Особливості жінок з істероїдним типом особистості

Артистичність, манірність і зухвала поведінка найчастіше характеризує истероидный тип особистості жінки. Їх неможливо не помітити, адже вони роблять все можливе, щоб привернути до себе увагу оточуючих. Истероидная дівчина стежить за модними тенденціями, тому завжди виглядає чудово. Вона любить знаходитися в компанії людей, але знайти з нею спільну мову вдається далеко не всім. Будувати відносини з такою особою непросто, адже до неї потрібен особливий підхід.

Визначення истероидности

Истероидами називають тих індивідуумів, які володіють емоційною нестабільністю і схильністю до демонстративності, за допомогою якої вони домагаються загальної уваги. Часто у таких людей спостерігається істерична психопатія. Даний розлад особистості має виражені симптоми, а саме: зухвала поведінка, емоційність, раптові перепади настрою, схильність до суїциду.

Жінки з істероїдним типом особистості володіють лідерськими якостями, тому прагнуть у всьому показати свою перевагу. Вони звикли проявляти завзятість і цілеспрямованість, причому не тільки в роботі, але і в особистому житті. Щоб отримати бажане нерідко приймають нестандартні рішення і роблять відчайдушні вчинки.

Дівчина-истероид любить спілкуватися і може швидко знайти спільну мову з багатьма людьми. При знайомстві вона багатьом здається веселим, позитивним людиною, яка не боїться видатися смішним, готовий на сміливі вчинки і відверто висловлює свою точку зору. Але поспілкувавшись довше, стає помітна різкість і якась неадекватність реакцій на різні ситуації. Истероидная дівчина може раптово почати психувати, ридати, кричати. Слід зазначити, що така поведінка є демонстративним і проявляється лише в тому випадку, якщо навколо знаходиться деяка кількість людей.

Характерні особливості

Истероидный психотип особистості починає формуватися в ранньому дитинстві – в 3-6 років. Першим симптомом є постійна тривожність дівчинки. Вона буде всього боятися, потребувати допомоги і вимагати до себе уваги. У цей період також може проявлятися «комплекс Електри», що виражається в постійному суперництві з мамою за увагу батька.

З віком у характері дівчинки з істероїдним типом особистості почнуть проявлятися такі особливості.

  • Демонстративність. Прагнення епатувати і привертати до себе увагу. Це можуть бути експерименти із зовнішністю або ексцентрична поведінка.
  • Егоцентричність. Зацикленість на власних потребах. Будь-які дії, навіть допомога навколишнім, здійснюватимуться лише для того, щоб привернути загальну увагу.
  • Відсутність послідовності та логіки у вчинках. Спрогнозувати дії такої людини неможливо, оскільки між ними немає логічного взаємозв'язку. Він може раптово зробити щось неадекватне, при цьому сам не зможе пояснити, навіщо він це зробив.
  • Підвищена емоційність. Сміх, сльози, суперечки завжди доходять до істеричного стану. Такій дівчині неважливо, як вона виглядає збоку – їй необхідно привернути увагу якомога більшої кількості людей.
  • Артистизм. Істероїди нерідко стають відмінними акторами, т. к. можуть зображати широкий спектр емоцій, причому настільки реалістично, що оточують це вводить в оману.
  • Перебільшена боязкість. Надмірна реакція на будь-які події і травми через відсутність самоконтролю та емоційності.
  • Знижений рівень критичності мислення. Свої недоліки і провини истероид не визнає. Схильний у всьому звинувачувати оточуючих, причому якщо таких немає, то легко їх вигадає.

Незважаючи на те що истероидная жінка досить комунікабельна, вести з нею діалог непросто. Вона акцентує увагу на собі і говорить про те, що цікаво виключно їй, а будь-які спроби співрозмовника перевести розмову в інше русло негайно припиняються.

Поведінка в любовних відносинах

Истероидность може негативно впливати на спроби побудувати особисті стосунки. Чоловік повинен розуміти особливості цього психотипу і вміти справлятися з раптовими емоційними сплесками. З такою жінкою ніколи не буде нудно, вона з легкістю погоджується на експерименти, веде жваві розмови і щиро висловлює свої емоції, але, на жаль, це стосується не тільки позитивних, але і негативних аспектів.

Дівчина з істероїдним типом особистості завжди виглядає бездоганно, тому з легкістю завойовує увагу протилежної статі. Вона жіночна, манерна, весела, дотепна, і саме це приваблює чоловіків. Коли така особа вступає у відносини, що всі навколо повинні дізнатися про це. Дівчина буде розповідати про свого обранця всім навколо, не соромлячись інтимних моментів. Слід зазначити, що вона може не тільки вихваляти і хвалитися чоловіком, але і дискредитувати його в очах оточуючих.

Истероидная жінка – умілий маніпулятор. Для досягнення своїх цілей вона нерідко використовує сльози, прояв ревнощів, образливість, а також може провокувати скандали. Чоловік повинен це розуміти і всіляко присікати спроби маніпулювання. Головне, не йти на поводу у такої особи, не потрібно вступати з нею в суперечку або намагатися заспокоїти – краще просто залишити її на деякий час на самоті.

Про собенностях істероїдного характеру дивіться у наступному відео.