Дієта Макдугалла: самовиліковування при дієті на крохмалі

Дієта Макдугалла передбачає прийом крохмаловмісних продуктів. Давайте докладніше розглянемо її.

Численні дослідження в області дієтології рекомендують переглянути свою позицію до їжі, яка містить крохмаль.

Дієта, яка передбачає прийом їжі, що містить крохмаль, винайшов і детально описав відомий лікар-дієтолог Джон Макдугалл, у своїй книзі про дієту «Енергія крохмалю». Там докладно представлені слабкості сучасного індивіда в їжі, інструкція правильного переходу на крохмальну дієту, рецепти смачних і в той же час корисних страв.

Дієта Макдугалла: що показує наше ДНК?

Дієта Макдугалла грунтується на виключенні страв з м'яса, а також молочних продуктів. Заміною цьому будуть цільнозернові крупи, бобові, свіжі овочі і фрукти. Дієта грунтується на здоровому харчуванні, що позначається на відмінному самопочуття, поліпшення стану шкіри, втрати ваги.

Вже давно доведено, що основа харчування, як у людини, так і у приматів — це рослинна їжа. Згідно нашим анатомічним та фізіологічним показникам, це просто необхідно. Давно відомо, що людина походить від мавпи, а саме — шимпанзе, яка їсть тільки рослинну їжу. Вони їдять фрукти, горіхи, насіння рослин, квіти, а також кору дерев.

Крохмалевмісні

Біологи провели генетичне тестування, які показали, що будь-який індивід буде розвиватися краще, якщо в його їжі присутній крохмаль.

У людей і У мавп ДНК зовсім ідентичні. Відмінність лише в тому, що шимпанзе зовсім не здатні перетравлювати велику кількість крохмалю, ніж організм людини. Ця здатність організму людини дозволяє нам, з потужністю крохмалю підживлюватися енергією. Енергія потрібна нам, щоб виживати не тільки в теплих країнах, але і в досить холодному кліматі.

Дієта Макдугалла: крохмаль – замінник м'яса

Щоб вижити, людина повинна відчувати голод. Його неможливо обдурити, відійшовши від збідненого столу, з'ївши півпорції, підраховуючи калорійність кожної страви. Ходить думка, що коли ви намагаєтеся скинути вагу, то калорії скрізь однакові. Але це лише припущення, на самій справі це ставитися до насичення і акумуляції жиру. За виробництво палива відповідають калорії. Всі продукти, які містять крохмаль повинні бути багаті на вуглеводи, а також харчові волокна, але в малій кількості містити жири.

  • Коли ви відчуваєте, що шлунок наповнився — це означає, що організм наситився. На відміну від сирів (4 Ккал на 1 г), м'ясних продуктів (4 Ккал – 1 г), вершкового масла (9 Ккал – 1 г) крохмалі дуже низькокалорійні (близько 1 Ккал – 1 г).
  • Лише маленьке їх кількість здатна вгамувати апетит. Відчуття ситості повніше, ніж ви з'їсте багато їжі, яка не містять крохмаль. Вживання вуглеводів дає відчуття ситості на довгий час, на відміну від жирів, які мають короткочасний результат.
  • Іншими словами, з'ївши в обідній час крохмалисту їжу, ви до вечора не відчуєте голод, на відміну від їжі насиченою жирами. Через 1-2 години вам хочеться перекусити.

Якщо ви переїдете крохмалевмісні продукти, то це ні як не вплине на ваш вагу. Існує міф про те, що цукор, який знаходиться в крохмалі, здатний відкладатися на всіх ділянках тіла. Однак згідно з дослідженнями вчених, — це брехня .

Харчування

Після вживання їжі відповідно диеты Макдугалла, всі складні вуглеводи розщеплюються і переходять на цукор, який простий по своїй структурі. Прості вуглеводи всмоктуються. Навіть якщо у вас надлишок вуглеводів, вони не переходять в жир, а організм їм запасається, а потім витрачає при фізичній активності. Навіть сама елементарна піша прогулянка, рух при читанні книги допомагає спалювати ці вуглеводи.

Ще один міф – вуглеводи, які ми вживаємо, переходять в жир і постійно накопичуються. Однак навіть якщо ви їсте мало продуктів, що містять вуглеводи, то вони все одно трохи накопичуються в організмі. Але жири бувають не тільки рослинного, але й тваринного походження, тому по-різному реагують на організм.

Дослідження, які проводилися на круїзному лайнері серед пасажирів, довели це. Вони харчувалися по системі «шведський стіл», куди включалося все — і солодке і жирне. В результаті у людей утворилася жировий прошарок, вони набрали вагу. Причиною всього цього було вживання жирів.

Відмовитися від жирів

Заряд енергії, який ви отримуєте при вживанні крохмалів, допоможе вам бути активними на протязі всього дня і при цьому позбавитися від жирових відкладень. Про всі секрети вуглеводів знають досвідчені спортсмени, яким так потрібна енергія не тільки на тренуваннях, але й на змаганнях.

  • Посилюється кровообіг, так як кров починає швидше пересуватися по судинах.
  • Поліпшується колір обличчя і стан шкіри.
  • Дієта Макдугалла, заснована на крохмалі, допоможе забути про косметолога, так як особа буде чистим, без блиску, вугрової висипки і акне. Людям, які страждають артритом, дієта допоможе збільшити рухову активність і позбавить від болю в суглобах.

Самовиліковування при Дієті Макдугалла

На даному етапі людство перебуває під загрозою вимирання, і в більшості випадків всьому виною ожиріння, хвороби серця, а також рак. Всі ці хвороби викликані неправильним харчуванням, яке засновано на вживанні м'яса, молочних продуктів. Тим, хто хоче подолати чи запобігти хворобі варто перейти на вживання крохмалистої їжі, овочів і фруктів.

Хвороби від неправильного харчування

З допомогою крохмалів, організм буде природно підтримуватися і, звичайно ж, відновлюватися. Продукти, що містять крохмаль, не містять такого шкідливого і небезпечного холестерину, який існує в їжі насиченою жирами. Вам не доведеться витрачати здоров'я і енергію на виведення токсинів і важких металів з організму.

Відео: Енергія крохмалю