Як визначити, куди доставлять посилку з Алиэкспресс в Росії з безкоштовною доставкою?

Куди доставлять посилку з Алиэкспресс? Це частий питання, що виникає у покупців цієї торгової площадки.

Найчастіше посилки з Алиэкспресс приходять у відділення Пошти Росії.

 • Якщо покупець живе в невеликому містечку, і поштове відділення у такому населеному пункті одне, то питання про місце доставки навіть і не виникне.
 • Таким питанням задаються жителі великих міст, які замовляють товари на торговельному майданчику в світі, і завжди невідомо, куди прийде посилка.
 • Давайте докладніше розберемося, куди Алиэкспресс доставляє посилки в Росії.

Як визначити, куди доставлять посилку з Алиэкспресс в Росії з безкоштовною доставкою?

Якщо у вас ще немає аккаунта на найбільшій торговельній площадці, створіть його, щоб купувати товари за низькими цінами. Стаття за цим посиланням допоможе швидко і просто зареєструватися на цьому сайті. Також створити обліковий запис допоможуть і відео інструкції по цьому посиланню.

Варто знати:

 • Коли покупці замовляють товар іАлекспрес з платної доставкою, у них не виникає запитань про те, куди він прибуде.
 • Адже посилку доставить кур'єр за вказаною адресою.
 • Але така доставка дорого коштує і підходить тільки для покупок з високою вартістю, наприклад, техніки і так далі.

Отже, ви замовили товар на Алиэкспресс з безкоштовною доставкою. Тепер залишається тільки чекати посилку. Але куди вона буде доставлена, як це дізнатися? Зробити це просто:

На Алиэкспресс, у вашому обліковому записі, який обов'язково повинен бути введений адресу доставки, інакше ви не зможете замовити товар. Побачити його можна, якщо перейти у своєму акаунті у вкладку «Мої замовлення» (на картинці вказана червоною стрілкою).

Вкладка «Мої замовлення»
 • Потім натисніть на «Адреси доставки» у меню зліва.
Адреси доставки
 • Відкриється сторінка з вашим адресою доставки. Таких адрес ви можете ввести декілька. Тому при замовленні товару звертайте увагу, чи правильно вказано адресу, і по цьому адресу ви хочете замовити доставку посилки з Китаю.
Адреса доставки

Індекс написаний поряд з містом. Саме за індексом поштового відділення прийде ваша посилка.

Важливо знати: Часто буває так, що індекс ми вказуємо не зовсім вірно. Але це важлива інформація для поштових працівників, так як саме на відділення під конкретним індексом приходить бандероль.

За індексом ви можете дізнатися, на яке поштове відділення прийде посилка. Для цього в пошуковому рядку будь-якого пошукача введіть відповідний запит, наприклад: «поштове відділення 101000 Москва». Ви повинні ввести своє місто і індекс, який вказаний у формі доставки на Алиэкспресс. Відкриється сторінка з мільйоном відповідей. Праворуч ви побачите зображення поштового відділення за цим індексом і карту. Натисніть на карту.

Карта з місцезнаходженням та адреси поштового відділення

Яндекс.Карти дуже зручний сервіс, за допомогою якого можна дізнатися не тільки адресу, але і іншу інформацію про адресата. Тепер ви знаєте місцезнаходження поштового відділення, куди вам потрібно звернутися за отриманням посилки. Зліва вказано адресу Пошти, номер телефону інші дані.

Важливо: Інформація про те, що посилка вже чекає одержувача в поштовому відділенні, прийде на електронну адресу, який був введений при реєстрації.

Якщо з якихось причин у вас не відкривається сторінка з адресами доставки або ви просто не хочете її шукати, тоді дізнатися місце знаходження поштового відділення ви можете через сайт Пошта Росії. Ось інструкція:

 • Зайдіть в свій аккаунт на Алиэкспресс. Потім відкрийте вкладку «Мої замовлення» і знайдіть замовлення, який вже прибув в поштове відділення. Натисніть «Детальніше».
Натисніть «Детальніше»
 • Відкриється сторінка з інформацією про замовленні.
 • Скопіюйте правою кнопкою комп'ютерної миші трек-номер.
 • Трохи лівіше трек-коду вказаний метод доставки
 • Якщо там знайомі кур'єрські служби, то вони і привезуть посилку, зв'язавшись з вами по телефону
 • Якщо інші способи доставки, то читайте статтю далі
Скопіюйте трек-номер посилки
 • Зайдіть на сайт Пошти Росії за цим посиланням та вставте трек-номер в пошукову форму. Натисніть пошук — значок «лупи», і коли пошук завершиться, сайт видасть вам інформацію про те, в якому поштовому відділенні знаходиться ваша посилка, яка прибула з Алиэкспресс.
Інформація про постовом відділенні по індексу
 • Скопіюйте індекс та місто, вставте в пошуковий рядок Яндекса або іншого пошукача і виконайте пошук адреси поштового відділення, як було описано вище.

Варто знати: Але ви можете не робити ніяких дій, коли отримаєте електронний лист про прибуття бандеролі. Через 2-3 дні з поштового відділення вам прийде повідомлення про те, що вас чекає дрібний пакет з Китаю. У цьому повідомленні буде вказано адресу, телефон та інша інформація про поштовому відділенні.

Вам потрібно буде тільки підійти з паспортом на пошту і отримати посилку.

Іноді навіть з безкоштовною доставкою продавець може відправити посилку з кур'єрською службою.

 • У такому разі вставте трек-код в пошукове вікно сайту Трек24 і натисніть «Відстежити посилку«.
 • В отриманих статусах відстеження, коли відправлення вийде з Китаю, можна побачити, ким посилка доставляється. Якщо Поштою Росії — отримуємо на пошті, якщо іншою службою, то швидше за все з вами зв'яжеться кур'єр по телефону, який зареєстрований на Алиэкспресс.
 • Нижче на малюнку стрілками вказано де дивитися доставку в статусі відстеження.
Статус відстеження вказана доставка з Алиэкспресс кур'єрською службою СДЭК
Статус відстеження вказана доставка з Алиэкспресс Поштою Росії

Удачі!

Відео: Куди прийде посилка з АлиЭкспресс?