Характеристика та поведінка представників знаку Риби, народжених у рік Тигра

Люди, народжені в період з 19 лютого по 20 березня, відносяться до зодіакальному сузір'ю Риб. Це неймовірно тонко відчувають, мудрі, емоційні і загадкові чоловіки і жінки. Вони схильні фантазувати більше, ніж діяти. Часто заглиблені в себе: по зовнішньому вигляду і поведінки неможливо вгадати задуми Риб. Вони чудово відчувають себе в суспільстві, але часто не проти побути наодинці зі своїми філософськими ідеями.

Заступництво року Тигра, в який можуть з'явитися на світло представники знаку, наділяє Риб багатьма відсутніми якостями. Ділова хватка, практичність і цілеспрямованість, нехарактерні для даного знаку зодіаку, зустрічаються з імпульсивністю і романтичністю Риб в одній особі. Такі фігури дуже неоднозначні і цікаві в спілкуванні.

Характеристика

Чоловік

Чоловік Риба, народжений у рік Тигра досить товариський і допитлива, прагне до змін і розваг. Він щедро нагороджений природного добротою завдяки вродженій здатності до емпатії. Під зовнішньою незворушністю часто ховається буря суперечливих емоцій. Такі люди здаються стороннім дивними і таємничими.

Життєрадісність і веселість настрою часто змінюються нападами меланхолії. Але грайливий настрій залишає Риб ненадовго. Вони виглядають впевненими в собі завдяки неспішним руху і благородним манерам. Більшості представників сильної половини людства під знаком Риб притаманне почуття стилю, вони вміють гідно одягнутися і знають толк в модних тенденціях. Воліють музику і живопис серед усіх видів мистецтва. Серед Риб-Тигрів найбільше меломанів.

Риби-Тигр наділений рухомим живим розумом і яскравою уявою. Ця властивість робить його прекрасним оповідачем. Він може багато чого досягти в житті при належної зосередженості на предметі впливу.

Жінка

Жінка Риби, народжена в рік Тигра – витончена чуттєва натура. Вона вміє добре і непомітно виглядати. Істинна жіночність в союзі з витонченістю манер і добрим смаком незмінно привертає до неї увагу представників протилежної статі. М'якість і поступливість характеру поєднується в ній з рішучістю, отриманої від смугастого покровителя.

Добродушність і здатність до співчуття забезпечують таких жінок широким колом друзів. Багато хто безсоромно користуються її добрим серцем і нездатністю відмовити. Тому іноді їй слід бути більш жорсткою і навчитися відрізняти дійсно потребують допомоги від тих, хто просто любить за інерцією перекладати свій вантаж проблем на інших.

Обдарована, розумна інтелектуалка може підтримати будь-яку розмову. Взагалі, Риба не має проблем з комунікабельністю і легко пристосовується до нового колективу. Жінку Рибу можна назвати однією з найбільших щасливиць в зодіакальному колі. Вона не бореться з перешкодами, а просто спокійно виконує належні справи. Все відбувається ніби само по собі, без її участі.

Поведінка в дружбі

Риби обох статей є чудовими друзями. Вони не схильні до участі в конфліктах. Навпаки, люблять вирішувати всілякі спірні ситуації і завжди готові прийти на допомогу не тільки близьким друзям, але і хорошим товаришам.

Коло знайомств досить великий, але по-справжньому Риби близько спілкуються тільки з перевіреними людьми. Їх зазвичай зближує не тільки спільність інтересів, захоплень та поглядів на життя, але і спільно пережиті невдачі і пройдені перешкоди на шляху до нелегкої усвідомлення себе.

Допомагають представники знаку зодіаку найчастіше участливым поведінкою і радою. Вони можуть годинами вислуховувати, проявляти увагу і турботу в дрібницях. Але спонукати Рибу, наприклад, допомогти пересунути шафу або зібрати меблі буде проблематично. Це відбувається не через лінощі, а швидше філософського складу розуму.

Часто складно узгодити з вічно легко і увертливо спливають Рибами можливість зустрічі або якісь справи.

Ставлення до кохання і шлюбу

Риби-Тигри відносяться до шлюбу дуже серйозно. Це не означає, що вони здатні все життя прискіпливо шукати другу половинку. В голові зазвичай такі люди тримають певний, досить далекий від життя ідеал. Вони і самі прекрасно розуміють це і страждають від неможливості поєднати його з реальним життям.

Романтичність і здатність до гарних вчинків робить їх завидними коханими. Однак вони вкрай легковажні. Часто негайно після навіть досить тривалого процесу залицяння і завоювання вони втрачають інтерес до предмету обожнювання. Так буває, якщо пристрасть заснована на чисто фізичному захопленні без глибини інтересу до особистості партнера. По-справжньому цікава людина може надовго захопити представників обох статей, народжених під знаком Риб.

Здатність йти на компроміс, гнучкість характеру і незлобивость робить їх бажаними партнерами. Своє не дуже гарний вплив накладає тут на характер Риб покровитель Тигр. Крім величі, він дає високу зарозумілість і схильність до диктату. Це дуже погано може позначитися на особистих відносинах.

Чоловіки і жінки цього знака можуть рано вступати в шлюб завдяки юнацької романтичності. Потім їх думки і почуття стають на місце, і вони, як правило, розлучаються з партнером, розчарувавшись в ньому. Щоб надовго зберегти відносини з Рибою, потрібно постійно розвиватися, бути готовим до змін, походити на м'якість і пристосованість води, в якій би було комфортно існувати Рибі. Вони ні за що не залишать відданого, розумного та надійного партнера, повністю присвятив себе служінню на благо спільного вогнища.

Риби – непогані батьки, мудрі, здатні стати справжніми друзями своїм дітям. Вони дбайливі і проводять демократичну лінію в стилі виховання. Чоловік постійно турбується про домашніх, хороший сім'янин, здатний на справжню відданість своїй сім'ї. Жінка ж, народжена під заступництвом Тигра – непогана господиня.

Але цілком присвятити себе чоловікові і домоводства вона не зможе, занадто великі її кар'єрні амбіції і інтелектуальні здібності, щоб поховати їх на благо сімейного вогнища.

Жінка зазвичай з молодості має багато романів, кожен раз гостро і по-новому переживаючи розлуку. Кращим ліками при цьому для неї може стати тільки нова любов. Вона фактично не мислить себе без відносин і буває дуже емоційно прив'язана до партнера. З-за цього можуть виникати нервові зриви, якщо половинка раптом не виправдовує покладених на нього надій і романтичних сподівань. Розуміння і довірчі відносини відіграють ключову роль у союзі з чоловіком для жінок Риб. Такі дівчата не прощають зрад і емоційної холодності, багатоденної мовчання.

Чоловік Риби зазвичай вірний постійної партнерки, але також може мати безліч наступних друг за іншому романтичних захоплень. Він зазвичай до певного моменту ідеалізує партнерку. Але потім може різко змінити своє ставлення і спрямувати увагу в інший бік. Якщо Риба-Тигр одружується в усвідомленому віці після тридцяти, то такий вибір зазвичай вдалий. Відносини будуються міцно, раз і назавжди. Такий супутник буде враховувати всі свої минулі помилки і намагатися не повторювати їх у союзі, яким дуже дорожить.

Позитивне якість такого супутника життя в його легкості характеру. Він може зберігати юнацький запал (у позитивному сенсі) на довгі роки, завдяки чому відношення не перетворяться в рутину. Чоловік Риби, якщо справді закоханий, буде робити приємні сюрпризи та романтичні подарунки своїй коханій навіть через три роки спільного життя.

Кар'єра і бізнес

Вплив Тигра дає лідерські амбіції, впевненість у собі цього, в общем-то, не схильному до кар'єризму і трудоголізму знаку зодіаку. Хороші інтелектуальні дані і природжений смак дозволяє Рибам стати успішними в області мистецтва. З них виходять відмінні архітектори, дизайнери, перукарі, стилісти. З успіхом можуть працювати представники знаку і психологами, журналістами, оглядачами.

Риби-Тигри відповідально беруться за свої завдання і, як правило, доводять задумане до логічного завершення. Вони не люблять тільки рутинну роботу, краще великі обсяги складних завдань. Непогано вони справляються з командною роботою, проявляючи при цьому лідерські якості. Такий працівник може захопити ідеєю і запропонувати кілька нестандартних шляхів вирішення проблеми.

Активність та ініціативність їм найкраще виявляти саме на роботі, не приносячи свою бурхливу, не завжди позитивну енергію додому.

Взагалі, в креативності їм не відмовиш. Люди творчих професій з них вийдуть найкращі. Але і в галузях, де необхідно оперування точними даними, у Риб є чому повчитися. Вони вміють викластися на всі двісті відсотків, якщо завдання їм дійсно цікава. Риби здатні багато працювати, але не з любові до процесу або відданості підприємству. Альтруїзм в бізнесі їм чужий. Вони працюють заради фінансової стабільності. Гроші для них не самоціль, а лише засіб отримання комфорту і розкоші, яку вони так люблять у житті.

Начальник Риби – не найвдаліший варіант. Він не зможе дати чітких вказівок і не завжди послідовний. А ось запитати зі своїх працівників цілком здатний. Він може бути агресивним, причому ця агресія виливається раптово. Народжені в рік Тигра представники знаку зазвичай дуже швидко піднімаються кар'єрними сходами завдяки своїй сміливості ідей і готовність до їхнього втілення. Вони можуть бути на крок попереду всього колективу.

Але випинати своє «я» і пишатися досягненнями Рибам не властиво. Вони досить флегматично ведуть себе спокійно виконуючи повсякденну роботу. Зате начальники їх помічають і пропонують підвищення самі.

Сумісність

Для багатьох сумісність знаків Зодіаку у близьких і дружніх стосунках з Рибою-Тигром може виявитися дуже вдалою. Вони можуть підлаштуватися практично під будь-якого партнера без шкоди для своєї харизми. Тонкі знавці людських душ, Риби відчувають і проносять через себе найменший рух серцевих почуттів іншої людини. Вони можуть зовні здаватися навіть кілька відстороненими і холодними, але це не так.

Ідеальні в любові і дружбі Риби будуть для містичних Скорпіонів, домовитих і раціональних Ваг і Діви. Підійде для врівноваження прагнень і характерів і раціональний Овен. Гарне поєднання при цьому, якщо враховувати рік народження представників цих знаків. Найбільшою гармонії у стосунках досягти можливо з Тигром і Собакою, а також Кроликом. Непоганий тандем з Биком, Драконом і Пацюком.

А ось зі Стрільцем Риба не зможе ужитися: надто вже обидва непостійні і шукають змін і пригод. Не стане Риба-Тигр поглиблюватися і в темні душевні переживання недовірливого іпохондрика Раку. А якщо ці знаки Зодіаку будуть в поєднанні з роком Півня за народженням, то може вийти і зовсім вибухонебезпечна суміш темпераментів. Такі співрозмовники або супутники зі складними характерами просто не зможуть довго перебувати разом. Занадто великі їхні амбіції та лідерські замашки. А ось здатність до поступливості при взаємному зіткненні просто випарується. І навіть зовні спокійні мудрі Риби при цьому втратять розсудливість.

У будь-яких відносинах партнеру варто пам'ятати, що гнучкість і поступливість повинна мати місце з обох сторін. Не слід нескінченно користуватися добротою Риб і їх апріорі хорошим ставленням до людини. При взаємній довірі і цьому розумінні можна надовго заручитися дружбою такого представника знака Зодіаку під впливом Тигра. Він стане надійним супутником, великодушним і участливым іншому.

Загальна характеристика людей, народжених під знаком Риби, приведена далі.