Чи можна і як поміняти номер телефону на Алиэкспресс в додатку з мобільного телефону?

Змінити номер телефону на Алиэкспресс в мобільному додатку можна протягом декількох секунд. Читайте інструкцію у статті нижче.

Якщо ви зареєстровані на Алиэкспресс і активно користуєтеся мобільним додатком для покупок, то ви вже оцінили зручність такого сервісу. На цій торговельній площадці все передбачено для комфорту покупців: швидке створення облікового запису, отримання бонусів та навіть ігри для заробляння додаткових бонусних балів.

  • Також можна просто додати або змінити будь-яку інформацію в профілі.
  • Часто користувачам потрібно поміняти номер телефону з різних причин: загубився смартфон або просто з'явилася така потреба.
  • Новий номер телефону потрібно вказати і в профілі Алиэкспресс, щоб ви могли відновити доступ до свого облікового запису, коли це необхідно або відповісти працівникам пошти, коли вони будуть дзвонити, щоб повідомити про прибуття бандеролі з Китаю.
  • Як це зробити, читайте у статті нижче.

Чи можна і як поміняти номер телефону на Алиэкспресс в додатку з мобільного телефону?

Сталося так, що у вас ще немає аккаунта на Алиэкспресс? Створіть його, вам допоможе в цьому стаття на нашому сайті. Також вивчіть відео-інструкції по цьому посиланню.

Немає нічого простіше, ніж змінити номер телефону на Алиэкспресс через мобільний додаток. Ми будемо це робити через вкладку «Адреса доставки». Для цього зайдіть в додаток на своєму смартфоні. Натисніть на меню зверху екрану.

Зайдіть у розділ «Адреси доставки»

Потім натисніть на вкладку «Мій профіль» і «Адреси доставки». Після цього з'явиться сторінка, на якій можна виконати редагування даних. Натисніть «Редагувати» і змініть номер телефону. Потім натисніть «Зберегти».

Натисніть «Редагувати»

Важливо: Збережені зміни з'являться в розділі «Адреси доставки» на Алиэкспресс. Пам'ятайте, що вони будуть застосовні тільки для нових замовлень.

Тому, якщо якийсь товар у вас в дорозі, а ви змінили номер телефону, то працівники пошти не зможуть вам зателефонувати і повідомити про прибуття бандеролі в поштове відділення. Адже у них на посилці буде написаний ваш старий номер. Вам потрібно буде обов'язково відстежувати рух товару. Коли поштовий сервіс покаже, що бандероль прибула на пошту, потрібно йти і отримувати посилку, не чекаючи дзвінка працівників поштового відділення. Удачі!

Відео: Aliexpress-мобільний додаток. Як користуватися?