Як на Алиэкспресс змінити адреса електронної пошти з комп'ютера: інструкція

Якщо ви не знаєте, як змінити з комп'ютера адресу електронної пошти на Алиэкспресс, читайте статтю.

У багатьох покупців Алиэкспресс часто виникає питання: як змінити адресу електронної пошти? Одним потрібно це зробити, так як поштову скриньку заблокували, іншим — з причини зміни e-mail, а третім — просто хочеться мати окрему поштову скриньку саме для покупок в інтернеті. У цій статті ми розповімо, як змінити адресу електронної пошти на Алиэкспресс з ПК.

Як на Алиэкспресс змінити адреса електронної пошти з комп'ютера?

Якщо ви ще не зареєстровані на найбільшій торговельній майданчику в світі, тоді зробіть це. Створіть акаунт — швидко і просто. Вам допоможе в цьому стаття на нашому сайті за цим посиланням. Також можна просто зареєструватися і за допомогою відео-інструкцій по цьому посиланню.

Отже, акаунт у вас вже є і ви помилково зареєстрували не ту адресу електронної пошти або вам просто потрібно його змінити, тоді дотримуйтесь такої інструкції:

  • Зайдіть на Алиэкспресс. Справа є кнопка «Мій Алиэкспресс» — клікайте на неї.
Натисніть на «Мій Алиэкспресс»
  • Після цього ви опинитеся на сторінці вашого профілю. Вгорі, на червоній стрічці, є активна вкладка «Налаштування профілю» — клікніть на неї.
Налаштування профілю
  • Потім ви опинитеся на сторінці, на якій можна налаштувати профіль. Для цього натисніть «Змінити налаштування» — зліва від фото.
Зміна налаштувань
  • У новій вкладці знайдіть активне посилання посередині сторінки «Змінити адресу електронної пошти , натисніть на неї.
Зміна адреси електронної пошти
  • Сайт попросить вас авторизуватися заново. Це потрібно для того, щоб уберегти ваші дані від зловмисників. Введіть свій логін та пароль і натисніть «Увійти».
Введіть дані для входу
  • Потім на стару адресу електронної пошти буде надіслано секретний код. Вам потрібно буде ввести його на наступній сторінці на Алиэкспресс.
Код висилається на адресу колишньої електронної пошти
  • Якщо лист не прийшов протягом пари хвилин, тоді пошукайте його в папці «Спам».

Пам'ятайте: Код на Алиэкспресс потрібно встигнути ввести протягом хвилини. Повторно новий код можна буде запитати лише через деякий час.

  • Після введення коду у відповідну графу натисніть на кнопку «Підтвердити». Після цього ваші дані оновляться і нова електронна пошта буде записана в профілі.

Є ще один спосіб зміни адреси електронної пошти на Алиэкспресс — через Службу підтримки. Такі дії можуть знадобитися, якщо у користувача відсутня доступ до попереднього поштової скриньки. Однак запасіться терпінням, тому що такий процес більш тривалий, ніж той, який був описаний вище. Адміністратори Алиэкспресс будуть перевіряти ваші дані і тільки потім можна буде змінити.

Задати питання службі підтримки

Знайти форму для написання повідомлення можна там же, в «Налаштуваннях профілю». Тільки натискайте праворуч вкладку «Задати питання безпеки». Напишіть у формі запитання і натисніть «Відправити». Коли питання буде вирішено, адміністрація Алиэкспресс повідомить вам про це і ви зможете змінити адресу електронної пошти. Вдалого шопінгу!

Відео: Як змінити адресу електронної пошти на Алиэкспресс?