Яка була найвища новорічна ялинка в світі, Європі і де вона стояла? Найвища новорічна і різдвяна ялинка рекорд Гіннеса: висота, фото. Фотографії найкрасивіших високих новорічних та різдвяних ялинок світу

Рейтинг найвищих і незвичайних ялинок в світі.

У кожному місті, напередодні новорічних свят, на одній з центральних площ, зазвичай встановлюють величезну штучну чи справжню ялинку. Її декорують кульками, гірляндами, різноманітними іграшками. Також нерідко біля ялинки влаштовують катки, новорічні ярмарки і симпатичні розважальні містечка.

Яка була найвища новорічна ялинка в світі, рекорд Гіннеса і де вона стояла?

Існує певний рейтинг новорічних ялинок. Вони класифікуються за різними принципами та ознаками. Однією з найбільш високих ялинок в світі, вважається новорічна красуня, яка була встановлена в Мехіко в 2009 році. Висота красуні приблизно 110 м, а вага 330 тонн. Цей рекорд багато разів намагалися перевищити, але на жаль не вийшло. Це пов'язано з величезною вагою конструкції. Адже для того, щоб основа тримала настільки величезний вага, необхідні міцні опори.

Збирали новорічну красуню трохи більше 2 місяців. Робочі вдень і вночі намагалися зібрати деревце. Воно збиралося з металевих конструкцій, до яких потім кріпилися штучні гілки. Ширина біля основи цієї ялинки 40 метрів. Якщо вважати довжину гірлянд, які були використані для прикраси ялинки, то вона склала 80 000 м.

Ця ялинка тепер щороку встановлюється в Мехіко і кожен раз її прикрашають різними іграшками. Зараз в моді незвичайні ялинки, не зовсім стандартного зеленого кольору, а різноманітні золотисті і сріблясті. Звичайно в Мехіко не стали щороку використовувати одну і ту саму ялинку. Перед новорічними святами новорічну красуню щороку представляють в новому кольорі.

найвища новорічна ялинка

Якої висоти в метрах була найвища новорічна ялинка в світі?

Взагалі, найвищою ялинкою, яка була представлена в книзі рекордів Гіннеса, є деревце, встановлене в Італії на гори Інджіно. Справа в тому, що це не зовсім ялинка, а швидше світлова композиція. Висота цієї композиції 650 м, а ширина нижньої частини 350 м. Прикрашена ялинка була 260 лампочками. Зірка цієї ялинки була виготовлена з 200 лампочок, трохи меншого розміру. Для того, щоб повністю засвітити композицію, знадобилося всередині 270 лампочок.

У Бразилії зводили ще одну зелену красуню. Вона претендувала на звання самої величезною. Але при її будівництві сталося обвалення. Тому деревце не отримав жодних нагород і звань.

найвища новорічна ялинка на воді

Не можна не відзначити ще один рекорд книги рекордів Гіннеса. У 2007 році в Ріо-де-Жанейро встановили саму величезну ялинку, висота якої була 85 м. Справа в тому, що цей рекорд не вище ніж той, який був представлений в Мехіко. Але особливість цієї ялинки полягає в тому, що вона встановлена на плаваючий основі і розташована на воді.

найвища новорічна ялинка на воді

Яка була найвища новорічна ялинка в Європі і де вона стояла?

Саме світлова композиція в Італії вважається найвищою в Європі. Але по суті справи вважати її повноцінної ялинкою можна, так як вона не містить гілочок, а являє собою світлову композицію.

Також не можна не відзначити одну з найбільш провальних новорічних ялинок у світі, вона розташовувалася в Римі і була зібрана до 2017 року. Найцікавіше, що жителям ялинка не сподобалося, бо як колір гілок досить тьмяний, вогні теж одного кольору, а на вершині немає зірки. Ця ялинка вважається самим гучним провалом і однією з найпривабливіших у світі.

найвища новорічна ялинка в Європі

Фотографії найкрасивіших високих новорічних та різдвяних ялинок світу

Не можна не доповнити список рекордсменів. Найдорожчою ялинкою в світі було деревце в Японії. Стояла ялинка у місті Токіо, в одному із закритих клубів. Найцікавіше, що гілки ялинки були прикрашені дорогими ювелірними виробами та наручним годинником.

Ялинку не показували в широкій публіці, її бачили журналісти та запрошені гості. Всі прикраси, які висіли на ялинці, дозволялося викуповувати. Багаті запрошені швидко спустошили ялинку і викупили з неї всі іграшки. Після того, як повністю всі лоти з новорічного деревця були викуплені, його прикрасили солодощами, звичайними ялинковими іграшками і передали в один з дитячих будинків.

Найкрасивіші ялинки в світі
Найкрасивіші ялинки в світі
Найкрасивіші ялинки в світі
Найкрасивіші ялинки в світі

На жаль новорічна ялинка, яка була встановлена в Росії, не потрапила в цей список. Але не варто засмучуватися, адже головне не висота і вага ялинки, а то новорічний настрій, яке вона дарує жителям.

ВІДЕО: найвищі новорічні ялинки