Характеристика жінки Лева, народженої в рік Мавпи

По східному і західному зодіакальним календарів народжених у період з 23 липня по 23 серпня у 1956, 1968, 1980, 1992, 2004, 2016 роках зараховують до Левам-Мавпам. Щоб краще побудувати з ними відносини у коханні, дружбі і роботі, треба спочатку вивчити їх характеристику.

Риси характеру

Поєднання зодіакальних знаків Лева і Мавпи породжує самих веселих, енергійних і життєрадісних представниць слабкої статі. Вони товариські, допитливі, активні, дотепні й красномовні.

Природжені оратори, при цьому вміють говорити дуже цікаво, захоплююче і емоційно навіть на самі незначні теми. Досить часто їх захоплюють філософські міркування. Люблять доводити свою правоту, і це у них виходить досить добре.

Властивий їм авантюризм і легкість на підйом наповнюють їхнє життя пригодами.

Такий астрологічний тандем взаємовигідна для обох знаків, так як пом'якшує недоліки як Лева, так і Мавпи. Надмірна прямолінійність і агресивність Лева стає розумніше, мудріше під впливом Мавпи, яка чудово розбирається в людях і вміє це використовувати в своїх цілях. Хитра і підступна Мавпа під впливом царственого знака стає чесніше і шляхетніше. З'єднання всіх якостей створює кмітливого, сильного, але ніжного і чуйного людини. Леви-Мавпи дуже комунікабельні: їм не складає труднощів завести бесіду навіть з малознайомими людьми, а з друзями, колегами вони готові базікати хоч цілими днями безперервно. Спілкування їм ніколи не набридає, а от самотність дуже швидко починає обтяжувати.

Таких осіб не можна назвати слабкою статтю через владного характеру і надмірну амбітність – це їх основні недоліки.

В кар'єрі і в ставленні до фінансів

Свої природні здібності і уміння організовувати і підтримувати спілкування вони можуть реалізувати в повній мірі, працюючи в соціальній службі або в якості менеджерів, консультантів. Досить часто з них виходять прекрасні творчі особистості, найчастіше музиканти.

Лев-Мавпа не прагне командувати, але властива їм амбіційність стає причиною кар'єрного зростання. Їм більше подобається працювати індивідуально, а не в колективі.

У них яскраво виражений талант фінансиста: чітко знають, де і як заробити, як заощадити та примножити бюджет.

Як підсумок: домагаються матеріального благополуччя.

У дружбі

Властиве почуття гумору дозволяє їм бути душею компанії, здатні розрядити навіть саму похмуру обстановку і підняти настрій похмурих осіб.

В колі друзів відповідальні, надійні і щедрі, в будь-який момент готові прийти на допомогу.

Їм важливо знати всі новини про друзів, вони не проти попліткувати. Тому важливі секрети їм довіряти не варто, так як Мавпа-Лев не зі зла, а з властивою їм балакучості розповість це іншим. Своїх секретів такі дівчата зовсім не мають.

У кохання, сім'ю і шлюб

Неймовірна чарівність таких дівчат готова підкорити серце практично будь-якого чоловіка. Темпераментність цих осіб і прагнення до різноманітності можуть навіть стати причиною сексуальних відносин з кількома чоловіками. Однак це не означає, що Леви-Мавпи не хочуть серйозних відносин. Якщо вони знайдуть свою половинку, то такий союз буде ідеальний. Їх любов може виникнути лише до такого ж палкого, як Леви-Мавпи, партнеру. Для цих жінок дуже важливо відчувати себе бажаною, самотність їх болісно пригнічує. Вони відкрито проявляють свої почуття і бажання, що особливо подобається партнерам.

До створення сім'ї підходять дуже серйозно і обдумано, не роблячи поспішних висновків. Важливим вважають створення довірчих взаємин. Часто такі сімейні узи стають зразково-показовими. Однак прагнення панувати, бути лідером досить часто стає причиною конфліктів з протилежною статтю. Якщо і чоловік володіє такими ж якостями, то підсумком боротьби за першість досить часто стає розрив відносин. Слабовільний партнер може підкоритися такої особи, але не завжди це буде приносити йому задоволення.

У такій ситуації допомагає зберегти відносини хитра спритність Мавпи, яка вміє приховати свої владні замашки.

Сумісність з іншими знаками

За західним календарем

 • Найсприятливіша сумісність Лева, народженої в рік Мавпи, з представниками Близнюків. Такий союз ідеальний в дружбі, любові і діловій сфері.
 • Відносно сприятлива сумісність з Левами. У такій сім'ї будуть встановлені хороші дружні стосунки, але пристрасті може бути недостатньо.
 • Хорошим другом стане і Діва, але занадто різні характери будуть затьмарювати романтичність стосунків.
 • Якщо головним для Лева стане фінансове благополуччя, то непоганий союз зі Скорпіоном, але для повного щастя почуттів там буде недостатньо.
 • Сексуальне життя зі Стрільцем буде на найвищому рівні, а повсякденна – настільки ж конфліктна.
 • З Овнами Леви будуть щасливі тільки на перших порах, а потім різниця в характерах може стати причиною розриву відносин.
 • Занадто різні характери Лева і Раку вимагає обопільного бажання і наполегливості у подоланні сімейних проблем.
 • З Козерогами, Рибами та Тільцями також дуже складно знайти згоду. Це можливо тільки при щирої взаємної любові.
 • Дуже сумнівний союз з Вагами, де чекають численні конфлікти і зовсім мало пристрасності.
 • Поєднання з Водолієм, за астрологічними прогнозами, саме невдалий.

За східним календарем

 • Ідеальний прогноз щасливих відносин у Мавпи і Щури.
 • Дві яскраві неординарні Мавпи можуть знайти щастя один з одним.
 • Взаємовигідна союз з Драконом, коли партнери будуть гармонійно доповнювати один одного.
 • Цілком успішний союз з Кроликом. Ці два зодіакальних знака об'єднає серйозне ставлення до сім'ї, прагнення до комфорту і затишку.
 • Мудрість Змії в змозі регулювати підступність і запальність Мавпи, що може зробити таку сім'ю цілком успішною.
 • Взаємоповага може стати основою гарних стосунків зі Свинею, але велика ймовірність того, що суперництво зруйнує гармонію шлюбних уз.
 • Сумнівний довготривалий шлюб з Півнем і Тигром. Постійні жарти Мавпи можуть скоро набриднути партнеру. Вирішальну роль в таких відносинах буде мати інтелектуальний розвиток подружжя.
 • Мала ймовірність тривалих відносин з Козою. Таємничі і романтичні почуття в перший час знайомства будуть приносити задоволення обом партнерам, однак через занадто різних характерів триватиме це не так довго.
 • Серйозною Коні досить складно зрозуміти легковажність Мавпи.
 • Собаці буде постійно не вистачати уваги, і вона відчує себе нещасною в такому шлюбі.
 • Союз з Биком можливий тільки в тому випадку, якщо Мавпа погодиться жити у брехні.

Детальніше про жінку Леві ви дізнаєтесь із наступного відео.