Чоловік Рак, народжений у рік Кози: психологічний портрет і ідеальні партнери

Щоб зрозуміти чоловіка, необхідно знати, чий рік він народився і під впливом якого сузір'я знаходиться. Адже подібне поєднання нерідко може мати суперечливий характер.

Розглянемо одну з найбільш суперечливих характеристик чоловіки Раку, який був народжений в рік Кози.

  Основні риси характеру чоловіка Раку, який був народжений у рік Вівці

  Представник сильної статі в такому поєднанні відрізняється прекрасним характером. У його компанії буде спокійно і приємно проводити час, оскільки він передає оточуючим відчуття гармонії, тепла і щастя.

  Чоловік, народжений у рік Кози, намагається витрачати всі свої сили і час на інших. Він завжди підтримає, буде співпереживати і постарається взяти участь у вирішення проблеми. Але одночасно сам відрізняється беззахисністю і насилу переносить життєві перипетії.

   До характеристик чоловіки Раку, який народився в рік Кози відносять:

   • безпосередній;
   • наївний;
   • уважний;
   • турботливий чоловік.

   Це добрий і позитивно налаштована людина. Представника цього знака, народженої в рік Вівці, досить просто образити. Він не буде шукати зустрічі з тим чоловіком, який з самого початку не хоче підтримувати з ним стосунки.

   Представник сильної статі під впливом Рака і Кози насилу переносить відсутність комфорту, необхідність кудись переїжджати і міняти оточення, оскільки віддає перевагу стабільність і довговічність у всьому.

   Характер такого хлопця відрізняється складністю, та йому й самому дуже складно іноді розуміти себе, не кажучи вже про оточуючих людей. Завдяки природженому артистизму, чоловіки Раки, народжені в рік Кози, здатні перевтілитися миттєво в різні образи. Наприклад, вони можуть бути ніжними і податливими зараз, але стати агресивними і нестриманими після. Подібна зміна настроїв часто відштовхує інших людей.

   Дуже часто хлопці, піддані впливу Раку і Вівці не знають, як правильно вести себе, це обумовлено досить суперечливим поєднанням. Наприклад, рік Кози робить чоловіка метальним, часто перебувають в світі своїх мрій. Йому дуже складно повернутися в реальний світ, тому такий чоловік не прагне знайти роботу, особливо, якщо це стосується фізичної праці. Сузір'я Рака намагається привнести гармонію в подібні якості чоловіка Вівці.

   Оскільки не завжди вдається знайти правильний баланс, оточуючі можуть спостерігати певну частку неадекватність у поведінці чоловіки Раку, народженої в рік Кози.

   Який чоловік Рак (Вівця) у відносинах?

   Представник такої комбінації ретельно вибирає собі супутницю, оцінюючи її в порівнянні з ідеальною обраницею. Такий чоловік чітко знає, яка жінка потрібна йому. Під впливом примх і швидкоплинних бажань у такого хлопця йде досить багато часу на пошук партнерки.

   Після того як вибір зроблено, чоловік Рак, народжений у рік Вівці, буде характеризуватися вірністю та надійністю в любові. Він постарається зробити все заради коханої людини, тому багато жінок відносять такого чоловіка до ідеального обранця, незважаючи на всю його суперечливість і складність характеру.

   Будуючи стосунки з жінкою, такий чоловік не буде «набивати собі ціну, цінуючи панночку, яка знаходиться поруч з ним. Але якщо відносини будуть складатися не за придуманим планом, чоловік Рак може «згасати», піддавшись депресивного стану. Цей період життя буде характеризуватися частою зміною настрою, може простежуватися певна неадекватність у поведінці і вчинках. З-за цього чоловік під впливом Рака і Кози дуже довго і ретельно вибирає супутницю життя, намагаючись уникнути подібних проблем.

   Якщо дівчина зіткнулася з подібними проявами характеру свого коханого, народженої в рік Кози, і знаходиться під впливом Раку, їй потрібно постаратися зберегти спокій і віру в свого обранця.

   Через деякий час ці перепади настрою пройдуть, і хлопець стане люблячим і турботливим.

   Сумісність у коханні

   Чоловік Рак, який був народжений в рік Кози, розшукує не просто партнерку для швидкоплинного роману, а жінку, яка відрізняється вірністю і здатну оточити його турботою, справжню дружину.

   Представник даної комбінації приділяє особливу увагу таким якостям жінки як:

   • господарності – чи вона зможе забезпечити побут і створити затишну атмосферу в домі;
   • відношенню до дітей і подружніх обов'язків.

   Якщо дівчина в подальшому не може стати його дружиною, тоді такий чоловік незабаром розірве відносини.

   Рішення про те, що пора узаконити стосунки, такий чоловік приймає досить довго і виважено. Він не зробить пропозицію руки і серця, піддавшись впливу емоцій і почуттів. Він повинен розуміти, що його обраниця повністю відповідає запланованим ідеалу, і він зможе створити з нею довірчі стосунки. Ця жінка мала подарувати йому відчуття захищеності, якої так потребує представник такого поєднання.

   Вимагаючи вірності від обраниці, чоловік Рак також буде вірним зі свого боку. А ще він буде турботливим чоловіком, на якого можна покластися у складній життєвій ситуації. Він буде підказувати, допомагати і захищати свою дружину від осуду і недоброзичливих поглядів.

   Відрізняючись дипломатичністю, такий чоловік дасть своєї супутниці право вибору. Хоча він і прагне бути лідером у сім'ї, але робить це не так явно і демонстративно, як інші знаки. Його обраниця завжди буде мати право голосу, і до її думки будуть прислухатися. Внаслідок такого ставлення, сім'я чоловіки Раку, народженої в рік Кози, відрізняється дружною і теплою атмосферою.

   Конфліктні ситуації в сім'ї зустрічаються рідко. Коли ж вони виникають, чоловік Рак веде себе стримано, виявляючи всі свої природні дипломатичні таланти.

   Чоловіки цього сузір'я чудово поєднуються з представницями прекрасної статі, які були народжені в рік Свині, Кролика або Кози.

   Якщо жінки народжені в рік Півня, Змії або Бика, то вони абсолютно не поєднуються з чоловіком, підвладним впливу Раку і Кози.

   Любовні стосунки з іншими знаками зодіаку

   Сумісність в любові чоловіка Раку, народженої в рік Кози, з іншими знаками зодіаку виглядає наступним чином:

   • З жінкою-Овном будуть досить складні взаємини, оскільки вони мають серйозні відмінності у всіх сферах життя.
   • Жінка Телець практично ідеальна супутниця для такого чоловіка, оскільки вони обидва цінують домашній затишок.
   • З панночкою Близнюком чоловік Рак зможе створити досить дивний союз, тільки піддавшись сексуальним бажанням і тяжінню. У повсякденних відносинах ці знаки дуже різні, кожен з яких володіє своїми цілями і прагненнями.
   • Хлопцеві Раку з дівчиною аналогічного знаку не вдасться створити ідеальні стосунки. Незважаючи на те, що обидва людини будуть чудово розуміти один одного, постійні образи і впертість зіпсують їм життя.
   • Чоловікові Раку доведеться докласти чимало сил, щоб утримати супутницю Лева.
   • З жінкою Дівою він зможе створити щасливий союз, оскільки така пара має багато спільного.
   • Щоб зберегти стосунки з жінкою Ваги, доведеться серйозно попрацювати. І в разі успіху, це буде відмінний шлюб.
   • З жінкою Скорпіоном можна створити ідеальну пару, так як є всі задатки для цього: чиста любов і щирі почуття, вірність і спрямованість до загальним інтересам.
   • З панночкою Стрільцем чоловіка Раку чекає багато труднощів і перешкод, але якщо це справжні почуття, вони зможуть подолати.
   • Жінка Козеріг ідеально створена для такого знака.
   • З панночкою Водолієм практично неможливо створити гармонійні стосунки.
   • З жінкою Рибою можна створити ідеальну сім'ю, розлучення в якій бувають вкрай рідко. Так як обидва партнери володіють ідентичним темпераментом і ведуть схожий спосіб життя. Подружжя будуть розуміти один одного з півслова, створюючи гармонійну сімейну пару.

   Детальніше про чоловіків Раках ви дізнаєтесь із наступного відео.