Гороскоп любові для жінок і чоловіків на 2020 рік Щура за знаками зодіаку

Прогнозами астрологів можна і треба вірити. Адже вони допомагають знайти вихід із найзаплутаніших ситуацій. Особливо це стосується питань серцевих.

Зміст

Поряд з точними і природничими науками астрологія спостерігає, вивчає і систематизує закономірності Всесвіту. З кожним оновленням бази знань про космос та людину прогнози звездоведов стають все більш досконалими.

Любовний гороскоп для жінок і чоловіків на 2020 рік Білої Металевої Щури по знаках зодіаку дає можливість зазирнути в майбутнє і зробити всі можливі дії для його поліпшення. Прогнози не завжди збуваються, проте не від того, що докладено занадто мало сил?

Любовний гороскоп для жінок на 2020 рік для знака Овен

Жінкам-Овнам рік Пацюка не принесе бажаної розв'язки у відносинах. Складний вибір між молодістю і грошима, свободою і надійністю, відвертістю і скутістю так і не буде зроблений. Всілякі сумніви, невпевненість стануть переслідувати також і заміжніх дам. Любовний гороскоп для жінок на 2020 рік для знака Овен не передбачає можливостей адекватного сприйняття партнера. Цей період необхідно перетерпіти.

Зодіакальний Овен

Любовний гороскоп для чоловіків на 2020 рік для знака Овен

Чоловіки-Овни потраплять під тепле крильце» відразу у декількох жінок. Причому вибирати не доведеться. Розум відразу завоює найм'якша і послужлива дама. Тим не менш сильним почуттям спалахнути поки не судилося. Любовний гороскоп для чоловіків на 2020 рік для знака Овен радить отримати максимум вигод від популярності в жіночому суспільстві і відкласти на пару років такі мегасерьезные заходу, як весілля або вінчання.

Любовний гороскоп для жінок на 2020 рік для знака Телець

Жінка-Телець, перебуваючи в пошуках чогось нового, може наламати дров. Адже на шляху обов'язково зустрінеться зовсім невідповідний чоловік. Він стане причиною появи слізних істерик і душевних терзань. Існує велика ймовірність приходу до відносин садо-мазохістського типу, попадання в серйозну залежність. Любовний гороскоп для жінок на 2020 рік для знака Телець дає пораду бути напоготові і завжди тримати удар. Тільки любов, перевірена часом, привнесе у відносини легкість і позитив.

Зодіакальний Овен

Любовний гороскоп для чоловіків на 2020 рік для знака Телець

Чоловікам-Тельцям зірки обіцяють виконання всіх чуттєвих бажань. Відносини будуть розвиватися повільно, проте стануть трампліном до стовідсотковій перевтілення в сильного і незалежного «самця». Завоевываемая жінка виявиться не з боязкого десятка. Вона наповнить життя драйвом і новизною. Любовний гороскоп для чоловіків на 2020 рік для знака Телець обіцяє море яскравих емоцій. Знайомитися з придивилася «перчинкою» слід на відпочинку, але не на роботі.

Любовний гороскоп для жінок на 2020 рік для знака Близнюки

Робота жінкам-Близнюкам принесе не тільки матеріальну вигоду, але і довгоочікувані особисті стосунки. Майбутній партнер може виявитися перспективним стажистом, тільки що прийнятим працівником або товаришем по службі, входить у нову посаду. Любовний гороскоп для жінок на 2020 рік для знака Близнюки чітко вказує на колегу, потребує активної турботи і адаптації. Згодом саме він виявиться на висоті в справах серцевих.

Зодіакальні Близнюки

Любовний гороскоп для чоловіків на 2020 рік для знака Близнюки

Загроза розриву тривалих відносин, втрати почуттів нависла над чоловіками-Близнюками в рік Щура. Причому серце буде розбите вщент, і всі справи, що вимагають натхнення, доведеться відкласти надовго. Любовний гороскоп для чоловіків на 2020 рік для знака Близнюки радить випробувати всі можливі варіанти уникнення делікатних ситуацій. Недооцінка винахідливості жіночого розуму чревата наслідками. Слід думати на три кроки вперед.

Любовний гороскоп для жінок на 2020 рік для знака Рак

Неправильний вибір партнера може привести жінку-Раку до великого розчарування. З двох зол краще спертися на те, що слабші. У вже наявних відносинах не слід приміряти роль слабкою і залежною милашки. Образ дами серця у цьому випадку зобов'язаний уособлювати хитрість, спритність і підступність. Любовний гороскоп для жінок на 2020 рік для знака Рак вказує на спосіб пройти складний період з найменшими моральними витратами.

Зодіакальний Рак

Любовний гороскоп для чоловіків на 2020 рік для знака Рак

Гра з сильною і вольовою жінкою в цьому році не призведе чоловіка-Рака до хорошого. Битва за серце властолюбицы обов'язково закінчиться невдачею. Неправильно плутати справжні почуття з бажанням піднятися за рахунок інших. Неправильно дозволяти маніпулювати і розпоряджатися собою. Любовний гороскоп для чоловіків на 2020 рік для знака Рак застерігає від втрати здорового глузду в гонці за несправдженими мріями. Краще зупинити на час серцевий запал.

Любовний гороскоп для жінок на 2020 рік для знака Лев

Представниці владного знака в рік Щура самі вирішать свою долю. Їх чекають прекрасні знайомства, гідні кращого продовження. Однак Жінки-Леви не схильні вибирати пару розумом. Добре, що серце вкаже на ідеальну у всіх відносинах партію. Любовний гороскоп для жінок на 2020 рік для знака Лев дає прекрасні шанси зачати «сонячного» дитини. Щастя в справах серцевих додасть впевненості і сприятиме всебічному розвитку партнерів.

Зодіакальний Лев

Любовний гороскоп для чоловіків на 2020 рік для знака Лев

Чоловікові-Леву належить безболісне перетворення з холодного, вольового і безсердечного самоуправца в милого і харизматичного лідера. Закоханість безумовно піде йому на користь і явить світу квінтесенцію здорового розуму, надійності. Раптом з'явилися почуття повинні стати взаємними. Любовний гороскоп для чоловіків на 2020 рік для знака Лев передрікає не тільки чудове перетворення характеру і зовнішності, але і разючу зміну укладу життя хлопця в цілому.

Любовний гороскоп для жінок на 2020 рік для знака Діва

У житті жінки-Діви повинна розігратися драма зі щасливим кінцем. Можливе повернення першої любові. Людина з минулого роз'ятрить глибоко заховані почуття. За покірне терпіння, тривале очікування воздасться по заслугах. Зникнуть всі душевні терзання і невпевненість. Життя винагородить взаємними почуттями і спокоєм. Любовний гороскоп для жінок на 2020 рік для знака Діва — наказ збутися потаємних бажань.

Зодіакальна Діва

Любовний гороскоп для чоловіків на 2020 рік для знака Діва

Схожість між чоловічим і жіночим гороскопом для даного знака разюча. Все те ж очікування щастя, все та ж наполегливість і терпіння в справах серцевих. Логічне отримання бажаного. Ось тільки радість від перемоги виявиться меншою мірою. Всі сприйметься даністю, а не подарунком долі. Любовний гороскоп для чоловіків на 2020 рік для знака Діва дає пораду зробити останній ривок і сповна насолодитися чарівними плодами взаємної прихильності.

Любовний гороскоп для жінок на 2020 рік для знака Ваги

Жінкам-Терезам слід особливо подбати про прикриття «тилів». Надмірно поглинені роботою і самовдосконаленням, вони не тільки не зможуть знайти нового партнера, але і навряд чи втримають старого. Лише постійне балансування між власними бажаннями і необхідністю приділяти достатню увагу кавалеру дозволить пережити цей період без втрат. Любовний гороскоп для жінок на 2020 рік для знака Ваги змушує переглянути життєві пріоритети.

Зодіакальні Ваги

Любовний гороскоп для чоловіків на 2020 рік для знака Ваги

Щоб прийти, побачити й перемогти чоловікові-Терезам знадобиться всього кілька миттєвостей. Об'єкт пристрасті здасться без бою і подарує герою виняткове щастя. Радість від взаємних почуттів і приємного проведення часу змусить відійти на другий план всі попередні негаразди. Тим не менш долю таких відносин важко передбачити. Відповідальність цілком буде лежати на чоловікові. Любовний гороскоп для чоловіків на 2020 рік для знака Ваги попереджає як про швидкої радості, так і про здібності в одну мить зруйнувати її.

Любовний гороскоп для жінок на 2020 рік для знака Скорпіон

Жінкам-Скорпіонам пощастить на особистому фронті більше інших. У рік Пацюка вони мають шанс знайти єдиного і неповторного судженого, так звану другу половинку, долю. При зустрічі з самим вірним, красивим і надійним чоловіком світ перевернеться з ніг на голову. Відмовитися від такого подарунка всесвіту буде неможливо. Любовний гороскоп для жінок на 2020 рік для знака Скорпіон обіцяє абсолютне блаженство. Взаєморозуміння в парі стане зразковим.

Зодіакальний Скорпіон

Любовний гороскоп для чоловіків на 2020 рік для знака Скорпіон

Чоловіки-Скорпіони будуть абсолютно послідовними в емоційних проявах. Наявні відносини набудуть спокійний характер, стабільність почуттів стане їх основним проявом. Така пауза дасть можливість повного відновлення сил після морального вигоряння в рік Вогненної Мавпи. Любовний гороскоп для чоловіків на 2020 рік для знака Скорпіон обіцяє добротні відносини без емоційних бур.

Любовний гороскоп для жінок на 2020 рік для знака Стрілець

У жінок-Стрільців тяга до спокійним, але зацикленим на собі хлопцям нарешті зникне. Тривалі роздуми про пережите дадуть поштовх до пошуку кардинально нових стосунків. Найбільш привабливим для представниць цього знака стане образ жорсткого лідера, відповідального за всіх і вся. Любовний гороскоп для жінок на 2020 рік для знака Стрілець обіцяє повну зміну пріоритетів, однак слідом за лідером доведеться змінитися і самої.

Зодіакальний Стрілець

Любовний гороскоп для чоловіків на 2020 рік для знака Стрілець

Важка робота і тривалий самовдосконалення дадуть несподівані результати. Чоловіка-стрільця полюблять багато. Але тільки за гроші і успіх, розум і талант, за здобуту владу. Кращі душевні якості залишаться непоміченими. Любовний гороскоп для чоловіків на 2020 рік для знака Стрілець рекомендує зберігати спокій при спілкуванні з «фальшивими» обожнювачами. Тим більше що сама віддана і вірна прихильниця вже давно знаходиться поруч.

Любовний гороскоп для жінок на 2020 рік для знака Козеріг

Щоб звернути на себе увагу вподобаного чоловіка, жінці-Козерогові доведеться пройти низку серйозних випробувань. Суперниці будуть сильними, а характер коханого вітряним. Слід брати до уваги факт, що завоювання в робочій обстановці обійдеться малою кров'ю. Любовний гороскоп для жінок на 2020 рік для знака Козеріг радить не здаватися і таки забезпечити собі щасливе майбутнє.

Зодіакальний Козеріг

Любовний гороскоп для чоловіків на 2020 рік для знака Козеріг

Чоловіки-Козероги в рік Щура можуть встигнути все. Моральне задоволення від сумісності з партнером і безпрецедентні чуттєві задоволення просто зобов'язані «вилитися» в зачаття нового життя і преприятнейшее очікування її появи на світ. Любовний гороскоп для чоловіків на 2020 рік для знака Козеріг дає чіткий орієнтир на створення сім'ї. При цьому слід орієнтуватися виключно на емоційні відчуття.

Любовний гороскоп для жінок на 2020 рік для знака Водолій

Багато представниць цього знака в новому році з головою поринуть у позашлюбні зв'язки. При цьому класичний любовний трикутник, в якому спокійно уживаються дружина і коханка, стане їм золотою кліткою. Подібні відносини дозволяють швидко вирішити багато проблем, але на тривалий час відстрочують пошук справжніх почуттів. Любовний гороскоп для жінок на 2020 рік для знака Водолій попереджає про необхідність постійної підстроювання.

Зодіакальний Водолій

Любовний гороскоп для чоловіків на 2020 рік для знака Водолій

В якості розплати за минулі гріхи, в цьому році чоловік-Водолій може втратити коханої людини. Разом з подругою зникне і інтерес до життя. Справедливість восторжествує після розкриття обставин знайомства з дорогою серцю жінкою. Любовний гороскоп для чоловіків на 2020 рік для знака Водолій рекомендує обдумувати все багаторазово і тільки потім проводити експерименти по поверненню втекла нареченої.

Любовний гороскоп для жінок на 2020 рік для знака Риби

Здавалося б, феєрична за всіма параметрами зв'язок в рік Щура обірветься. Причиною розставання стануть гроші. Жінка-Риба виявиться категорично налаштованої в питаннях обміну кохання на гроші. А для відступаючого чоловіка вони так і залишаться головним важелем влади» в родині, єдиним фундаментом відносин. Любовний гороскоп для жінок на 2020 рік для знака Риби не тільки засмучує, але й дає надію на новий роман.

Зодіакальні Риби

Любовний гороскоп для чоловіків на 2020 рік для знака Риби

Шанс зав'язати серйозні стосунки з зовсім юної особливої з'явиться у чоловіка-Риб вже на початку року. Велика різниця у віці не стане перешкодою. Адже у відносинах один візьме на себе роль дбайливого вчителя, а інший — вдячної учениці. Любовний гороскоп для чоловіків на 2020 рік для знака Риби радить негайно відкинути всі упередження щодо здатності молодих по-справжньому прив'язуватися, обожнювати і зберігати вірність.

Відео: Любовний гороскоп на 2020 рік для всіх знаків зодіаку