Союз Лева і Скорпіона: сумісність в любові і дружбі

Два сильних знака з очевидними лідерськими задатками. Агресивні хижаки, кігтями і жалом отвоевывающие провідні позиції і відстоюють свої інтереси. Лев – гордий полководець, подорожує по життю з переможною грацією. Скорпіон – зрадлива богиня відплати з волі самих зірок. Погляду з боку відразу стає зрозуміло, кому в цій парі відведена роль полководця. Навіть у самого Лева, владного по натурі, не виникне сумнівів у своїй першості, але на цьому він і погорить... Так як у Скорпіона в жіночому обличчі на самолюбстві не грають. З нею можна не сумніватися лише в одному: своє отруйне жало вона застосує проти будь-якого, хто це самолюбство зачепить.

Жінка, народжена під знаком Скорпіона, всіма своїми вчинками доводити вогненному Лева, що той не владний над нею. Щастя в такому союзі залежить від мудрості Лева. Тільки йому в цьому союзі дано обходити гострі кути і солодко брехати в ім'я спільного майбутнього.

У свою чергу, Скорпіон відмовчується під своїм глухим панциром відчуженості або встромляє, як жало, колючі слова прямо в душу партнера. Льву допоможе саме дипломатичність, так як пригнічувати жіночу агресію чоловічий – абсолютно програшна стратегія.

А Скорпіону потрібно пам'ятати, як величні Леви схильні до лестощів. Ніщо так не ранить його гордовиту душу, як байдуже ставлення до улюбленої його успіхам. Якщо чергова перемога в ім'я неї не буде оцінена по заслугах, Лев знову переможе, але насолодитися тріумфом вже з іншого.

Характеристика знаків зодіаку

Чоловік Лев

Чоловік Лев народжений в період з 23 липня по 23 серпня. У нього по-літньому жаркий темперамент і море чарівності. Представник річного знака гороскопа знає їм ціну і з задоволенням виставляє напоказ. Чим більше захоплених очей навколо, тим сильніше тішиться марнославний Лев.

Спочатку готовий кинутися у відносини, тому залучити його «на живця» не складе праці. Захоплений шепіт за вечерею при свічках, обожнювання у погляді – і грізний звір стає схожий на ласкавого кошеня. Любов він стане проявляти бурхливо, не скупився на подарунки і букети, влаштовуючи сюрпризи і пристрасні визнання. Але у романа з Левом є і зворотна сторона медалі – надзвичайна ревнощі. Його партнерка повинна належати йому цілком. Лев сам бажає вирішувати, як їй виглядати, з ким спілкуватися і чим займатися. Допити з пристрастю торкнуться навіть елементарних часових проміжків. Якщо, йдучи, йому повідомили, що повернуться через годину, то затримка навіть на 10 хвилин буде піддана допитливому поминутному аналізу. Контролю піддадуться всі думки обраниці, і навіть її задумливі погляди вдалину.

Сімейне життя з Левом – шлях по трояндам, супроводжуваний божественним ароматом і біль від гострих шипів.

Чоловік Лев не дасть супутниці займатися власною професійною кар'єрою. Замість цього, чоловік віддасть перевагу втягнути її в залежність і підкорить щедрими подарунками. Мудра дружина Лева прийме покірний вигляд і ласкою утримає главу сім'ї у прайді. Йому не захочеться на полювання, якщо поруч своя муркотів кішечка.

Абсолютно всі чоловіки Леви господарські й умілі. Лагодження усього непрацюючого по плечу людям, народженим під знаком Лева. Ремонтні роботи йому в радість, а не в тягар.

Чоловіки, народжені в цей спекотний період, відрізняються вразливою натурою. Вони справжні естети і цінителі всього прекрасного. До жіночої краси це відноситься повною мірою. Але одружуються Леви найчастіше на жінок з нижчих соціальних верств. Навмисно розраховуючи, що дружина буде вдячна за цей вибір все життя.

Потомство Леви давати не поспішають. Зазвичай мають невеликі сім'ї, обмежуючись однією дитиною. Відхід у іншу сім'ю також властивий пристрасним і захоплюються Левам. Зате діти таких батьків просто обожнюють і пробачають їм частку неуваги і якісь образи.

Жінка Скорпіон

Скорпіони з'являються на світ у період з 23 жовтня по 21 листопада. Такі жінки незвичайно привабливі від природи. Вони повсюдно знаходяться в оточенні шанувальників. Навіть не відрізняючись особливою красою, приваблюють чоловіків, як нектар – бджіл. Багато представниць цього осіннього знаку Зодіаку прославилися в політичній сфері завдяки власному розуму і харизмі. Таких прийнято називати фатальними жінками.

При абсолютно неідеальної зовнішності жінка Скорпіон спокуслива і сексуальна. Вона гордо підкреслює свою жіночність манерами і нарядами. Більшість жінок, неодноразово лідирують у рейтингах найсексуальніших красунь світу, з'явилися на світ під знаком Скорпіона.

У сексі у них немає табу і рамками. Вони ризиковані, розкуті і готові експериментувати. А ось домашнє господарство Скорпіонам малоцікаво. Для рутинного побуту вони дуже амбітні.

Сміливість і ділова хватка веде їх до вершин кар'єри, прагнення до влади не залишається просто метою. Нерідко жінки цього знака роблять у роботі такі успіхи, що чоловікам залишається тільки кусати лікті і займати другі позиції.

Парою жінці Скорпіону буде тільки такий чоловік, якого помітно на тлі інших шанувальників. Вона потребує сильного, розумного і цілеспрямованого партнері. Лев склав би їй гідне обрамлення. До того ж такі жінки здатні бути відданими всією душею у відповідь на любов до себе. Люблять лестощі власники Леви оцінять це по достоїнству.

Але як сильно Скорпіони вміють любити, також здатні і палко ненавидіти. За зраду вони неодмінно помстяться. Образ цей мстивий знак не забуває нікому і ніколи.

Володіючи особливою пристрасністю, жінка Скорпіон демонструє її обраним. Вона ховає справжні емоції за удаваною холодністю і емоційно відкривається тільки тоді, коли починає довіряти людям. А її завоювати довіру не так просто.

Поведінка в дружбі

Дружнє спілкування для Лева і Скорпіона – цікаве підприємство, виявляється міцним і насиченим і довірчим. Природно, не виключені взаємні докори і зіткнення амбіцій, але, здолавши всі, ці два знаки стануть самими кращими друзями. Одне одного вони багато чому навчаться та завдяки взаємній підтримці зростуть духовно.

Друзі Лев і Скорпіон приходять на допомогу за першим покликом, мають спільні цілі та інтереси. І Лева і Скорпіона відрізняє холоднокровність і самовпевненість і в початковій стадії дружби вони вступають в боротьбу за першість. Але, якщо постаратися проявляти лояльність і бути більш гнучкими, дружба переможе.

Як друг Скорпіон – вірний і люблячий. Лев неодмінно зрозуміє це, головне, щоб вчасно. Скорпіон рідко помиляється, зокрема, у відносинах з людьми. На рівні інтуїції він тонко відчуває, кого наблизити до серця, а кого – вигнати геть з свого життя. Він не визнає середнього, вважаючи за краще ділити все на «чорне» і «біле». Чи ненависть, чи любов. Ніяких півтонів.

Скорпіон не вважає за потрібне демонструвати бажання керувати, а для Лева це принципово і він цього не приховує. Тільки терпінням та стриманістю вони досягнуть гармонії у відносинах і прийдуть до розуміння.

Сумісність у любовних стосунках

У коханні хлопець Лев і дівчина Скорпіон знову перетворюються в борців за лідерство. Сильну і впевнену Скорпионшу відразу зажадає підкорити хоробрий мисливець Лев. Іскри між ними виникають відразу, так само як зв'язок на тілесному і духовному рівні.

Ці двоє звикли йти до цілі і домагатися її і ця якість у них сильніше, ніж у інших знаків Зодіаку. Вони потребують любові і самі вміють любити. Розвинена фантазія Скорпіона стане в нагоді їм в інтимній сфері, незважаючи на те, що Льва більше може залучити прояв турботи і уваги.

Союз Лева і Скорпіона неоднозначний. Останній може скористатися жалом в будь-який момент. Йому притаманна мстивість і злопам'ятність. Але Льву ніхто не страшний. Бути обережним зі Скорпіоном він не вважає за потрібне, так як про свої наміри звик заявляти безпосередньо.

Кредо Лева: гордість, відвага, власна правота. Скорпіон ж вимагає шанобливого ставлення до себе. А Лев поважає, тільки якщо закоханий всім серцем. Льву підходить Скорпіон для гармонійного та щасливого життя. Але для цього їм обом слід навчитися слухати, а не диктувати свою точку зору. Сумісність Лева і Скорпіона дуже ймовірна за умови, що вони будуть ділитися найкращим один з одним. Темперамент Левиці також може залучити шанувальника Скорпіона. Хлопець, народжений в листопаді, звик домагатися бажаного, тому від хижачки він ні за що не відмовиться. Зробить все, щоб завоювати її.

Лев у відповіді за того, кого приручив і ніколи не забуде цього. Скорпіона тягне до Лева, від нього є що перейняти. Мудрість зодіакального «царя звірів» допоможе парі втриматися на будь-якій хвилі любовних відносин.

Секрети гармонійного шлюбу

Чоловік Лев буде піклуватися про своє «прайді» навіть з сильною половиною у вигляді Скорпионши. Чоловік з нього завжди виходить відповідальний і благополучний. Вольова і амбітна жінка Скорпіон в сімейному житті здатна «здати» права на лідерство. Але тільки якщо Лев буде діяти мудро і без тиску. Іншого вона не потерпить.

Як коханці ці двоє сумісні в будь-якому варіанті. Якщо це жінка Левиця і чоловік Скорпіон, пристрасть між ними буде вирувати постійно. І навіть допомагати їм миритися зі взаємними амбіціями. Сумісні і жінка Скорпіон і чоловік Лев. Подружнє життя двох вольових особистостей балансує на грані, на зорі відносин. Але з часом вони зробляться розсудливим і проявлять розуміння, оцінять взаємну відданість і заживуть в абсолютному благополуччя.

Взаємини на роботі

У діловому спектрі Лев і Скорпіон чудово доповнюють один одного. Причому не має значення колеги вони, партнери або начальник і підлеглий. Кожен в тандемі активний, ініціативний і чіпкий як професіонал.

Пов'язані однією метою Лев і Скорпіон будуть збільшувати обороти і успіх з великою швидкістю. Взаємна підтримка у будь-яких починаннях зробить з них сильний тандем. Проблеми між ними може посіяти тільки суперництво. Плідну працю можливий тільки при їх мудрому заспокоєнні.

Якщо жінка Скорпіон виступає в ролі начальниці, а Лев працює під її початком – варіант не дуже вдалий. У цій парі прекрасне взаєморозуміння, але успішне співробітництво можливе, тільки якщо начальствующая Скорпионша приміряє образ «турботливої матері» у відношенні до чоловіка Леву.

У підпорядкуванні у Лева Скорпіон жінка – ідеальний варіант! Лев – природжений лідер, а підлегла Скорпіон не проти перебувати в протекційного тіні сильного начальника.

Особливо якщо її будуть виділяти серед інших співробітників. А такий цінний трудовий кадр завжди є за що похвалити.

Відносини дитини і батьків

Мама Скорпіон — дитина Лев

Між цими двома існує величезна прихильність, ніжність і любов один до одного. Але іноді між ними трапляються різкі сварки. Це не дивно, адже мова йде про двох сильних знаки, які звикли контролювати положення. Мама вважає за необхідне втручатися в усі дії дитини Лева. Йому ж це неприйнятно, адже той просто не виносить тиску і має свої погляди на все.

Сваряться вони бурхливо і надовго, а примирення знову перетворює маму і дитину в кращих друзів. Без скандалів їх життя була б ідеальною, до того ж можна жити в злагоді, варто тільки матері перестати тиснути на Левеня.

Безумовно, мати Скорпіон тисне на своїх нащадків з найкращих спонукань. Часом їй вдається виростити в дітях те, чого вона не змогла колись отримати сама для себе. Але Лева краще підтримувати і заохочувати, тоді той досягне більшого і, головне, бажаного.

Мама Скорпіон і дитина знака Лев ведуть дуже активну життя; при цьому шанують власну оселю і ставляться до нього акуратно. Левеня з дитинства мама привчає до порядку та створює навколо нього благополучні умови для росту і розвитку. Вона пишається своїм нащадком і отримує натомість любов.

Папа Скорпіон — дитина Лев

Батько Скорпіон з гордістю усвідомлює, що у дітей його прізвище і Лев продовжує його рід. Такі батьки, взагалі, схильні до марнославства і щасливі, коли діти на провідних ролях в соціумі.

І Скорпіон, і Лев сповнені енергії і прагнуть лідирувати. Льву це дається легше, що частково зачіпає батьків.

Краще якщо дорослий буде реагувати на це мудро, не осаджуючи надмірно самовпевнене чадо. Інакше Левеня буде принижений і не пробачить цього батьків. Дитини Лева потрібно приймати як правомірну особистість, рахуватися з ним і давати певну свободу дій.

Дорослий Скорпіон багато спілкується з сином, даючи йому чимало корисних для майбутнього навичок. Діти таких батьків часто виростають у процвітаючих ділків і успішні в різних сферах.

Скорпіону за душі відхідливий характер Левеняти і він у нього дуже вірить. Але хлопцям цього хижого знака притаманне нехтування дрібницями і лінь. Тому батькам потрібно м'яко допомагати своїм дітям, щоб вони побороли всі якості, які гальмують на шляху до розкриття потенціалу.

Мама Лев і дитина Скорпіон

У мами Льва велике серце, щедрий на любов. Маленький Скорпіон завжди оточений її турботою і добротою. Вона вміє відчувати дитини і розуміти його прагнення до самоти.

Хоча їй самій це не властиво – Левиці відкрита для спілкування і комфортно почувають себе центром компанії, тягнуться до людей.

Вся справа в тому, що Скорпіон не завжди йде на контакт, він не може «з ходу» довіряти іншим. Щоб розкритися, йому треба відчути себе комфортно. Якщо безпека не відчувається, він замкнеться в собі.

Мати намагається навчити дитину бути товариським, але для його спокою краще менше демонструвати дитя свого дорослого оточення.

Левиця наполегливо направляє Скорпиончика на шлях, що веде до успіхів, мріючи погрітися в променях його слави. Її дитина – самий розумний, а вона сама честолюбна.

Для Скорпіона важливіше мати свободу вибору, а не займатися копанням в собі. Ну а з такою енергійною мамою у нього на думці про внутрішні переживання часу не залишиться.

Але іноді мама стає занадто владної, що не по душі Скорпіону. Якщо вона не дасть йому можливість вибрати власний шлях, отримає у відповідь гнів з боку дитини. Він впаде в смуток і це тільки придушить його цілеспрямованість.

Цій дитині хочеться бути впевненим у тому, чого від нього чекають, а мама Лев настільки непередбачувана, що він іноді не може зрозуміти її очікувань.

В цілому з такою мамою дитинство маленького Скорпіона буде яскравим і повним приємних спогадів!

Папа Лев і дитина Скорпіон

Батько Лев привабливий для навколишніх своєю силою і владністю. Ці якості батьків за душі маленькому Скорпиончику. Так він відчуває себе безпечно і відчуває повагу до батька.

Правда, Леву потрібно постаратися не ставати диктатором, особливо з такою дитиною. Інакше дитина почне бунтувати і навіть мстити.

Батькові не варто вимагати від зростаючого Скорпіона дуже багато. Той і так занадто самокритичний і амбітний. Надмірний тиск з боку батька потривожить дитину, який радіє будь-якій можливості відзначитися. Особливо якщо Скорпіон дочка.

Скорпиончику подобається думка, що він сам створює свою долю, але для нього важлива емоційна підтримка батьків. Лев батько буде пишатися таким сином. Тим більше нащадок відрізняється більшою стриманістю і не потребує показна бравада на публіку.

В обох знаків крутий норов, і мірятися їм не потрібно, щоб не ризикувати взаємною повагою і прихильністю.

Лев з притаманною йому поблажливістю сприймає обожнювання свого спадкоємця, а той, у свою чергу, пристосовується користуватися цим. Деколи лестощами нащадок вміло домагається від батька бажаного.

Малюк Скорпіон мріє займати в житті батьків особливе місце, що навряд чи станеться. Адже Лева оточує настільки велике число людей, що не завжди знаходить час на сина.

Хоча ніхто не буде любити Лева сильніше і бескорыстней, ніж його маленький Скорпіон.

Можливі конфлікти

Лев і Скорпіон відвойовують один у одного лідерство, ледь набудуть відносини. Це протистояння тягне за собою низку проблем. Впертість і безпринципність у спілкуванні Скорпіона і Лева тільки відчуває їх терпіння і лоскоче нерви. Якщо вчасно не пригальмувати, то непорозуміння переросте в неприязнь.

Рішенням проблеми є припинення Левом і Скорпіоном демонстрації тотального контролю над діями і словами один одного. Темперамент і непримиренність веде до розставання, якщо не приборкати хворобливе бажання перевершувати один над іншим.

Лев і Скорпіон відстоюють право на лідерство, міряються силами і самі стають перешкодою для створення гармонійного союзу. Замість задоволення від жорстокої битви, цю пару чекає за підсумком агресія і відторгнення.

Закиди і приниження, спроби досягти свого за будь-яку ціну погіршують відносини в союзі. Кожному в парі необхідно давати взаємну можливість розвиватися в професії і духовно. Самовпевненість Лева змушує Скорпіона зайняти войовничу позицію. Їх союзу потрібно трохи м'якості, щоб перемогти негатив і роздратування.

Сумісність можна посилити, припинивши гру в воїна і бранця. Обопільний інтерес, стриманість в критиці і самозамилування, мінімальна вимогливість і нав'язливість притягнутий сильні знаки один до одного.

У любові Лев і Скорпіон можуть не відбутися, якщо будуть руйнувати один одного емоційно. Байдужість – велика проблема в цій парі, що живе почуттями і пристрастю. Відгуки пар, народжених під цими знаками, говорять про те, що при компроміси, є всі шанси стати міцною і щасливою парою. Вміння прощати образи і забувати погане приведе до щасливого союзу.

Ще більше про сумісність Лева і Скорпіона дивіться у наступному відео.