Хто найсильніший чоловік у світі за всю історію людства? Топ-10 найсильніших спортсменів у світі

Хто найсильніша людина на землі? Про це дізнаєтеся зі статті.

Люди володіють фізичною силою завжди були об'єктом загальної уваги. Ними захоплювалися, намагалися наслідувати, зверталися за допомогою у важких ситуаціях. Красиве, мускулисте чоловіче тіло викликає захват у жіночої половини населення.

Чоловіки більш слабкі фізично намагаються бути схожими на своїх кумирів, відвідують тренажерні зали з метою накачати свою мускулатуру. І все ж найсильнішими в світі вважаються спортсмени. Є десять найсильніших людей на землі.

Рейтинг найсильніших людей планети: топ-10 найсильніших

Сильні люди на землі були завжди. Майже у всіх казках і билинах присутні богатирі, які приходять на допомогу в потрібну хвилину. В наші дні також є люди сильні духом і фізично. Хто ж ці люди? Це спортсмени присвятили себе цілком спорту і досягли високих результатів.

Ось список цих сильних і мужніх людей:

  1. Найсильнішим чоловіком у світі вважається Жидрунас Савицках.
  2. За ним йде Маріуш Пудзяновский.
  3. Третє місце віддали Василю Вірастюку.
  4. Брайан Шоу займає четверте місце.
  5. П'ятим йде Бенедикт Магнуссон.
  6. На шостому Юко Ахола.
  7. Сьоме місце займає Брюс Вільгельм.
  8. Восьмим силачем вважається Джон Пол Сигмарсон.
  9. Дев'ятим сильною людиною на планеті є Марк Генрі.
  10. Бекка Свенсон вважається найсильнішою жінкою і їй відведено десяте місце в чоловічому списку.

Тепер давайте детально розглянемо спортивні заслуги кожного. Так як жінок прийнято пропускати вперед, то почнемо з Беккі. Хоча вона дуже сильна і по статурі більше походить на чоловіка, все таки Свенсон жінка.

Бекка Свенсон

Назвати її слабким підлогою складно, Бекка зовсім не виглядає слабкою і беззахисною. Швидше навпаки поруч з нею беззахисними виглядають багато чоловіків. Вона запросто може побороти кілька представників сильної половини. Силачка з Америки справді «найсильніша жінка в світі». Вона здобула не одну перемогу за триборства.

Найсильніша жінка

Марк Генрі

Спортсмен з Техасу в 1992 році беручи участь в Олімпіаді посів десяте місце. Влітку 96-го він знову вирішив брати участь в іграх і йому дісталося чотирнадцяте місце. У 1995 році беручи участь в Панамериканських іграх Генрі забрав срібло. У 2002-му перемігши в боротьбі Ренді Ортона отримав звання чемпіона у важкій вазі.

Силач

Пізніше в битві з Біг Шоу Генрі був дискваліфікований за удар нанесений супернику в пах. У 2011 Марк програв бій Шоу віддавши йому звання чемпіона. Марк Генрі знайшов себе у триборстві, важкої атлетики, рислінзі і кінематографі.

Джон Пол Сигмарссон

Джон захопився бодібілдінгом і троеборьем, названий «самим сильним людиною» 4 рази. У 84-му Джон переміг на змаганнях з культуризму в Ісландії. У 83-му став «найсильнішою людиною у світі», посівши 2-е місце.

Сильний чоловік

Потім у 86-му, зазнавши декілька поразок він знову повернув собі це звання. У 93-му Джон пішов з життя, причиною смерті стала раптова зупинка серця.

Брюс Вільгельм

Брюс не тільки сильна людина, але і письменник. Він написав не одну книгу з важкої атлетики. Крім важкої атлетики силач займався так само боротьбою, метав диск і ядро. Будучи учнем Фримонской школи він захоплювався легкою атлетикою.

Сильний письменник

У 75-му Брюс переміг у змаганнях з важкої атлетики, а в 76-м на Олімпіаді в Монреалі зайняв 5-е місце. У 77-му і 78-му роках він «найсильніша людина планети», здобувши перемогу в змаганнях.

Юко Ахола

Спортсмен з Фінляндії Юко Ахола переможець змагань «Геркулес тримається» і «Камені атласу». В кінці 90-х, два роки поспіль його визнавали «найсильнішою людиною в Європі».

Як Геркулес

Зараз спортсмен знімається у фільмах і сидить у суддівській комісії на змаганнях «найсильніша людина світу».

Бенедикт Магнуссон

Займатися спортом Бенедикт почав у шістнадцять. Тренер зауважив, що Магнуссону добре дається станова тяга, почав тренувати його в цьому напрямку з ваги 120 кг. Але через два дні Бенедикт підняв штангу, яка перевищувала на двадцять кілограм його власну вагу.

Посилено займався спортом з молодості

Брайан Шоу

Американець почав займатися спортом ще дитиною. По закінченню школи він був двометрового зросту і важив більше ста кілограмів. Його захопленням у шкільні роки були водні види спорту і баскетбол. Після школи Брайан відчув, що йому подобається важка атлетика.

Займається важкою атлетикою

У 2009-2010 роках він взяв участь у змаганнях «найсильніша людина в світі» і зайняв спочатку третя, а потім друге місце. У 2011 Шоу став чемпіоном, перемігши на змаганнях Жідрунаса Савіцкаса. 2012 рік був для Брайана програшним, але рік потому зміг повернути собі титул чемпіона.

Василь Вірастюк

Український спортсмен закінчив фізкультурний технікум у місті Івано-Франківськ. Після закінчення працював тренером з легкої атлетики і займався штовханням ядра до 2000 року. У 2004-му та 2007-му він побив всі світові рекорди і був визнаний найсильнішим на планеті.

Силач українець

Вірастюк є заслуженим майстром спорту України, чемпіоном світу в силовому багатоборстві, актором. У 2004-му Вірастюк брав участь у грі « Форт Боярд».

Маріуш Пудзяновский

Польський силач є п'ятикратним переможцем у змаганнях «найсильніша людина в світі». Свої перші кроки в спорті Маріуш на початку займався карате і отримав 4-й дан. У тринадцять років його захопленням стало триборство, а в п'ятнадцять його залучив бокс.

5-кратний силач

В 99-му на змаганнях по силовій атлетики спортсмен займає перше місце, а в 2012-му йому присвоєно звання «найсильніша людина планети», яке залишається за ним протягом чотирьох років.

Жидрунас Савіцкас

Лідирує серед найсильніших людей спортсмен з Литви Жидрунасу Савицкасу. Він неодноразово перемагав у змаганнях «найсильніша людина планети». Спортом Жидрунас почав займатися з чотирнадцяти років, в 92-м на змаганнях «Стронгест мен» йому дісталося десяте місце. У 2002-му, 2003-му і 2008-му на цих же змаганнях з десятого він піднімається на друге місце. З 2009-го по 2012-й Савіцкас стає чемпіоном серед найсильніших людей на планеті».

Першість

І все таки неперевершеним силачем за всю історію людства був кореєць Масутацу Ояма. Він настільки досяг успіху в стилі карате Кекусенкай, який сам же і заснував, що ніхто не міг його перемогти. Він витрачав на тренування дванадцять годин в день відточуючи свою майстерність.

Якщо прочитавши цю статтю, виникло бажання стати хоч трохи схожим на когось з перерахованих вище силачів, вставайте з дивана і вирушайте в спортзал. Але, щоб досягти результату вам також доведеться відмовитися від шкідливих звичок, які ніяк не сполучаються із заняттями спортом.

Відео: Рейтинг найсильніших