Активна піна і шампунь для безконтактної мийки автомобіля: призначення, особливості, список засобів, вимоги

Особливості коштів для безконтактної мийки авто.

З приходом весни багато автолюбителів потягнулися за своїми апаратами для мийки авто. Адже саме у весняний час машина брудниться найбільше. Це пов'язано з тим, що на дорогах дуже багато бруду, пилу, що осідає на машині, забруднюючи її. У цій статті ми розглянемо, що таке безконтактна мийка і проведемо огляд пінок і шампунів для безконтактної мийки автомобілів.

Активна піна для безконтактної мийки авто: призначення, особливості

Для багатьох автолюбителів процес миття достатньо складний. Необхідно попрацювати, щоб добре вимити залізного коня. Руху і розтирання ганчірками дуже часто дряпають лакофарбове покриття на автомобілі. Але з'явився інший спосіб, який називається безконтактним. Це не просто шампунь для авто. Це ціла суміш, що складається із суспензії і емульгаторів, яка фактично просто бере і розчиняє бруд, відокремлює її від кузова автомобіля. При цьому не потрібно возити ганчірками і нічого відмивати. Достатньо лише нанести піну на авто і дати їй подіяти протягом декількох хвилин.

На жаль, на практиці все не так добре. Дуже часто такі кошти або не працюють взагалі, або доводиться потім тривалий час відмиватися піну і змивати бруд стандартними способами. Тобто терти ганчірками, що дряпає кузов автомобіля. Тому вибирати такі піни варто, не шкодуючи грошей. Подібна економія може коштувати вам часу, а також сил і нервів.

Активна піна

Вимоги до піні для безконтактної мийки авто: список коштів

Що власне необхідно робити власнику автомобіля, щоб помити свого залізного коня такими засобами? Необхідно розчинити піну у воді, відповідно до пропорцій, вказаних на упаковці або в інструкції по використанню. Далі, розчин заливають в спеціальний пристрій, який перетворює рідину в піну.

Зараз багато використовують спеціальні засоби, але в більшості випадків вони є в гаражах практично у всіх садівників-любителів, а також власників приватних будинків. Бо такі пристрої часто використовуються для обприскування рослин від шкідників або для звичайного миття автомобіля. Розчинена піна заливається у спеціальний бак і приєднується до пристрою, який за допомогою стисненого повітря перетворює рідину в піну. Це піна густим шаром наноситься на автомобіль, залишають на кілька хвилин.

Список:

 • Засіб для безконтактної мийки «DLS 125»
 • Активна піна. Засіб для безконтактної мийки автомобіля TRUCK
 • Активна піна. Засіб для безконтактної мийки автомобіля DOSATRON
 • Активна піна. Засіб для безконтактної мийки автомобіля TITAN PRO
Безконтактна мийка авто

Шампунь для безконтактної мийки авто: список

На що варто звернути увагу? Найголовнішим аспектом є очищаючі властивості, тобто, наскільки добре піна розчиняє пил на автомобілі. Якісна піна просто змивається струменем води. Терти, протирати немає необхідності. Тому як за запевненням виробників бруд сама повинна відставати від автомобілів.

На практиці все не так просто. Бо далеко не всі засоби добре справляються з цим завданням, і автомобіль як і раніше залишається брудним. Перевірити це можна за допомогою звичайної сухої серветки. Після миття висихання автомобіля, достатньо провести серветкою по кузову і визначити наскільки чистою залишилася серветка. Далеко не всі кошти проходять подібну перевірку.

Список:

 • Суперпенящийся шампунь для ручної і безконтактної мийки серії «Стриптиз» CWS06904
 • Шампунь Bullsone для кольорових і темних кольорів
 • Шампунь Bullsone Crystal Car Shampoo
 • Шампунь Bullsone для світлих кольорів

ВАЖЛИВО: Деякі піни швидко стікають з кузова і практично не затримуються на ньому. Це перешкоджає нормальному очищенню авто. Тому утворилася піна повинна бути щільною та стійкою.

Засоби для безконтактної мийки

Піна для безконтактної мийки в балончику: список коштів

Продається засіб і в балончику, якого повинно вистачити на одну-дві мийки. Піна в балончику вже приготовлена і наноситься безпосередньо на капот і кузов авто. Такі кошти купують ті, у кого немає спеціального пристрою для використання безконтактної піни. Нижче наведено огляд засобів в балончиках для безконтактної мийки авто.

Список:

 • Піна для миття «Хорс»
 • Активна піна для безконтактної мийки аерозоль Fillin
 • Шампунь Активна піна AVS AVK-010
 • Активна піна для чищення салону Audi Active-foam Cleaner
Піна для безконтактної мийки

Як бачите, вимити машину можна нестандартними способами, без використання ганчірок, а також без роботи. Досить використовувати спеціальну піну, яка відмінно виштовхує бруд з кузова автомобіля. Необхідно вибрати правильні засоби, які відмінно впораються з забрудненнями і справді відмінно вимиють ваш автомобіль.

ВІДЕО: Безконтактна мийка авто