Характеристика жінки Лева, народженої в рік Півня

Жінка Лев, народжений у рік Півня – неординарна особистість. Вона амбітна, розважлива і цілеспрямована. За рахунок цих якостей дівчина швидко приймає правильні рішення у складній ситуації. Однак в житті їй нечасто везе, з-за чого можливі проблеми як в особистому житті, так і в кар'єрі.

Характеристика жінки Лева-Півня

Дівчина, народжена в рік Півня, відрізняється наполегливістю. Якщо вона задумала щось, для неї не буде перешкод до здійснення планів. Ця жінка буде буквально змітати все на своєму шляху, поки не досягне бажаної мети. Основні якості характеру, якими володіє особистість цього тандему:

  • відкритість;
  • прямолінійність;
  • завзятість;
  • схильність до співчуття і благородию.

Півень-Лев любить давати поради, але сам рідко коли прислухається до думки оточуючих. Така особистість має марнославством. Вона завжди і скрізь прагне бути у всьому першою. «Епізодичні ролі не для неї.

У будь-якому суспільстві дівчина бажає стати душею компанії і завоювати загальне визнання і повагу.

Жінка Лев-Півень володіє величезною енергетикою і силою волі, що надає авторитарність її характером. Вона часто проявляє надмірну ініціативу, яка не подобається оточуючим. Така уперта дівчина, з-за чого буде завжди наполягати на правді», не сприймаючи критику.

Незважаючи на грізність характеру, жінка Півень-Лев відрізняється добротою і сострадательностью. Вона може щиро порадіти за іншої людини або до глибини душі поспівчувати його горю. Така жінка вміє робити добро іншим безкорисливо. З-за цієї особливості людей, які належать до союзу Півень-Лев, нерідко стають волонтерами чи соціальними працівниками.

Поведінка в любові і відносинах

Дівчина Півень, що належить до знаку Зодіаку Лев, поєднує гнучкість розуму і зовнішнє природне чарівність. Завдяки харизмі і оптимістичного настрою у представниць цього тандему багато шанувальників. Кавалери цінують у таких жінок як природну зовнішню, так і внутрішню красу. Вони вміють легко і невимушено спілкуватися, зачаровувати співрозмовника широкими інтелектуальними здібностями і незалежністю.

Але з величезної кількості шанувальників їм деколи буває складно вибрати гідного чоловіка.

Лев-Півень може спілкуватися з хлопцями будь-якого соціального рівня та достатку, але при цьому дівчина не розглядає в якості другої половини звичайного чоловіка середнього розуму і достатку. Все життя жінка перебуває в пошуках солідного партнера, що має фінансову незалежність і необмежений інтелект.

Якщо на життєвому шляху цієї жінки з'явиться чоловік, що відповідає її вимогам, вона не стане відразу ж занурюватися у відносини. Лев-Півень буде довго придивлятися до можливого обранцеві, аналізувати вигоди і перспективи союзу і визначати сумісність. Якщо результати такої перевірки виявляться позитивними, вона дасть чоловікові шанс на побудову союзу.

Ставлення до сім'ї

Як правило, жінка Півень-Лев вступає в шлюб вже в зрілому віці. Причиною цього стає її ретельний відбір, який рідко хто проходить. В основному жінки виходять заміж з розрахунку. Вони шукають чоловіка, який у майбутньому зміг би стати діловим партнером і допоміг реалізуватися в житті.

В шлюбі дівчина Лев-Півень віддана і вірна. Вона ніколи не стане розкидатися відносинами з-за коротким захопленості. Для неї набагато важливіше твердо стояти на ногах поруч з чоловіком, з яким дівчина впевнена в завтрашньому дні. Якщо жінка в сім'ї навчиться проявляти м'якість і прихильність, перестане жорстко відстоювати свої позиції, не прислухаючись до свого партнера, вона зможе створити міцну і дружну сім'ю.

Жінка Лев-Півень – прекрасна господиня, чудова мати. Навколо себе ця натура створює комфорт і затишну обстановку. Своїм дітям вона приділяє багато любові та уваги для їх повноцінного розвитку.

Кар'єра і гроші

Жінка Лев-Півень не терпить порад, рекомендацій і настанов, тому їй дуже важко підкорятися вищестоящим людям. З-за цього нею часто робляться спроби організувати свою справу, де саме вона буде начальницею. Завдяки рішучості, розвиненим організаторським здібностям, цілеспрямованості і яскраво вираженими якостями лідера, жінка зможе стати успішною бізнес-леді і завоювати вдячність підлеглих.

Старанність і працьовитість дозволяють Леву-Півневі рано досягти успіху у фінансових справах, але гроші практично ніколи не дістаються йому легко. Жінка всього добивається сама, завдяки тому, що з дня на день може працювати не покладаючи рук. Представниця тандему Півень-Лев знає ціну чесно заробленим грошам. Вона ніколи не буде бездумно витрачати гроші направо і наліво. Навпаки, кожна її покупка заздалегідь планується й обмірковується.

Любовна сумісність

Щоб шлюб жінки Лева-Півня став щасливим, їй потрібно звернути увагу на чоловіків, народжених у рік Змії, Півня або Дракона. Саме з одним із цих чоловіків сімейний союз обіцяє бути щасливим. В шлюбі партнери будуть поважати інтереси один одного. В такому партнерстві подружжя зможуть розкрити свої найкращі риси: вірність, чесність, відданість, доброзичливість, відкритість. Для розвитку відносин обидва партнери будуть йти назустріч один одному, намагаючись вирішувати виникаючі проблеми мирно, шляхом переговорів.

Жінка Лев-Півень має середню сумісність з Пацюком і Биком. Партнерство цих знаків не можна назвати ідеальним, але якщо вони будуть прислухатися до думки іншого і не намагатися нав'язувати свою правду, можна розраховувати на вдалий шлюб.

Звичайно, щоб ці люди прожили разом все життя, їм доведеться докласти чимало зусиль і щоденно працювати над розвитком відносин.

Сама невдала сумісність жінки Півня визнана астрологами з чоловіком Кроликом, Конем, Козою, Мавпою. Такі союзи нерідко зустрічаються в житті, але, на жаль, більшість з них швидко руйнується. Ці партнерства приречені на провал в першу чергу з-за різних темпераментів знаків. Різні погляди на життя будуть породжувати нерозуміння, що призведе до постійних сварок і взаємних образ. Якщо жінка, народжена в рік Півня, мріє створити міцні і надійні відносини, їй рекомендується прислухатися до порад астрологів і уникати партнерства з несумісними знаками.

Детальніше про жінку Леві ви дізнаєтесь із наступного відео.