Астрологічні знаки, графічні символи планет Сонячної системи, значок Місяця, Марса, Юпітера, Землі. Якими астрономічними знаками позначають планети-гіганти: піктограма, астрономія

З цього матеріалу ви дізнаєтеся які планети є гігантами і як кожна планета відображається графічно.

Всі планети Сонячної системи відомі нам під своїми назвами. Саме ними ми користуємося в розмовній мові для позначення тієї чи іншої планети. Проте не менш важливими є графічні зображення планет, які точно так само як і їх назви індивідуальні. Крім цього кожен символ, який позначає якусь планету, має своє унікальне значення.

Астрологічні знаки, графічні символи планет: які вони?

 • Сонце – значок даної зірки зображується як коло з крапкою в центрі. І це зображення цілком логічне, адже саме навколо Сонця обертаються всі інші планети Сонячної системи. В астрології Сонце символізує чоловіче начало, особистість і життєву енергію людини, а також початок всього на Землі.
Планети навколо Сонця
 • Місяць – символ цього супутника Землі графічно зображується як убуваючий місяць, саме тому цей знак є одним із найбільш зрозумілих і запам'ятовуються. На відміну від Сонця, Місяць є жіночим началом, символізує швидкоплинність часу і уособлює наші інстинкти, емоції і почуття, які не залежать від нашої свідомості.
 • Меркурійграфічний знак цієї планети складається з дуги, кола і хреста під ним. Ця планета символізує і жіноче, і чоловіче начало, тобто, подвійну природу. Меркурій в астрології уособлює людську інтуїцію, розум, мудрість, а також особи, який відкритий до сприйняття нової інформації.
 • Венера – планета Венера зображується символом, який складається з круга і хреста, при цьому коло спирається на хрест. Дана планета уособлює жіноче начало, любов, нове життя, красу, сексуальний потяг, взаємини. Крім цього Венера символізує і матеріальні потреби людини.
 • Марсграфічний знак даної планети представлений у вигляді кола і стріли, яка спрямована вгору і розташована на верхній частині кола. Марс символізує чоловіче начало, яскраві почуття, пристрасть, бажання. Стріла, яка спрямовується вгору, говорить про те, що бажання, інстинкти і пристрасті беруть верх над розумом і розумінням.
 • Юпітер – ця планета є однією з планет-гігантів. Її символ може нагадувати цифру 2, у цьому випадку буде йти мова про двоїстості буття, вічної боротьби добра і зла і т. д. Також нерідко у цьому символі бачать фігуру, розміщену на колісниці і тримає жезл. Знак символізує силу, розсудливість, любов і влада.
 • Сатурн – в умовному позначенні даної планети, яка також належить до планет-гігантів, можна роздивитися хрест і своєрідний завиток, який приєднаний до хреста. Цей символ втілює силу, влада, закон, порядок, дисципліну і обмеження. Вважається, що саме Сатурн є найстарішим Богом, який встановлює закони на Землі, а також стежить за їх виконанням.
 • Урантретя планета-гігант, яка графічно зображується 2-ма способами. У першому випадку в символі можна розглянути коло і букву «ж», яка розташовується над ним і насправді є хрестом і 2-ма дугами. У другому випадку Уран зображується як коло з крапкою в центрі і стрілкою, яка розташована зверху кола, в цьому символі можна побачити його схожість із зображенням Сонця. Символ уособлює прихід чогось нового, поява нового життя, нові ідеї, думки і можливості.
Знаки планет
 • Нептун – цей символ не потребує особливої розшифровки, так як зовні повністю схожий з тризубом. Нептун остання планета з 4-ки планет-гігантів. Даний графічний символ символізує якусь підступність, невизначеність, іноді злість.
 • Плутон – графічне зображення планети Плутон явно нагадує зображення чоловічка. При цьому символ зображується як хрест, коло і дуга, яка розташовується між ними. Виходячи з грецької міфології, Плутон є Богом підземного царства. Тому знак даної планети символізує плинність часу, зміну пір року, смерть.
 • Земля – символ нашої планети зображується у вигляді кола і хреста в ньому. Дане графічне зображення символізує родючість, урожайність, природну силу, зародження життя і т. д.

Як бачите, кожна планета має своє особливе графічне зображення, яке несе в собі певний сенс і значення.

Відео: Планети-гіганти