Як правильно мити машину відром з водою, Керхером? Як помити машину, автомобіль самому в домашніх умовах, взимку: поради. Як мити машину своїми руками: огляд інструментів і засобів

Способи помити машину.

Мийка машини — досить складна, вимагає знань, а також умінь процедура. Багато хто вважає, що достатньо для цього винести на вулицю відро з водою, миючим засобом, мочалкою, а потім змити весь бруд з машини. Насправді це твердження не зовсім вірне. У цій статті ми розповімо, як правильно здійснювати дану маніпуляцію.

Як мити машину самому з застосуванням мийки Керхером?

На поверхні машини, якщо вона брудна, знаходяться частинки пилу і каменів, а також інших забруднень, які можуть бути як м'яким, так і твердими. Якщо відразу приступати до миття ганчірками або мочалками, вся ця пил дряпає поверхню автомобіля, порушуючи його глянець, а також покриття. З часом при такому миття на поверхні будуть утворюватися дрібні кругові подряпини, які зроблять поверхню кузова матовою. Вам доведеться користуватися послугами автосервісу, для того щоб відполірувати авто і усунути дрібні подряпини. Тому правильно виконуючи процедуру миття автомобіля, ви зводите до мінімуму ризик появи дрібних подряпин, а також робите більш рідкісними полірування автомобіля.

Далі варто визначитися, яким чином ви збираєтеся очищати авто. Найоптимальніший варіант — це застосування безконтактного шампуню. Як це зробити, можна .подивитися тут Основна перевага таких засобів у тому, що при нанесенні їх на поверхню, піна вступає в реакцію з пилом і брудом, вбирає її і поглинає. Потім залишається тільки змити Керхером піну з поверхні разом з брудом. Терти нічого не потрібно, бо такого роду речовини сприяють відділення пилу від кузова. Якщо у вас немає апарату для безконтактної мийки кузова, можете скористатися старим дідівським методом вручну із застосуванням спеціальних шампунів для миття залізного коня.

На автомийці

Інструкція:

 • Необхідно взяти шланг і під сильним напором води змити всю пил
 • Справа в тому що, відра води, яке ви ллєте зверху, може бути абсолютно недостатньо
 • Необхідно дуже багато води, яка подається під сильним тиском і тиском
 • Чим сильніше тиск, тим швидше і більше пилу відокремиться від кузова автомобіля
 • В ідеалі потрібно використовувати мийки високого тиску, такі як Karcher
 • Далі, вам необхідно розчинити у відрі з водою вибраний шампунь, нанести на поверхню автомобіля шляхом обливання, або за допомогою спеціального розпилювача
 • Після того як шампунь побуде якийсь час на поверхні автомобіля, і допоможе наїсти бруд, необхідно взяти щітку з дуже м'яким ворсом і пройтися по автомобілю, потерти
 • Після цього змити під сильним напором води Керхером, за допомогою спеціального скребка видалити краплі води
 • Останній етап — це натерти поверхню автомобіля за допомогою сухої чистої тканини
Чистка під тиском

Як правильно мити машину: вибір засобів і інструментів

Багато автолюбителів використовують для миття звичайну ганчірку або губку. Це неправильно, тому що подібного роду вироби служать клейкою поверхнею для частинок пилу, бруду, яка потім просто дряпає автомобіль.

Поради:

 • М'яка щітка такого не робить, вся пил забивається між щетинками і потрапляє у ємність з водою. Таким чином, поверхня кузова не дряпається. Ні в якому разі не залишайте краплі води на поверхні автомобіля, тому що вони будуть служити своєрідною лупою, і під впливом сонця ці краплі висохнуть, а на поверхні залишаться білі плями. Тому вологу з автомобіля обов'язково потрібно видаляти.
 • Також не варто для миття залізного коня використовувати мийні засоби, не призначені для цього. Не підійде ні пральний порошок, ні рідке мило. Справа в тому, що порошок має лужне середовище, яка відмиває поверхню автомобіля, але при цьому руйнує лакофарбове покриття на поверхні кузова.
 • З часом кузов стане матовим, а глянець зітреться. Щоб цього не сталося, використовуйте спеціальні засоби для миття кузова. Якщо ви часто миєте кузов із застосуванням шампунів або інших миючих засобів, таких як пральний порошок, вам доведеться після процедури миття проводити поліровку із застосуванням воску, щоб повернути колишній блиск автомобілю.
Очищення коліс

Як мити машину самому, використовуючи відро з водою?

Оптимальним варіантом є використання мийки високого тиску, але на жаль такого роду апарати є не у всіх. Якщо у вас старенький автомобіль, який не дуже шкода, то можете зробити миття вручну, без використання мийки, а звичайним відром з водою.

Інструкція:

 • Для цього необхідно облити залізного коня зверху вниз за допомогою відра води, залишити на пару хвилин
 • Після цього розведіть в ємності шампунь для контактної мийки кузова, занурте в розчин спеціальну мочалку для миття поверхні і нанесіть шампунь точно також, зверху вниз
 • Після того як засіб пару хвилин побуде на поверхні залізного коня, потріть мочалкою і змийте все під струменем холодної води
 • Зверніть увагу, що авто не миється з застосуванням гарячої води, використовується виключно холодна вода
 • Після цього необхідно скористатися спеціальним скребком для того щоб видалити залишки вологи
 • Їх можна придбати в спеціальних автомагазинах або магазинах побутової хімії
 • Вони застосовуються для миття скла, і нагадують гумові наконечники
Відмити залізного коня

Як правильно мити машину взимку: поради

 • У зимовий час також можна здійснювати мийку залізного коня, але і в цьому випадку користуються виключно холодною водою.
 • При цьому спочатку необхідно видалити з поверхні кузова лід і залишки снігу, щоб полегшити доступ до шампуню лакофарбовому покриттю.
 • Намагайтеся надовго не залишати авто під шаром шампуню, щоб він не замерз. Після цього здійснюється видалення миючого засобу, а також ополіскування за допомогою прохолодної води.
 • Ні в якому разі не використовується гаряча вода. Підійде виключно холодна, тому що гаряча вода буде сприяти появі тріщин на лобовому склі, а також мікротріщин на поверхні кузова автомобіля.
Апарат високого тиску

У зимовий час обов'язковою умовою є видалення крапель води, для того щоб вони замерзли і не перетворилися на лід.

ВІДЕО: Як помити авто?