Мантри на залучення грошей — секрети використання. Мантри для залучення грошей — потужна тибетська мантра. Мантра для залучення грошей — відео

Якщо у вас постійна нестача грошей, ви втомилися від боргів і т. п., то для усунення всіх цих проблем, вам необхідно в першу чергу змінити свій світогляд і направити свою енергетику в потрібне русло. У цьому вам допоможуть мантри для залучення грошей.

Для відкриття дверей Всесвіту часто використовують мантри. Вони являють собою неповторне поєднання певних звуків, які і є ключами до Всесвіту. Крім цього, мелодії та звукові резонанси мають вплив на певні зони мозку людей. Тим самим мантри змінюють внутрішній світ людини, відкривають прихований потенціал. Відомо багато таких звуків-ключів, серед них є мантри для залучення грошей. Саме вони готують людину до прийняття грошової енергетики.

Щоб було зрозуміліше, коли людина багаторазово прослуховує їх, і повторює подумки або вголос ці магічні слова і звуки, то мозок особистості перенастроюється на іншу частоту, і готовий притягувати до себе гроші. Людина просто стає грошовим магнітом.

Мантри на залучення грошей — секрети використання

У ведичній культурі існують божества, які відповідають за різні важливі аспекти життя (любов, сім'ю, достаток, здоров'я тощо). Тому мантри на залучення грошей можуть бути звернені до одного з них. Аналогічно на Заході ж вважається, що існують різні типи вселенської енергетики або ж він один — Всевишній (Господь Бог).

Як правильно залучити гроші?

Раніше був певний баланс, хто б не жив на планеті, жива істота (звір, людина) отримувало завжди потрібна кількість матеріальних засобів або їжі, пиття для нормального існування. Відбувалося це завдяки умінню — чути Природу-Мати. Зараз рівновага порушилася.

Виною тому стали зміни умов життя і зміни в душевній організації самих людей. Тепер існує безліч потреб, яких раніше не спостерігалося. Чому порушується життєве рівновагу? Тому що не дотримуються деякі закони:

 1. Люди стали багато витрачати коштів не тільки на саме необхідне, а й на різні задоволення.
 2. Деякі зрозуміли, що можна мати легкі гроші, і наживатися за рахунок інших.
 3. Процвітає шахрайство, часто укладаються незаконні оборудки.
 4. Спостерігається величезна залежність від матеріального достатку.
 5. Деякі ж, навпаки, звикли сильно економити на собі.
 6. І головне: люди часто відмовляють у допомозі собі подібним, нужденним, хворим.

Завдяки цьому і порушується енергетика, канали зв'язку зі Всесвіту стають нечутливими або взагалі закриваються. Щоб уникнути всього цього, в першу чергу необхідно змінювати себе. А цьому можуть посприяти мантри. Їх доведеться слухати, співати або читати тривалий час. Вони подіють, якщо ви покається в своїх помилках, будете звертатися до Богів з чистою душею і відкриєтеся. Ваші благання не залишаться без уваги і потрібні гроші у вас з'являться в тому розмірі, який вам просто необхідний.

Мантри на залучення грошей: які треба виконувати правила при щоденної медитації?

Медитувати таким чином корисно, і це приверне не тільки матеріальний добробут. Процес ще і дозволить оздоровити ваше фізичне, душевне здоров'я. Завдяки чарівним звукам, словам організм відновить сили після потрясінь, отримає енергетичний потенціал для подолання труднощів. Будьте впевнені, ви відчуєте це у собі, буде великий підйом. Виконуйте медитації в такому порядку:

 1. Найдієвіші медитації це ті, які проводять рано вранці.
 2. Краще всього перед процесом не є, достатньо випити звичайної води або зеленого чаю.
 3. Виберіть мантру, яку будете читати, можна включити музику з самої мантрою.
 4. Після виберіть затишне, добре освітлене місце, сядьте в позу лотоса (камаласану).
 5. Можете слухати, можна повторювати вголос або про себе мантру. Бажане число повторень сто вісім, можна і менше, головне, щоб число повторень було кратно трьом.
 6. В кінці розслабтеся ще згадайте щось хороше або помрійте про задуманому. Уявіть, що ваша проблема вирішена.

Утримуйте всі хороші думки в пам'яті тривалий час. Ранкова медитація найчастіше займає близько двадцяти хвилин, тому враховуйте це, якщо куди-небудь поспішаєте. Через час ви в обов'язковому порядку відчуєте позитивний ефект, відчуєте силу, щоб вирішити проблеми, які звалилися на голову. Вам відкриються нові аспекти життя і ви знайдете правильний шлях.

Далі дивіться сильні мантри на залучення грошей.

Мантра для отримання грошей
Як залучити гроші мантрами?

Для більш успішного проведення процесу читання мантри рекомендується надягати на себе красиві одягу в золотистих або жовтих тонах. Саме ці відтінки кольорів добре сприймає енергетику Сонця і залучає грошові кошти.

Сильні мантри для залучення грошей і достатку

Мантри для залучення грошей — потужна тибетська мантра

потужну тибетську мантру. Завдяки їй ви вирішите всі свої фінансові питання. Щоб все швидше збулося, важливо зрозуміти саму мантру, відкрити серце. Якщо будете читати її правильно, то готуйтеся до великих змін в житті в кращу сторону. Адже вона діє не тільки на матеріальному рівні, а й на енергетичному.

Грошові кошти до вас почнуть приходити з найнесподіваніших джерел. Вам лише залишається робити кроки назустріч їх набуття, і не упускати шанс в їх отриманні. Звертайте увагу на знаки долі. Вони вам будуть даватися, і завдяки їм ви знайдете багатство. Якщо ви відчуваєте, що необхідно купити квиток якійсь лотереї, то беріть його. Він змінить долю, ви отримаєте довгоочікуваний приз, Всесвіт ніколи не залишить без відповіді прохання стражденних.

Як залучити гроші?

Найвідомішою, потужної мантрою для залучення грошей вважається — знаменита Мантра Ганеші. Священні слова і звуки сприятливо впливають на людину. Змінює його уявну енергетику в позитивну сторону.

Індійський Бог — Ганеша (егрегор) відповідає за процвітання і мудрість. Він завжди допомагає стражденним в отриманні бажаного, направляє на правильні шляхи для вирішення проблем. Якщо ви невпевнені у своїх починаннях, то закликайте Ганешу, щоб він дав вам впевненості у ваших важливих справах.

Адже Ганеша є сильним Богом, і разом з тим і добрим, щирим, ніжним, люблячим. Він допоможе тим, хто не має злих намірів. Ще мантри, які ви побачите в самому кінці тексту, вважають мантрами для багатих людей. Хто звертається до божества за допомогою, отримує мільйони, славу, успіх у багатьох аспектах життя.

Її вплив помітите не тільки ви, а й ваші близькі. Гроші почнуть осідати в кишенях. Тим більше це стане видно, якщо раніше ви весь час відчували їх недолік. Фінансовий потік буде литися, як з рогу достатку. Але для цього доведеться неабияк потрудитися. Будьте готові до відповідальної роботи або, наприклад, до відкриття свого бізнесу.

Мантру на залучення грошей Бога Ганеші — як співати?

Мантра на залучення грошей повинна литися, як пісня або вимовлятися вголос, можна і про себе. Кожне слово треба розуміти, читаючий повинен знати, про що він просить. Разом з цим його повинні відвідувати тільки хороші думки. Якщо ви паралельно робите ще якісь справи, то спів мантри не буде ефективним. Інші заняття по-любому будуть вас відволікати від медитації.

Як вже говорилося в правилах, до Бога слід звертатися вранці на світанку, бажано після пробудження на свіжу голову. Читання мантри днем, у вечірній час доби вже не дасть такої дії.

Повторюйте спів слів мантри сто вісім разів. Для того, щоб не збитися знадобляться чотки. Хто ще не має досвіду у співі мантри або немає часу на повний сеанс медитації, можуть повторювати її від 3, 9, 18 і т. д. раз, головне, щоб число ділилося на три.

Далі представлені слова мантри-звернення до Бога Ганеші. Вони написані російськими літерами, читайте, як написано в тексті.

ОМ ШРИМ ХРІМ КЛИМ ГЛАУМ ГАМ ГАНАПАТА-ЙЕ ВАРУ ВАРАДА САРВА ДЖАНАМ МО ВАШАМАНА-ЙА СВАХА (три рази)

Просить, звертаючись до Ганеші, каже: О, Великий Бог Ганеша! Допоможи усунути всі перешкоди, даруй процвітання, я прошу тебе про милість!

ОМ ЭКДАНТА-ЙЯ ВИДМАХИ ВАКРУТАНДА-ЙЯ ДХИМАХИ ТАН АЛЕ DANTI ПРАЧОДА-ЙЯТ ОМ ШАНТІ ШАНТІ ШАНТІ

Відео: Мантра для залучення грошей

Відео: Потужна мантра для залучення удачі, грошей