Прикмети про автомобілі, в які ми віримо — дорожні забобони

Щоб відчувати себе за кермом безпеки і знати, що ви вдало доберетеся до наміченого місця, скористайтесь прикметами про автомобілі.

Майже у кожного власника машини є свої забобони, які кожен з них вірить. Правда, не всі водії вірять в ці прикмети.

Прикмети про автомобілі

Наприклад:

Якщо вам на шляху перебіг дорогу чорний кіт, необхідно негайно зупинитися і дочекатися людини, який перейде вам дорогу. Простих пішоходів таке марновірство може просто розсмішити, однак це не відноситься до водіїв.

Автомобілісти намагаються дотримуватися цих забобонів, як вони дотримуються правил дорожнього руху. Ті, хто намагається ігнорувати їх – можуть потрапити в біду або неприємність.

Звертайте увагу на прикмети

Існують такі забобони і прикмети про автомобілі:

 1. Ще до покупки машини або здачі іспитів у дорожній службі автомобілісти починають дотримуватися прикмет. Після покупки машини, в обов'язковому порядку її треба «обмити». Такий обряд буде означати безпечне водіння, і машина прослужить вам довго. Також слід дати ім'я новій машині. Це ім'я повинно бути простим і веселим. Це може бути також чоловіче або жіноче ім'я.
 2. В дорозі вас зупинили працівники ДАІ або сталася дрібна поломка – значить, власник машини або його пасажири викинули сміттєві відходи з вікна під час руху.
 3. Щоб у автомобіліста завжди водилися гроші, слід провести якийсь обряд. Проїхати під мостом, де їде поїзд і відкрити гаманець, де зберігаються гроші, і бажано ширше. Це забезпечить вам постійний прибуток.
 4. Свист в машині під час їзди – означає, що у господаря не будуть водитися гроші.

Прикмети про автомобілі, пов'язані зі штрафами ДАІ

Більшість забобонів пов'язано зі штрафами від ДАІ. Якщо водій випадково зачепив собаку, то відбутися лише штрафом точно не вдасться.

Для автомобілістів
 • Якщо вас зупиняє інспектор, швидко перекладіть документи в ліву кишеню. Це допоможе вберегтися від стягнення.
 • Якщо в салоні автомобіля хтось засвистить, то даішник може почути це і зупинити автомобіль.
 • Це ж відноситься і до пересчитыванию грошей в машині.

Інші забобони і прикмети про автомобілі

 1. Багато автолюбителів або власники автомобілів засмучуються, коли бачать на автомобілі пташиний послід. Це знак згори і він обіцяє поповнення грошей. Марновірство спрацює, якщо послід змити відразу, як ви його побачили, щоб уберегтися від зайвих витрат.
 2. Також багато хто впевнені, що предмет, яким було пробито шину, варто постійно тримати при собі, щоб наступного разу не проколоти колесо.
 3. Заборонено голитися водіям в далекий шлях. Це ж відноситься і до мийки машини перед далекою дорогою. Все це може призвести до непередбачених складнощів у дорозі. Щоб від цього вберегтися, не варто згадувати такі слова як: «Будьте пильними», «Не засни за кермом», «Дотримуйся правил безпеки».
 4. Будь повернення в дорозі обіцяє невдачу. Якщо це не повернення за автомобільними документами, то повертатися не варто.
 5. Недобре повір'я, пов'язане з порожнім відром, яке ви побачите перед поїздкою. Навіть саму потрібну поїздку варто перенести на наступний раз.
 6. Будь-які грубі слова або удари вплинуть на машину, вона може просто-напросто не завестися. Також сидячи в машині, не говорите про її продаж. Автомобіль може образитися і зламається.
 7. Також у автомобілістів є повір'я з приводу дорожньо-транспортних пригод. Звичайно, кожен з нас не може бути впевнений, що його це не наздожене, але обережність не буде зайвою. При ремонті автомобіля ні в якому разі не можна використовувати запчастини від машин, які були в ДТП. Теж станеться з цими деталями вже у вашій машині.

  Не беріть запчастини від авто з ДТП
 8. Будь-які фотографії, зроблені всередині машини або зовні, спричинять за собою нещастя. Свій особистий автомобіль стоїть обходити тільки ззаду і ні в якому разі не спереду. Однак похоронна процесія на шляху прямування – до удачі.
 9. Номери автомобіля також мають забобонів. Якщо в ньому присутня цифра шість три рази – це до біди. Навіть якщо ви не вірите у прикмети, у вас все одно знайдеться хоч маленький, але амулет або талісман, який оберігає вас і притягує везіння на дорозі.
 10. Існує лише одна прикмета про автомобілі, в яку вірить велика частина автомобілістів, і пов'язана вона з миттям машини. Якщо водій вимив машину, сьогодні буде дощ.
 11. Поганим знаком для автомобілістів у Великобританії і США є автомобіль зеленого кольору.
Автолюбителям

Список візьме про автомобіль на цьому не закінчується, а навпаки, поповнюється з кожним днем. Однак вірити чи ні у них автомобіліст в праві вирішувати сам. Існує одне головне марновірство, яке варто дотримуватися кожну хвилину в дорозі – правила дорожнього руху. Дотримуючись цього, вам не буде на заваді ні дощ, ні колір машини.

Відео: Прикмети про машинах