Діва й Риби: сумісність в особистих і ділових відносинах

Риби і Діви – відомі протилежності, але це не позбавляє їх шансу дати один одному чимало, створивши гармонійне єдність з двох суперечливих половинок. Для цього їм потрібно прагнути взяти те, що здатний дати партнер, і прогресувати в духовному зростанні. В іншому випадку обидва знайдуть пару, з якою відносини будуть більш комфортними. Ідилія позбавить від необхідності постійної роботи над собою.

Жінка Риби і чоловік Діва по знаку зодіаку володіють різними характерами і життєвими позиціями. Риби живуть емоціями і мріями, не припиняючи фантазувати. Чого не скажеш про прагматичних Дів. Вони є власниками холодного розуму, схильні до постійного самовдосконалення.

Характеристика знаків Зодіаку

Суперечності їх складу розуму не сприяють досягненню взаєморозуміння. Взаєморозуміння досягається виключно за бажання прислухатися один до одного і взаємодіяти. У стосунках чоловік Діва, як правило, діє під гаслом «Чим менше проявляєш почуття до жінки, тим більший у неї до тебе інтерес». Часто так і виходить, що холодність

Діви інтригує жіночий розум і підігріває бажання завоювати байдуже серце.

Неприступність і відстороненість Діви дійсно заводить багатьох красунь, які самі починають полювання за унікальним трофеєм. Але дарма: той не прагне до несерйозним романів. Для Діви відносини будуються на турботі, відповідальності і любові. Він шукає обраницю, про яку захочеться піклуватися, а любов не залишить його таким холодним в проявах до неї. Чоловік Діва потребує не коханці, а у вірній подрузі, единомышленнице, другій половинці. До того ж вимоги до потенційної дружини у нього дуже завищені. Чесність і вірність – у пріоритеті.

Шлюб Діви вступають вже досить зрілими людьми, але зберігають відносини назавжди. А ось на романи і інтрижки практичний знак зодіаку не розпорошується. Такі дурниці не можуть займати дорогоцінного часу прагматика, яке він звик витрачати з ладу.

Крім іншого, Діва не романтик. Про гуляння під місяцем, нерозсудливі вчинки в ім'я любові він невисокої думки. Раціонально мислячий чоловік не схильний звертати увагу на викликають декольте, навмисне кокетство і не терпить нав'язливість.

Скромна і начитана дівчина, що демонструє інтелект і смак, розтопить серце Діви і приверне увагу інших. Якщо при цьому вона буде гранично чесною і розважливою – до шлюбу рукою подати.

Тендітна і мрійлива жінка Риба – мрія будь-якого чоловіка. З її ніжністю, беззахисністю і чистотою їй місце в позаминулому столітті. Вона ніби змальована зі сторінок романів про те часу. Емансипація – це зовсім не про неї. Героїня минулих часів прекрасна в своїй жіночності і сильною слабкістю. А якому чоловікові не захочеться закохатися і захистити чарівне створіння? Взяти під свою опіку, оточити турботою, допомогти в чомусь. Ось що викликає вона в будь-якому представнику знака Зодіаку.

Для Діви її крихкість приваблива не менше інших, жіноче начало Риби будить всі природні інстинкти його натури, перетворюючи в лицаря з благородними поривами. Заради таких осіб вбивали мамонтів і пізніше суперників на дуелях. Для них будували печери, їм дарували замки. Але остудити Діву можуть численні захисники навколо милою Рибки. Адже кожен з покровителів впевнений, що тільки на його могутні плечі вона перекладе свої труднощі і сховається за ними від усіх життєвих негараздів.

Дівчина Риба таке положення речей сприймає як належне. При цьому навіть не кокетує, а просто використовує свої скромні чари, утримуючи армію шанувальників біля своїх ніг.

Загадковий погляд, навмисна мовчазність, видима безпорадність і зміна поведінки від осяйності до строгості – розбурхує чоловічі уми і діє на них безвідмовно.

Таким завжди подають руку першим, адже вони дозволяють чоловікові проявити всі свої найкращі якості. З нього так і рветься сміливість, бажання бути благородним і галантним.

За таким дамам чоловіки сходять з розуму, а вони дбайливо зберігають свою загадку. Вибір вона робить не по зовнішності, матеріального достатку або хорошим манерам. Це все не гарантія завоювати її серце. Риби стане супутницею того, до кого потягнеться її душа. Тонка внутрішня організація цього водяного знака гороскопа впливає на всю її долю. Інтуїція – ось чим керується Риби.

Сумісність у дружбі

Міцні дружні відносини між Рибами жінкою і Дівою чоловіком виникають рідко. Вони не відчувають емоційної близькості, тому довіри між ними не виникає. Представники цих знаків зодіаку, просто підтримують дружні стосунки. Бесіди на інтелектуальні теми і відвідування громадських заходів – ось їх основні точки дотику. Хлопець Діва по знаку зодіаку надто спокійним натурі для багатою на емоції Риби. Ця дівчина швидше віддасть перевагу компанію з розвиненою фантазією і тягою до пригод.

Перспектива в любовних відносинах

Наскільки підходить Рибам Діва в любові? Якщо між ними зав'язуються більш близькі стосунки, ніж дружба, представниця водної стихії готова змиритися з більшістю мінусів свого партнера. Але емоційна представниця водяних знаків гороскопа ніколи не прийме занудство. І тому на зорі роману з чоловіком Дівою Риба не поспішає зі зближенням. Спочатку між ними виникає потяг і потяг розгадати загадку партнера. Потім шлях до розгадки призводить до ліжка і тут виявляється їхня сексуальна несумісність. Уявлення про кохання і секс у них настільки різні, що розчарування неминуче.

На першому плані у Діви чоловіки стабільність та інтелектуальна взаємозв'язок. У свою чергу, якщо жінка Риби закохалася, їй потрібна емоційна підтримка і духовна близькість. Як довго триватимуть інтимні стосунки пари, залежить від лінії поведінки чоловіка, і ступеня його розкріпачення в цьому союзі.

Поведінка в сімейному житті

Союз дівчата Риби і хлопця Діви неоднозначний і суперечливий як їх характери. Жіноча половина пари чуттєва особу, якій доводиться нелегко вивести на емоції холодного партнера. Тільки прагнення зберегти відносини і здатне допомогти їм ужитися разом.

Щастя в шлюбі вони знайдуть, лише працюючи над відносинами, чуйно прислухаючись до бажань і потреб один одного.

Починаючи сімейне життя, чоловік Діва бере на себе ведення бюджету та побутових справ. Він же тяжіє до домашнього затишку і забезпечує матеріальну базу в сім'ї. Дружина Риби максимально відсторонюється від сімейних справ і намагається не брати на себе ніякої відповідальності. І тільки згодом починає цінувати той внесок, який вносить у сімейні стосунки педантичний чоловік. Усвідомивши, що все це робилося заради неї і в ім'я любові, вона втягується в облаштування комфортного побуту. У Рибі з'являється небачена раніше рішучість і впевненість у собі.

Якщо слідувати рекомендаціям гороскоп сумісності, партнери повинні бути менш образливими і прагнути відкриватися по максимуму. На користь союзу піде ведення конструктивних діалогів. Це призведе до кращого розуміння один одного.

На пошук ідеалу прагматик Діва може витратити довгий час і труднощі тільки розохотять шукача. Думається, герой народної казки, який погодився битися з драконом заради принцеси, точно був Дівою за гороскопом. В його історії одруження по любові – теж тільки початок казки. Без всякої бравади герой, який обрав свою принцесу, проживе з нею безхмарне життя. Скандали, ревнощі, бурхливі сварки з биттям посуду – історія не про нього. В шлюбі Діва зробить щасливою і задоволеною свою половину.

Головне, пам'ятати, що вивести такого чоловіка з себе складно, але можна. Змушуючи ревнувати Діву, критикуючи і творячи безлад в побуті, втратити стосунки питанням часу. Буркотливість зміниться роздратуванням, після чого відбудеться його відхід з сім'ї.

Діва не горить стати батьком як можна швидше, але в цій іпостасі дуже турботливий і уважний. Тут його відповідальність проявляється в повній мірі.

Такий же він і чоловік – вкрай позитивний, хоч і позбавлений сентиментальності. Зате завжди дотримується традиції сім'ї, пам'ятає всі знаменні для неї дати. Поруч з такою людиною в душі панує гармонія, а в сім'ї процвітання та благополуччя.

В шлюбі Риба буде дозволяти піклуватися про себе і не буде рватися добувати гроші. Для неї головне, щоб чоловік приносив досить. Свою місію Риби бачить не в цьому. Як дружина для бізнесмена – це ідеальний варіант. Погодитися з рішенням чоловіки – відмінний варіант для подружжя Риби.

І, незважаючи на мінливий характер Риби, чоловік буде прагнути додому з роботи до неї з усіх ніг. Ніякі друзі і посиденьки з ними не змусять чоловіка провести вечір далеко від обраниці. Таємниця її душі, м'якість і наївність притягують дружина все життя. Вона як квітка, який необхідно підгортати цілодобово.

І прагматичний Діва впевнений, що їх шлюб – ідеальний грунт для нього.

Взаємини на роботі

У боротьбі за першість у робочих моментах, невгамовні Риби не гребують розведенням пліток і збирають підступні задуми. Але це не лякає сильних духом Дів, так як співробітники земних знаків вважаються набагато кращими, ніж представники водної стихії.

Хоча у чутливих Риб немає конкурентів, якщо мова йде про невеликий проектуванні або інтуїтивному підході до справи. В одній зв'язці партнери здатні гори зрушити, особливо якщо на кону цікаву і високооплачувану проект. В інтересах таких цілей представникам цих двох знаків і варто власноруч зміцнювати ділові стосунки.

Діва в підпорядкуванні у Риб

Такий союз комфортний всім. Роль підлеглого Діва сприймає відмінно, лояльної начальниці Рибам не доведеться контролювати виконання ним трудових обов'язків. Не вміє вимагати, вона легко спрацюється з таким співробітником.

При цьому, як партнери в бізнесі, Риби і Діва сумісні погано. На шкоду йде обопільна обережність у ділових відносинах. Недовіра колегам викликає напруженість у робочому процесі. Важливі рішення вони перекладають один на одного, знімаючи з себе всяку відповідальність.

В колективі у них і зовсім народжуються чвари. Взаємна критика, плітки, інтриги – ось що становить більшу частину спільних трудових буднів колег.

Такі працівники успішно працюють тільки при грамотному керівника, здатного захопити їх ідеєю і зацікавити матеріально. У цьому варіанті справі допомагають їх професійні якості, об'єднані заради успішного результату. Інтуїція і чуття дами в парі з аналітичним розумом чоловіка веде до прибутку і розвитку.

Риби під початком Дів

Це цілком вдалий розклад. Діва вміє розкласти все по поличках і донести суть найменших деталей. Тому навіть мрійниця Риба зуміє зрозуміти, що потрібно запам'ятати всі вказівки.

Ідилію можуть порушити тільки бажання Діви завжди бути правим. Навіть якщо це не так, своєї провини начальник земної знака не визнає ні за що. Скоріше свідомо перекладе провину на підлеглого. У цьому випадку їм виявляються беззахисні Риби.

Як завоювати представників таких знаків зодіаку?

Дів дуже складно вивести з себе. Риби часом сприймають їх спокій як занудство. Чоловік, народжений у вересні, приймає рішення, спираючись на факти, а не на емоції. Жінка Риба швидше ризикне і надіявся на інтуїцію, ніж піддасть ситуацію глибокого аналізу. Ризик є абсолютно чужим стабільного «землянинові».

Якщо жінка водяного знака бажає домогтися чоловіка Діви, вона повинна навчитися поважати його позицію. Не завадить навчитися приборкувати свої емоції, включаючи розсудливість у відповідальні моменти.

Ну а коли прагматик Діва вирішить залучити юркую Рибу, йому не завадить трохи експресії. Рутина може налякати дівчину водяного знака, що звикла одержувати яскраві емоції і бути в оточенні чарівних людей. Це – натура пристрасна, потребує постійному відчутті легкої закоханості. Діві варто оточити її ореолом романтики, щоб переключити всю увагу на себе.

Варто віддати Рибам належне, в моменти розчарування їм не властиво лицемірство і брехня. Збайдужілих улюблена донесе цей факт до партнера прямо або побічно. Нещирість – не її рівень.

Піймавши в свої мережі золоту рибку, рибаку Діві доведеться переглянути свої погляди на відносини. Її треба приймати справжньою — фантазеркою, дещо віддаленої від реальності і багатою на сентименти. У союзі Риби, насамперед потребують любові. Без неї стосунки згаснуть. На прихильності і спільних зобов'язаннях довгих і міцних відносин з нею не побудувати. Ця місія – любити – лежить на плечах представника сильної статі. Навіть частково проявивши увагу до її пріоритетів, він зрозуміє, чому Рибу заманити і як уникнути конфліктів.

Можливі конфлікти

Рибки не провокують свого партнера на прояв емоцій. Замість цього, вони чекають, поки ті проявляться. Педантичний хлопець Діва здатна сприйняти це затишшя в очікуванні, як небажання подальшого спілкування.

Душа Діви надзвичайно вразлива, йому важко змиритися з безразличностью другої половинки. Мовчання і відсутність дій з боку Риб може розчарувати його.

Ускладнити ситуацію може і вміння Риби перебільшувати проблеми. Найбільшим страхом для неї є самотність. Згубними в спілкуванні з хлопцем Дівою будуть періоди насичення один одним, коли стає менше тем для розмов. Водна представниця гороскопу сприйме такий період як завершальний відносини.Такі періоди — ходіння по мінному полю для кожного в цій парі. Рвонути все здатен в один момент. Парі протипоказано замовчувати образи і розходитися по різних кутах під час сварок. Відгуки пар Діви-Риби вказують на те, що атмосферу в домі псує не тільки мовчання при конфліктах. Втручання сторонніх осіб у відносини також приводить їх до краху.

Подруги і друзі, дбайливо нашептывающие у вуха факти проти партнера, змушують ставити під сумнів доцільність союзу.

Менш чутливий до впливу ззовні чоловік Діва, що має особисте залізобетонне думку. Навіть якщо весь світ буде переконувати, він розсудить все по-своєму, провівши внутрішній аналіз того, що відбувається. Взаємна повага один одного і відмова від спроб перекроїти другу половинку допоможуть парі знайти сімейне щастя.

Про сумісність Діви і Риб розповість астротиполог Дмитро Шимко в наступному відео.