Чи можна і як поміняти номер телефону на Алиэкспресс з комп'ютера?

Поміняти номер телефону на Алиэкспресс просто. Читайте про це у статті.

У житті бувають випадки, коли потрібно поміняти Sim-карту, відповідно, змінюється і номер телефону.

  • На Алиэкспресс телефонний номер відображається в профілі. Він не потрібен для здійснення покупок, але може знадобитися для відновлення доступу до акаунту або під час доставки.
  • На нього приходять СМС-повідомлення про рух бандеролей і телефонують працівники пошти, коли одержувачу потрібно прийти і забрати посилку.
  • У цій статті ми розповімо, як можна швидко і просто змінити номер телефону на Алиэкспресс з комп'ютера.

Чи можна і як поміняти номер телефону на Алиэкспресс з комп'ютера?

Якщо у вас ще немає аккаунта на Алиэкспресс, але ви чули від друзів про цієї торгової майданчику і хочете купувати тут все необхідне за низькими цінами, тоді слід зареєструватися. Прочитайте статтю за цим посиланням, вона допоможе швидко створити аккаунт на Алиэкспресс. Також ви маєте можливість вивчити відео-інструкції на сайті Алиэкспресс, ось посилання на сторінку з ними.

Змінювати номер телефону ми будемо через розділ «Адреси доставки». Отже, щоб змінити номер телефону, потрібно авторизуватись на Алиэкспресс за цим посиланням. Потім зайдіть на сторінку «Мій Алиэкспресс». Зробити це можна або в випадаючому меню праворуч, або також праворуч під вашим алі-фото.

Зайдіть в «Мій Алиэкспресс»
  • Тепер натисніть «Адреса доставки» зліва у стовпчику.
Адреси доставки
  • Сайт перекине вас на сторінку з адресами, які ви вводили при реєстрації або додавали вже після неї. Під адресою, в якому потрібно змінити номер телефону, клацніть на «Редагувати».
Натисніть «Редагувати»
  • На наступному кроці змініть номер телефону у відповідному рядку та натисніть «Зберегти».
Змініть номер телефону
  • Все, тепер номер телефону на Алиэкспресс буде змінено. Також ви можете змінити ці дані при замовленні товару, але за умови, що адреса доставки у вас вже є в профілі. На першому кроці під час замовлення натисніть на кнопку «Редагувати» під адресою — вона активна. Зробіть зміна і натисніть «Зберегти». Після цього ви можете продовжувати оформляти замовлення товару, як і зазвичай.
Натисніть «Редагувати»

Завдяки таким способам ви зможете без праці змінити номер телефону на Алиэкспресс. На цій торговельній площадці все зроблено для зручності користувачів, щоб їм було комфортно купувати товар і насолоджуватися життям. Удачі!

Відео: Як змінити адресу і додати додатковий на Aliexpress.com?