Мантри для здоров'я: цілющий ефект, основні правила прочитання, слова

Про надзвичайне ефекті мантр відомо здавна. У цьому матеріалі ви дізнаєтесь про мантрі для здоров'я.

У навчаннях східної філософії прийнято вважати, що всі хвороби в організмі людини виникають внаслідок завантаженості свідомості негативними думками та установками. Саме тому східна філософія закликає починати будь-який процес зцілення з очищення свідомості людини. Для цього вимовляють зцілювальний текст – мантру, групу звуків, що дозволяє проникнути в глибини людської свідомості.

Цілющий ефект мантри для здоров'я

У перекладі з санскриту «мантра» — означає «очищення розуму». Стародавні йоги вірили, що людський мозок можна перевантажувати зайвою інформацією. Довгий обмірковування будь-яких завдань, зайві переживання, емоційність — все це призводить мозок до перевантаження. В підсумку, людина відчуває стан пригніченості і втоми – симптоми попередники захворювання. Цим пояснюється здоров'я і довголіття йогів і людей, практикуючих східні методики. Такі вироблені роками риси характеру як самовладання, незворушність і стійкість до стресів у будь-якій життєвій ситуації допомагають досягти гармонії у всьому організмі і привести тіло в порядок.

Мантри

Отримати такий результат допомагає мантра здоров'я і медитативні практики. У мантру закладені певні звуки і вібрації священних індійських або тібетських текстів.

 • Пісні з іменами божеств допомагають не тільки оздоровчо впливати на організм людини, але і очистити простір навколо нього. Завдяки цим звукам, людина здатна налаштовуватися на енергетичні потоки і керувати ними в залежності від виголошеного тексту.
 • Такий ефект відбувається навіть завдяки прослуховуванню священних звукових сполучень. Енергетична сила звуків діє комплексно, оздоровлюючи не одну конкретну частину тіла, а весь організм у цілому. Доказом цього є зовнішній вигляд тибетських ченців – вони не тільки енергійні, але і виглядають молодше свого віку.
 • Духовні практики і читання священних текстів не несуть самі по собі мету оздоровлення, проте розуміють, що чистий розум керує здоровим тілом. Зцілення тут, як саме собою явище належне.

Наскільки ефективним буде прочитання мантри для здоров'я, безпосередньо залежить від рівня духовності людини, його ідеологічних переконань та ставлення до навколишнього світу. Несерйозне сприйняття східної філософії може тільки погіршити ситуацію.

Цілющі
мантри для здоров'я не має вікових обмежень – читати чи слухати їх можна в будь-якому віці.
 • З її допомогою можна привести в норму артеріальний тиск, відновити м'язовий тонус і суглоби, поліпшити імунітет і обмін речовин в організмі, позбавитися від безсоння, відчуття тривоги, депресії.
 • Добре впливає мантра для здоров'я на стан волосся, шкіри і нігтів – корисно читати мантру в якості профілактики омолодження. Для людей, які звикли «заїдати» стрес – мантра справжня знахідка. Ця методика вчить правильно розслаблятися, тим самим регулює вагу в організмі, не дозволяючи набирати зайві кілограми. Помічено, що завдяки сакральним звуків тіло набуває гнучкість.
 • Практикуючий східні методики людина стає більш енергійною і життєрадісною особистістю. Вимова звуків допомагає відкрити енергетичні центри і активувати потік енергії в організмі. Циркуляція енергії допомагає виявити слабкі місця, осередки захворювання в тілі і усунути їх — біополе людини відновлюється.

Основні правила читання мантри для здоров'я

Існує багато цілющих текстів – практика використання звуків у боротьбі з різними захворюваннями змінювалася не раз завдяки зростаючій популярності. Однак існують певні правила, які необхідно враховувати, використовуючи методики прочитання мантри для здоров'я:

 1. Вимовляти або прослуховувати текст необхідно в тихому приміщенні без сторонніх звуків. Потрібна максимальна концентрація — ніщо не повинно відволікати від процесу інакше сили будуть витрачені даремно.
 2. Для зцілення краще, якщо тексти будуть читатися в добре провітреному і вільному приміщенні без яскравих джерел світла. Необхідно створити відокремлену обстановку. Вимкнути джерела комунікації, зашторити вікна – навколишні предмети не повинні відволікати увагу.
 3. Одяг теж має значення – віддавати перевагу необхідно просторому чистому вбранню. Добре якщо це буде одяг з натуральних тканин.
 4. Тіла теж слід приділити увагу – чистота обов'язкова. Особливе місце займає рот. Перед тим як приступити до читання необхідно прополоскати ротову порожнину водою.

  Мантри
 5. Категорично заборонено читати мантри для здоров'я в нетверезому стані. Таке ж обмеження мають куріння і їжа з пронизливим ароматом.
 6. Не можна напередодні прочитання текстів вживати лайливі вирази або скандалити – це справляє руйнівний вплив на енергетику людини і звук вимовленого священного тексту, в такому разі, не справить цілющий ефект.
 7. Новачкам, які бажають вивчити методику лікування священними текстами, для початку краще обмежитися прослуховуванням звуків в аудіо чи відео форматі. Це дозволить зрозуміти і відчути ритм та мелодійність звуків, навчить правильній вимові. Потім можна поступово використовувати підспівування. І лише освоївши правильність вимови і черговість звуків, можна приступити до самостійного прочитання.
 8. Начитувати мантри для здоров'я можна на питну воду, їжу або лікарські засоби. Робити це необхідно в ранкові години: щодня треба відміряти добову норму їжі або води і начитувати текст на цю кількість. Винятком є медикаменти, в цьому випадку можна відразу начитувати на все наявне кількість коштів. Використовувати таку практику слід постійно, так як вона втрачає свої властивості при тривалих перервах. Навіть при досягненні позитивних результатів, рекомендується періодично поновлювати методику, але не пізніше ніж через два роки.

Мантри для здоров'я: зцілюють тексти

 1. Одна з найпоширеніших у східній філософії мантра для здоров'я — містить у собі тибетське акустичне поєднання «Ом». Ця композиція звуків має велике енергетичне вплив, бо позначає звуковий прояв Бога. Впливають звуки на сім енергетичних центрів в тілі людини, що знаходяться вздовж хребетного стовпа. Мантра розкручує енергію центрів по спіралі і запускає оздоровчі процеси в організмі людини. Практикуючі дану методику люди відрізняються відмінним здоров'ям і молодістю.

  Східні слова
 2. Однією з найбільш сильнодіючих є мантра для здоров'я «Махамритьюнджая». Вважається, що її цілющі здібності можуть протистояти навіть смерті. При щоденному прослуховуванні і проголошенні людина може позбавити свій організм від важких хвороб, а також забезпечити себе омолодженням і довголіттям.
 3. При перших ознаках захворювання можна скористатися спеціальними текстами, які відповідають за зцілення: « Ом. Сурья намаха» – вітання Бога сонця. У східній філософії, згадка імені Бога означає закликати вищу силу на боротьбу зі своєю недугою. Саме тому всі цілющі фрази засновані на вимові імені божества.
 4. При психічному неспокої необхідно використовувати силу сакрального тексту, в якому є звернення до місячного божества: «Ом. Чандра намаха». Прочитується даний текст в період місячного сходження.
Для здоров'я

Промовляючи ці тексти, важливо пам'ятати про вібраціях і положенні тіла при ритуалі. В ідеалі, якщо вимовляє буде перебувати в східній позі «лотос». Однак тим, хто не в змозі освоїти таку складну позу — дозволяється просто сидіти на стільці з прямою спиною. Також слід не забувати контролювати відчуття потоку енергії уздовж хребетного стовпа: при вимові звуків необхідно направляти її від маківки до промежини, по дорозі фіксуючи увагу на кожному окремому енергетичному центрі.

Правильно використовуючи рекомендації та регулярно застосовуючи східні практики, можна досягти відмінних результатів у тих випадках, де традиційна медицина безсила. Наукові дослідження показують, що сила впливу священних текстів на організм людини має вражаючі результати. І хоча до кінця не виявлена причина подібного ефекту, весь цивілізований світ не упускає можливості скористатися цими методами омолодження. Ця методика є унікальною в своєму роді вже багато століть, а значить, заслуговує довіри.

Відео: Зцілююча мантра