Як відв'язати, відкріпити банківську карту на Алиэкспресс з комп'ютера: інструкція

У цій статті ми розповімо користувачам інтернет-магазину Алиэкспресс про те, яким способом вони з допомогою комп'ютера можуть відкріпити карту.

Оплачувати покупки через карту в інтернет-магазині – безумовно, дуже зручна послуга. Однак трапляються різні нюанси, при яких виникає бажання відкріпити карту. Чи можна це зробити? Можна, і ми розповімо про це.

А для початку рекомендуємо новачкам ознайомитися зі статтею »Перший замовлення на Алиэкспресс« або з відео-інструкції на цю тему.

В яких випадках виникає бажання звільнити банківську карту на Алиэкспресс?

Для початку варто розібратися з тим, за яких обставин виникає бажання відкріпити картку з сайту Алиэкспресс:

 • Закінчився термін дії прив'язаною раніше картки. Варто відзначити, що певні банки залишають номер колишнім, як і пін-код.

ВАЖЛИВО: Втім, цю інформацію краще уточнити, так як деякі банки залишають за собою право при плановому перевипуску змінювати картковий номер.

Ось так можна визначити номер банківської карти
 • Якщо картку вкрали або вона втрачена іншим способом. У цих випадках і номер, пін-код неодмінно зміняться.
 • У тому випадку, якщо клієнт віддав перевагу одному банку інший. Тоді, звичайно ж, доведеться ввести дані іншої картки.
 • Відсутність коштів на закріпленій карті. Буває таке, що оплатити покупку необхідно терміново, але баланс потрібної карти нульовий. Зате на іншу карту нарахована необхідна сума. Тоді розумно буде відкріпити наявну, прикріпивши іншу.
 • Іноді надходять прохання друзів або родичів про здійснення покупки. Наприклад, в тому випадку, коли людина не має можливості особисто скористатися комп'ютером, але може надати банківську картку для оплати.
 • У деяких випадках люди починають турбуватися про збереження в таємниці своїх реквізитів.

Як можна відкріпити банківську карту з комп'ютера на Alipay?

Якщо виникла якась з вищеописаних ситуацій, що варто зробити? Відкріпити банківську карту за допомогою зручної системи Alipay, призначеної для здійснення оплати на Алиэкспресс.

ВАЖЛИВО: Для того щоб не вводити щоразу реквізити вручну, і придумана ця система – тому нею і рекомендують користуватися.

Alipay дозволяє прикріпити картку і не вводити в подальшому реквізити вручну під час кожної покупки на Алиэкспресс

Отже, прив'язана через Alipay картка вже є. Ось алгоритм дій, який допоможе швидко і просто відв'язати її через комп'ютер:

 • Першим ділом, потрібно зайти на Alipay.
Ось так можна зайти на Alipay для відкріплення банківської карти
 • Далі можна побачити наступні вкладки«Мій рахунок», «Історія». Останнє в цьому випадку не потрібно – це меню допомагає простежити історію платежів. А ось «Мій рахунок» — якраз те, що необхідно.
 • Далі варто придивитися до панелі інструментів. Друга зліва кнопка – це «Редагувати карти».
Ось такий пункт потрібно вибрати на панелі інструментів для того, щоб відкріпити карту з Алиэкспресс
 • Натиснувши зазначену вище кнопку, користувач потрапляє на сторінку, яка надає інформацію по картках.

ВАЖЛИВО: до Речі, тут же можна додати нову карту, якщо є бажання і можна обійтися без видалення вже прикріплених даних.

 • Тепер потрібно знайти реквізити прикріпленої карти – останні цифри та ім'я власника. Праворуч від цієї інформації навпроти неї є опція «Вилучити картку».
Заповітна кнопка Видалити карту
 • Ось і все – залишається лише натиснути цю кнопку – і карта открепляется!
Відкріплення карти з Алиэкспресс

Як можна помітити, проблема вирішується досить просто. Тому рекомендуємо шанувальникам Алиэкспресс не нервувати, а просто повторити всі описані комбінації.

Відео: Як видалити карту на Алиэкспресс?