний для самостійного вивчення.

Кожна вправа коментується автором. Рухи виконуються з дотриманням правильного дихання.

Комплекси спеціальних вправ по калланетике допоможуть швидко скинути зайву вагу

Калланетика з Каллан Пінкней: комплекс вправ

Каллан Пінкней – засновниця цього напряму у фітнесі. Саме вона розробила систему вправ, які ми тепер називаємо її честь калланетик.

Комплекс поєднує в собі гімнастичні вправи, розтягують м'язи, а також систему правильного дихання. Кожна вправа несе статичне навантаження, що сприяють поліпшенню кровообігу і прискоренню обміну речовин. За рахунок такої методики і відбувається швидке спалювання зайвої ваги.

Калланетика: скільки спалюється калорій?

Калланетика – це комплекс, при якому м'язова маса не збільшується. Зате зникає ненависний жир.

ВАЖЛИВО: Близько 310 кКал можна спалити за одну годину тренувань.

Година занять калланетик допомагає позбутися від більш ніж 300 кКал

Калланетика: відгуки

Ірина, 28 років: Після пологів я поправилася на 15 кг. Дієти і заняття на тренажері не рятували, вага стояв на місці. Я зважилася на відчайдушний крок — прийом таблеток для схуднення. Після тижневого «лікування» я схудла на 5 кг, але моє здоров'я помітно погіршився: з'явилися головні болі, слабкість і безсоння, початок «колоти» серце. Я кинула таблетки і вже через місяць поправилася на 8 кг. Із стану страшної депресії мене вивела подруга, яка порадила почати займатися калланетик. За кілька занять я втягнулася, а коли помітила, що тіло «підтягнуто» і постройнело, я зважилася встати на ваги. Виявилося, вага почав йти. Моїй радості не було меж. Я продовжила заняття з ще більшим ентузіазмом. В результаті за півроку я скинула не тільки зайві кілограми і підкачала тіло, але і поліпшила здоров'я.

Оля,18 років: Вважаю, що краса тіла дуже важлива в образі кожної дівчини, тому проводжу багато часу в спортивних залах на тренуваннях. Нещодавно я захопилася калланетик. Самі заняття мені дуже цікаві, а після них залишаються дуже приємні відчуття.

Світлана, 35 років: Займаюся калланетик по урокам Тетяни Рогатиною вже рік. За цей час схудла на 20 кг. При цьому в харчуванні себе не обмежую.

Калланетика — ключ до здоров'я і красу

Калланетика стала дуже популярною в сучасному фітнесі. Вона підходить тим, хто не може відвідувати спортзал. Додаткового спортивного інвентарю вона не вимагає.

Цей комплекс вправ допоможе позбавитися від зайвої ваги і привести в порядок тіло, а також поліпшити стан здоров'я.

Відео: Калланетика — комплекс вправ