Характеристика та сумісність чоловіка Близнюка, народженої в рік Тигра

Близнюки, народжені в рік Тигра, володіють живим характером. Ведуть себе розкуто завжди і скрізь, звикли швидко діяти і володіють широкими поглядами на життя. Найбільшою проблемою для них є підозрілість.

  Характеристика чоловіка Близнюка, народженої в рік Тигра

  Чоловіки сповнені підозр, іноді роблять поспішні дії. Ці представники сильної статі ніколи не приховують своїх почуттів, чесні, ніжні, щедрі і володіють хорошим почуттям гумору.

  Близнюки, народжені в рік Тигра, концентруються на роботі і забувають все інше. Хлопці – представники цього тандему знаків – сентиментальні, а їх життя нетрадиционна і безудержна в молодості. Деякі не змінюють звичний образ життя навіть подорослішавши. Можливо, це тому, що вони безстрашні улюбленці долі.

  Відкрито виявляють презирство до того, з чим не згодні. Чоловік Близнюки-Тигр буде насміхатися і лаяти суспільство, прив'язане до традиційних понять. Він прагне показати себе.

  Люди, народжені в рік Тигра, ніколи не здаються, незалежно від того, скільки нещасть обрушилося їм на голову. Навіть якщо здається, що у представника цього знака не залишилося сил рухатися вперед, йому достатньо невеликої іскри, щоб розпалити полум'я всередині себе.

  Не люблять перебувати під чужим тиском, люто демонструють незалежність. Деякі представники занадто сентиментальні і готові допомагати людям, навіть на шкоду собі.

  Але є й такі, які виявляють в житті більше егоїзму, впертості.

  Чоловік, народжений у рік Тигра, привабливий і активний. Він легко спілкується з незнайомими йому людьми. Завжди стежить за собою і може годинами проводити час перед дзеркалом. На будь-якій вечірці це душа компанії. Але такий егоїстичний чоловік за своєю природою.

  Якщо він сам себе піддасть сумніву, то гроші, честь і влада перестане мати значення. Коли така людина зазнає невдачі, стає дуже злим. Бажання помститися йде тільки після того, як він побачить, що його ворог розчавлений.

  Ненавидить, коли його ігнорують, але може зберігати спокій, якщо це дуже важливо. Цікаво, що двома основними рисами його характеру є необачність і нерішучість – пара протиріч. Якщо зможе знайти золоту середину, то доб'ється успіху.

  Чоловік, народжений у рік Тигра, гравець. Так як він сповнений ентузіазму, сімейне життя з цим партнером не буде нудною. Він любить сперечатися, жахливий власник. Ревнощі для нього згубна, може творити неймовірні речі, перебуваючи в такому стані, тому партнеру краще не фліртувати з іншими.

  У перші роки життя йому доводиться вчитися контролювати гарячий норов. Якщо нічого не виходить, то у дорослому віці емоційність тільки шкодить Близнюкам. В юності він буде поглинений ідеєю перетворити свою мрію в реальність.

  Взагалі, люди, народжені в рік Тигра, під знаком Близнюків, можуть сміятися, а в наступну секунду плакати. Їх настрій змінюється дуже швидко, що часом вводить в оману представників інших знаків.

  Йому не потрібно чиєсь схвалення або жалість до себе, цей чоловік може чудово перебувати в повній самоті і буде щасливий.

  Під яким елементом народився

  Народжені в рік Тигра Близнюки бувають чутливими, люблячими і емоційними. Абсолютно не терплять конкуренції, тим більше, коли справа доходить до збереження поваги або честі, захисту коханої людини.

  З одного боку, вони люблять незалежність, а з іншого – домінувати у стосунках. Ці представники сильної половини людства володіють почуттям гідності і бажанням прийняти будь-який виклик. Подібні якості роблять їх природженими лідерами. Близнюки не втрачають пильності і обдурити їх не так просто.

  Тигри не бояться ризикувати заради досягнення бажаного. Серед інших рис китайського гороскопу: чесність, щедрість по відношенню до друзів і пристрасність по відношенню до коханцям. Чекають, що інші люди навколо теж будуть чесні в розмові з ними. Несхвалення або критика недозволенні по відношенню до них.

  П'ять елементів Тигра:

  • водний;
  • деревний;
  • вогненний;
  • земляний;
  • металевий.

  Металеві Тигри конкурентноздатні, напористі, будуть робити все, щоб досягти своєї мети, люблять бути центром тяжіння. Ці хлопці легко роблять висновки.

  Деревні зазвичай добре ладнають з іншими, завжди готові допомогти.

  Водні чутливі, спокійні та інтереси інших цінують менше. Їх інтуїція допомагає тверезо оцінювати будь-яку ситуацію.

  Вогняні представники знаку Близнюки виразні, ексцентричні, позитивні. У них є здатність генерувати ці якості у інших людей. Це великі лідери.

  Земляні Тигри люблять сто разів подумати, перш ніж приймати рішення.

  Не захоплюються легко партнером або якоюсь ідеєю, сфокусовані на тому, що допомагає їм у досягненні успіху.

  Кар'єра

  Маючи схильність стикатися з проблемами, люди під керівництвом Тигра, часто змінюють роботу. Процвітаючі види діяльності для них: офіс-менеджер, турагент, рекламний агент, актор, художник, письменник, пілот, музикант, шофер.

  Ці чоловіки вже народжуються лідерами. Якщо їх змусять робити монотонну роботу кожен день, то вони не будуть докладати чималих зусиль. Для них щоденна діяльність – це не спосіб заробити гроші, а скоріше можливість проявити власні таланти. Робота займає в житті багато місця, і деколи навіть сім'я виявляється відсунутою на друге місце. Найбільш придатною буде висока керівна або управлінська посаду.

  Ці керівники не стануть слухати підлеглих, вони і самі знають, як краще. Втім, якщо привести належну кількість доказів, то Близнюки візьмуть чужу точку зору.

  Здоров'я

  Тигри дуже багато працюють, постійно перебувають в русі, тому нерідко почуваються виснаженими. Такий підхід до роботи часто призводить до проблем зі здоров'ям. Їм необхідно ефективно використовувати енергію.

  Ці хлопці чутливі і вибагливі до їжі. Солодке не їх коник, тому вживають його рідко. Люблять харчуватися повноцінно, стежити за здоров'ям.

  Сон і відпочинок необхідні для здоров'я.

  Тигри часто відчувають стрес, занепокоєння заважає спати, чому представники знаку стають дратівливими.

  Сумісність

  Коли справа доходить до відносин, ці хлопці ввічливі, виразні і заслуговують довіри.

  Вони не нудні, однак, завжди домінують у відносинах.

  • Незважаючи на те, що Тигр і Пацюк – відмінні друзі, є ймовірність, що непрості характери зроблять їх ворогами.
  • Між двома представниками знаку Тигр і Тигр виникає творчий союз, вони здатні розпалити інтерес один одного в парі, але бажання домінувати створить чимало проблем на довгостроковій перспективі.
  • Хоча спочатку представник цього знаку тягнеться до Бика, вони не пара, краще вибрати для цього Кролика або Кінь, з якими життя буде яскравою та емоційною.
  • З Драконом постійно буде горіти вогонь пристрасті, а от Вівця Тигра спробує змусити працювати, чому той буде сильно опиратися.
  • Півень — один з самих невідповідних партнерів для цього чоловіка, а от у стосунках з Собакою любов стане будуватися на повазі та розумінні.
  • У парі зі Свинею обидва партнери будуть готові йти на жертви, коли це необхідно.
  • Кінь привертає увагу Тигра. Їх відносини будуть включати взаємну повагу і підтримку.
  • Жорсткий для себе та інших, представник цього знака буде показувати свою ніжну бік тільки чесною Собаці.

  Завоювати чоловіка Тигра-Близнюків нескладно, якщо ви та жінка, яка йому потрібна. Цей знак Зодіаку завжди точно знає, на кого варто звернути свою увагу.

  Детальніше про чоловіка Близнюка ви дізнаєтесь із наступного відео.